menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  13.2.14 από isaak

Οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι (15-21 Φεβρουαρίου)

Κοινοποίησέ το :
Η ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ ανακοίνωσε τους διαιτητές και κριτές της ερχόμενης εβδομάδας (Σάββατο 1502 μέχρι 21-02) :Αναλυτικά 



ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-14



ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΕΡΑΜΑ-ΕΡΜΗΣ ΓΣ Ντζαμάρας Ασλανίδης
ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ-ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Πέππας Καραγεωργόπουλος 
ΚΛ.ΜΕΓΑΡ.ΑΛ.ΣΑΛ. 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Πέππας Χατζής
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Μακαρατζής Χατζηπαρασκευά
ΚΛ.ΙΚΟΝΙΟΥ 09.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ντζαμάρας Σαμαρτζής
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ.-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Χρηστίδης Π. Σαλταγιάννη
ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 15.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Καλαντζής Κοντοθανάση
ΑΝ.ΦΟΙΝΙΚΑ 16.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ντζαμάρας Δημακοπούλου
ΚΛ.ΜΙΛΩΝΑ ΚΡ.ΠΕΡΣΗΣ 17.45 ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τσελεπίδης Μοσκόβης
ΑΝ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ 18.20 ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ-ΑΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ Δραμεσιώτης Ζερίτης Α. 
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. Σταγιάνος Γαβρέλης
ΑΝ.ΔΗΜ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 15.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Χατζηκυριάκος Νικολαίδης
ΑΝ.ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 17.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.-ΗΛΕΚΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡ. Μακρής Χ.  Δημητρακόπουλος 
ΑΝ.ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. Δραμεσιώτης Βαλαής
ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 10.00 ΒΑΡΗ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δραμεσιώτης Βαλαής
ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ.-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. Σταγιάνος  Ζωγράφος
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ-ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ Γερουλάνος Γεωργακίου
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γερουλάνος Γεωργακίου
ΑΝ.ΣΚΡΑ 11.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Πέππας Αυγουλάς
ΑΝ.ΣΚΡΑ 12.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ.-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Πέππας Αυγουλάς
ΚΛ.ΙΚΟΝΙΟΥ 10.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ντζαμάρας Σαμαρτζής
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.45 ΠΕΡΑΜΑ ΕΡΜΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΄Γερουλάνος Γεωργουλάκος
ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΣ Μακαρατζής Ντεμελής
ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.15 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Μακαρατζής Ντεμελής
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Τσελεπίδης Κούρτη
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Τσελεπίδης Κούρτη
ΑΝ.ΠΟΡΦΥΡΑ 09.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΄Ποθητός Κοντοθανάσης
ΑΝ.ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΡΕΝΤΗ Στουραίτης Μπακομήττρου
ΑΝ.ΠΟΡΦΥΡΑ 10.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Ποθητός Κοντοθανάσης
ΚΛ.ΚΑΤΣΩΝΗ 08.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Δελαγραμμάτικας Φεστερίδης
ΚΛ.ΚΑΤΣΩΝΗ 10.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ Δελαγραμμάτικας Φεστερίδης
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΟΝΑ Τσέργας Κολοφώτη
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡ.ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Σταγιάνος Αργύρη
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σταγιάνος Αργύρη
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 16.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ Κριτή Σουλογάνη 
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΒΑΡΗ Φραγκολίνος Μίχας
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Φραγκολίνος Μίχας
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Κριτή Μιχελακάκης
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Κριτή Μιχελακάκης
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Τεφτίκης Σ Χρηστίδης Ναζίρη
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Τεφτίκης Σ Παχοπούλου Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Τσουραπάς Παχοπούλου Κολοφώτη
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ Κατάγας Μοσκόβης Παπαδάτος
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Τζήκας Καπούτσης Μηνάς
ΑΝ ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Χατζηκυριάκος Καπούτσης Μηνά ς
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΒΑΡΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. Τηγάνης Γ. Μπανιά Καναρίδης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Γιαννακόπουλος Σουλογάνη Παπασημακόπουλος 
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Χατζηκυριάκος Γιαννακοπούλου Δάνδολος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Χρηστίδης Π.  , Σαλταγιάννη Μακαρατζής
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σπυράκος Καλογεράκος Μοροχλιάδης
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Καφαντάρης Παπαντώνης Λέκου
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 18.30 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Καφαντάρης Πάλλας Παπασαρή
ΚΛ. ΣΕΦ 09.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Κόκορης Λεουτσάκος Λαρόζα
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ Στρατηγάκης Σαλπά Τοβήλ

