menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.3.14 από isaak

Η κλήρωση της β΄ φάσης στα μίνι αγόρια Π. ΚΑΠΑΓΈΡΩΦ

Κοινοποίησέ το :
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ Α΄ ΦΑΣΗ
ΜΙΝΙ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΝΙΑΚΟΣ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΜΙΝΙ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΝ.Α ΜΦΙΑΛΗΣ
ΜΙΝΙ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΜΙΝΙ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΜΙΝΙ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΙΛΩΝΑΣ
ΜΙΝΙ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
KΡΟΝΟΣ
ΑΟΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΙΝΙ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Β΄ ΦΑΣΗ 

Α΄
Β’
Γ΄
Δ΄
Ε΄
ΣΤ΄
Ζ΄
ΚΛΔ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
3
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΟΝΑ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
   1
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ
ΜΙΛΩΝΑΣ
2
ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ
4



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 4 ΟΜΑΔΕΣ
Α΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
22-03
2Η ΑΓΩΝ.
23-03
3Η ΑΓΩΝ.
29-03
1-4
3-1
1-2
2-3
4-2
3-4
                          Β΄ΓΥΡΟΣ
4Η ΑΓΩΝ.
30-03
5Η ΑΓΩΝ.
05-04
6Η ΑΓΩΝ.
06-04 
4-1
1-3
2-1
3-2
2-4
4-3



ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ Β ΦΑΣΗ
Α΄ ΓΥΡΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-03-14 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 10.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΕΥΡΥΑΛΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 10.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30  ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 17.45 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23-03-14 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.15  ΕΥΡΥΑΛΗ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ  09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΟΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 29-03-14 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -  ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΛ.  ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15  ΑΟΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΜΙΛΩΝΑΣ
Β΄ ΓΥΡΟΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 30-03-14  4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  16.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 12.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.15 ΕΥΡΥΑΛΗ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  -ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15  ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΜΙΛΩΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05-04-14 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -  ΕΥΡΥΑΛΗ
ΠΑΛ.  ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  12.15 ΑΟΝΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06-04-14 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄ 17.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΙΑΓΙΝΙΑΚΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΑΟΝΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.15 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right