menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.2.14 από isaak

Η κλήρωση της β΄ φάσης της Γ΄ κατηγορίας παίδων και εφήβων

Κοινοποίησέ το :



ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΦΑΣΗ


1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ.
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ.
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ.
4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ.
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ.
3
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛ.
1
ΚΑΣΤΕΛΛΑ
2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
2
.ΠΕΡΑΜΑ
1
.ΕΘΝΙΚΟΣ
3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ
3
.ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ
4
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 
2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ
2
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
1
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ
3
ΡΕΠΟ
4.
ΡΕΠΟ
4
ΡΕΠΟ
4
.ΡΕΠΟ
1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 4 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
                                                   22- 23-25 ΦΕΒ                                08-09-11 ΜΑΡΤ                        15-16-18 ΜΑΡΤ
1Η ΑΓΩΝ.
2Η ΑΓΩΝ.
3Η ΑΓΩΝ.
1-4
3-1
1-2
2-3
4-2
3-4
                                                           22-23 ΜΑΡΤ                         29-30 ΜΑΡΤ 1 ΑΠΡ                       05-06-08 ΑΠΡ

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.02 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 08.03 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΡΑΜΑ
ΤΡΙΤΗ 18.03. ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.03 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΤΡΙΤΗ 01.04 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 08.04. ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΕΡΑΜΑ 
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.02 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ -ΕΘΝΙΚΟΣ
ΤΡΙΤΗ 04.03. ΚΛ. ΣΕΦ Β΄  20.00 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16.03 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛ. -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.03  1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 30.03 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05.04 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.02 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΤΡΙΤΗ 04.03. KΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠ. 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.03. ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΤΡΙΤΗ 19.03 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠ. 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29.03. ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06.04 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.02 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.03 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16.03 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.03 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30.03 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06.04 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ

ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΦΑΣΗ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ.
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ.
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ.
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ
4
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
4
ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ.
2
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.
1
ΠΟΡΦΥΡΑΣ
2
.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
3
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
3
ΡΕΠΟ
3
ΡΕΠΟ
2
ΡΕΠΟ
1



4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ.
5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ.
6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ.
ΒΑΡΗ
4
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ.
1
ΕΘΝΙΚΟΣ
3
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
.1
ΠΕΡΑ
3
.ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
2
3ΟΣ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
3
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
4
ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.
1
.ΡΕΠΟ
2
.ΡΕΠΟ
2
ΡΕΠΟ
4

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 4 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
                                                   22- 23-25 ΦΕΒ                                08-09-11 ΜΑΡΤ                        15-16-18 ΜΑΡΤ
1Η ΑΓΩΝ.
2Η ΑΓΩΝ.
3Η ΑΓΩΝ.
1-4
3-1
1-2
2-3
4-2
3-4
                                                           22-23 ΜΑΡΤ                         29-30 ΜΑΡΤ 1 ΑΠΡ                       05-06-08 ΑΠΡ
ΠΑΙΔΕΣ Γ΄
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ  23.02.  ΚΛ. ΠΑΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΟΛΙΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.03. ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ -ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16.03 ΚΛ. ΠΑΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.03 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 30.03. 1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06.04 1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤ0 22.02 ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ  21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.03 2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16.03 2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.03 ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 17.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 29.03 ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 06.04.ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 17.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 22.02. ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.03  ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16.03  ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ  12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.03  ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29.03  ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 06.04  ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  13.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 22.02 ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΒΑΡΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.03 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Η ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.03. ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Η ΦΟΙΝΙΚΑΣ -ΒΑΡΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22.03 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29.03 ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Η ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05.04 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Η ΦΟΙΝΙΚΑΣ
5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 01.03. ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ  12.00 ΠΕΡΑ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 08.03 ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.03. ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22.03 ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΠΕΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29.03 ΔΗΜ . ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ. 11.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  -ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΤΡΙΤΗ 08.04 ΔΗΜ . ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ. 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  -ΠΕΡΑ
6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.02. ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 11.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.03 1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16.03  ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 15.30 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.03. 1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ- ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30.03  ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 15.30 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ -ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06.04  ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 11.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΦΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.







Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right