Π-Ε Β
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Πετράκης Καραγκιουλές Λαρόζα
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Παπαδόπουλος Χ. Πάλλας  Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 16.30 ΠΕΡΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Βλάχος Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε.
2Ο ΔΑΚΑΝ 10.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Καλαντζής Γεωργακίου Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ Ε Τσόλη Νικολαίδης Λέκου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Τηγάνης Γ. Μπανιά Καναρίδης




ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-14



Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ξοχάκης Δαβιδέλης  Πουλιανάς Λέκου  , Λεουτσάκος
Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 21.00 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. Σέλληνας Τεφτίκης Σ.  Δημητρακόπουλος , Δημητρακοπούλου , Καναρίδης
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Β1 Ορφανός Εμμ.  Ελευθερίου  Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε., Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Β1 Ιασωνίδης, Παυλόπουλος Ηλ.   ΠουλιανάςΤοβήλ Δημακοπούλου 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Β1 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Χριστοδούλου , Πασχοπούλου , Παπαντώνης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Β1 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Μακαρατζής , Μαλλούχου, Παπαντώνης
Β 2
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β2 Νικηφορίδης  Ντεμελής , Παπαδάτος , Πάλλας
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 20.00 ΒΑΡΗ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ 20-0 δεν θα διεξαχθεί Β2  Δάνδολος, Μπανιά , Παπασημακόπουλος
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ- ΔΙΟΓΕΝΗΣ Β2 ΜΑΝΩΛΗΣ Γεωργουλάκος, Νικολαίδης , Γουδή
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ 18.30 ΑΟΝΑ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Β2 ΦΛΩΡΟΣ Ζερίτη Δ. ,Δάνδολος, Γαβρέλης

ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ Γεωργουλάκος, Γεωργακίου 
ΠΑΙΔΕΣ Β
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ Παπασαρή , Πολίτης Κ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΚΟΚΟΡΗΣ Πασχοπούλου  , Χατζηκυριαζής
ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΔΗΜ.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 19.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΓΚΟΤΣΗΣ Μίχας , Δημήτρουλα
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ.ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Στουραίτης Μπακομήτρου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ.ΒΟΥΛΑΣ 15.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Κριτή  Μίχας
ΚΛ.Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Γερουλάνος Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ1-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Δελαγραμμάτικας Σουλογάνη
ΚΛ.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ-ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Σταγιάνος  Μοροχλιάδης
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. Καλαντζής Κούρτη
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ.2 Φραγκολίνος Βαλαής
ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δραμεσιώτης  Αργύρη
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.-ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. Σταγιάνος Σουλογάνη
ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ. 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Πέππας Καραγεωργόπουλος
ΚΛ.ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ. 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 20-0 ΔΕΝ ΘΑ ΓΊΝΕΙ Πέππας Χατζής
ΑΝ.ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Ποθητός Κοντοθανάσης
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ντζαμάρας Σαμαρτζής
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Ταχμαζίδου Σαλπά
ΕΞΑΝΑΒΟΛΗΣ Π-Ε
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 11.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΑΡΗ Δελαγραμμάτικας Ζερίτης Α. Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ. 18.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Γερουλάνος Βεμβέτσος Σουλογάνη  
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ. 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ - ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Γερουλάνος Βεμβέτσος Σουλογάνη 





