menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.2.14 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :





ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 61-30
(ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ)



Π. ΦΑΛΗΡΟ –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 57-58(36-37)
Διαιτητές : Αντωνόπουλος , Σκαλτσής
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γαζής): Αλεφαντινός , Σαββόπουλος , Αλεξανδρόπουλος 7(1) , Γεωργιάδης 4, Τζορμπατζίογλου 14(2), Αθανασούλας 10, Καυκής , Μπόθος 8, Τσιφτσής 14(2) , Καμαριανός
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσαουσίδης , Παπανικολάου): Καραχάλιος 9(2) , Πατάλας 6, Ντακούλιας 6, Καρράς 9, Αγγελόπουλος 9, Λασκαράκης , Αρβανίτης 4, Μαρούγκας 15(1)

ΑΕ ΡΕΝΤΗ – ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ 69-74(32-41)
Διαιτητές: Τσουραποάς , Πετράκης
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ( Γεωργακίου Βαλμάς ): Σμυρλής 5(1) , Σολδάτος 7 Κωνσταντόπουλος 19, Κόϊκας 24(3), Σοκόλοφ 4, Αναγνωστόπουλος 2, Μπενιαμίν 2, Ρουσουνέλος 6(2)
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ (Φώσκολος Φαραώ ): Ραζής Μιχ. 7(1), Μάκος 22(2) , Καδδάς 16(1), Ξυνογαλάς 17, Ραζής Β. 2, Καπέτσης 6 , Παπαδημητακόπουλος 4, Μαγγανάς

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 66-59(35-28)
Διαιτητές : Αναστασίου Καλαϊτζάκης
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Πουτουλίδης , Οικονόμου): Δανασής 4, Αγγελόπουλος 14(2) , Γιαννακής 3(1), Δεβεζόγλου 11(1) , Ρέππας 17, Καραντανάς 6, Συριανός , Γεράνιος 6 , Θωμάς 5(1)
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Σκόνδρας): Καρασούλος , Παντελάκης 5, Ζηνέλης 1, Βάσσης , Μιχαηλίδης 3, Παπαμαρινόπουλος 9, Κολοτούρος 19(4), Θεολογίτης 13, Γκιουρτσίδης 5, Μαρόπουλος 4, Ανδρεάτος

ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 74-56 (43-31)
Διαιτητές :Τηγάνης Κατσιμάρδος
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου Γ.): Μακρυγιάννης 12(1), Δημητρίου, Παριανός, Τσιούμας 21(3), Τερτίκας 6, Γκονουλλού 6(1), Γρίβας 10(1),Γουλανδρής 2,Γεωργιάδης, Λίππας 10, Δημητρακόπουλος 7, Παλτζόγλου Α.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης, Τιτάκης): Συρόγλου 12, Τσομίδης 2, Λουκής 2, Αντυπάτης 16(1), Αντωνουσάκης, Ρίππης, Δαλμυράς 17(1), Μαυροειδάκος 2, Αντωνόπουλος 2, Παραδιάς, Παππάς, Ζήσης 3.

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 58-61 (39-30)
Διαιτητές: Πολυχρόνης , Βουγιουκλάκης
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος Κ. Κλιγκόπουλος Δ.): Μόμτσος 2, Καρασούλας 8, Καραγιάννης 9, Παργιανόπουλος 13(2), Αδράμης 11(3) Δαουτάκος , Σαραντίδης 9(1) , Τζοβάρας 6, Κλιγκόπουλος Γ.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Καίσαρης): Σκουζής 18(6), Ασλανίδης ,Γιαννούλης 17, Μαρακάκης , Καλούδης 5(1), Παππάς , Ντεροχονεσιάν 15, Θωμόπουλος , Σίνας , Γεωργιάδης 6

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. –ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 72-43(37-27)
Διαιτητές: Τεφτίκης Κ. , Γκότσης
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος , Ζλάτης): Σουφλέρης 2, Νικολάκης 3(1), Κονιδάρης 5(1) , Κουρής 24(8) , Βαρβατάκος 11(2) , Μαρκόπουλος 10, Δανατζόπουλος 2, Αρώνης 3, Τζίμης 12(2)
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς): Καψοκόλης 9, Φάββας 2, Ευσταθίου 2, Τριανταφύλλου 3(1), Πιστιόλης 5, Κάτσικας 4(1), Βουρνάς 5, Ντάσκας 7, Πατμανίδης 6(2)

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 73-77(38-28)
Διαιτητές : Καλογερόπουλος Φ., Τσάτσης
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Χαλκιαδάκης) : Μαλτίδης 8 , Τάγκας 8(2), Μπουζιάνης 19(3), Μπακάλης 18(2) , Παπάζογλου 2, Γκιοβάσο 12(1) , Τρούπης 4, Κωνσταντίνου 2 , Κελάδης

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Αρμένης  , Σταρέντζης ): Σίνος 10(2) , Μαραγκόπουλος 20, Λαζαρίδης 15(3), Κοθράς Π. 4, Νοίδης 15(2) , Κωσταρέλος 15(2) , Αναστασιάδης , Μαστρογιάννης , Πέτου , Μυλωνάς 










Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στα :
- http://www.eskana.gr/#MenGameCenter

- http://www.eskana.gr/#InfoCenter


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right