ΔΕΥΤΕΡΑ 17-02-14




Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Σαλταγιάννη Σαμαρτζ΄ης Γεωργακίου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ζερίτη Δ., Λιάπη , Ζωγράφος
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛ.  ΤΣΑΧΑΚΗΣ Αργύρη , Καναρίδης , Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΛΥΡΑΣ Καραγεωργόπουλος , Μπασούκος, Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΣΙΧΛΑΣ  Παπαντώνης . Ασλανίδης, Νικολαίδης
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ Κούρτη , Καραγκιουλές , Κατσίπης
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ 20.00 ΝΕΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. Χατζής , Ντεμελής , Γουζούασης
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.15 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΞΟΧΑΚΗΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ Γώγου, Χατζηπαρασκυεά , Λεουτσάκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε΅., Βεμβέτσος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 20.45 ΓΑΣΕ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Τοβήλ , Χριστοδούλου , Μοσκόβης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Αυγουλάς , Σαλπά , Δημακοπούλου




ΤΡΙΤΗ 18-02-14




 Π-Ε-
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Π  ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Α. Χρηστίδης , Γώγου
ΚΛ. ΣΕΦ 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε  ΜΠΟΥΚΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Φεστερίδης , Γώγου
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΠΡΩΤΕΑΣ Β Π  ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ , ΚΟΤΣΩΝΗΣ Τσιπλακίδης , Γουζούσης
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΣΕΛΛΗΝΑΣ Σαμούρης , Καλογεράκος
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΣΕΛΛΗΝΑΣ Σαμούρης , Καλογεράκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ Ταβουλάρης Κούρτη
ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ Ταβουλάρης Νικολαίδης
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΟΝΑ Π  ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΞΟΧΑΚΗΣ Αυγουλάς , Τοβήλ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π  ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ Δάνδολος, Μιχελακάκης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε  ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ Ασλανίδης , Μιχελακάκης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε  ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ Πασχοπούλου , Ζωγράοφς

Β-ΠΕ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ Κατσίπης Λεουτσάκος
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ Π ΣΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ζερίτης Θ., Ζερίτη Δ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π. ΦΑΛΉΡΟ Ε ΣΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Καραγκιουλές , Μαλλούχου




ΤΕΤΑΡΤΗ 19-02-14




ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ.. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Ντζαμάρας Δημητρακοπούλου Νικολαίδης

ΠΛΕΪ ΟΦ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Καλαντζής Γερουλάνος Πουλιανάς Τσιπλακίδης
ΚΛ. ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δελαγραμμάτικας Λαμπίρης Λιάπη Ζουδιάρη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Σταγιάνος Ζερίτης Α. Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Φραγκιαδάκης Ζερίτης Θ. Γαβρέλης




ΠΕΜΠΤΗ 20-02-14



Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ Δάνδολος,.Ναζίρη, Βαλαής
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Φεστερίδης , Γιαννακοπούλου , Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ Χρηστίδης Κολοφώτη Μοσκόβης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. ΚΟΤΣΩΝΗΣ Μίχας Δημλήτρουλα , Σουλογάνη
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. Κατσίπης , Γουζούασης Τσιπλακίδης
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΞΟΧΑΚΗΣ Τοβήλ Δημακοπούλου , Μαλλούχου
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Παπασημακόπουλος. Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Κανάβη Σαλταγιάννη Χατζηαπαρασκευά



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21-02-14





Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ζούδιαρη Σουλογάνη Καλογεράκος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΞΟΧΑΚΗΣ Καραγκιουλές Σκαρμούτσος Τοβήλ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΒΑΡΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΄Μοροχλιάδης Νικολαίδης  , Παπαντώνης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ Δημακοπούλου Κανάβη Κούρτη 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ Μοσκόβης, Μπαούκος, Καραγεωργόπουλος
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΤΑΤΑΥΛΑ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Βαλαής Ζερίτης Θ., Λιάπη



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right