menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.2.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από 01-03 μέχρι και 07-03

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από το Σάββατο 01-03-2014 μέχρι και την Παρασκευή 07-03-2014: Αναλυτικά :


ΣΑΒΒΑΤΟ 01-03-2014


ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ. 19.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΡΗΓΑΣ -  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ -ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   Νικολαίδης Δάνδολος Ζερίτης Αντ. 

ΚΛ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ. 17.15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Κατσίπης , Ντεμελής

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 12.00 ΠΕΡΑ -ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΙΔ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Αργύρη Βαλαής

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΤΙΝΤΑΣ Μιχελακάκης Γαβρέλης

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΤΙΝΤΑΣ Μιχελακάκης Γαβρέλης

ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ. 15.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2ΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ Κατσίπης , Ντεμελής


ΚΥΡΙΑΚΗ 02-03-2014


ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΠΛΈΪ ΟΦ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 2ΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ Μοσκόβης, Κατσίπης

Γ ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Μπακομήτρου , Δημακοπούλου

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΕΟΚ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 15.30 ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ -ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΚ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Δελαγραμμάτικας Καλαντζής Γεωργακίου , Κούρτη , Αυγουλάς
ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 17.30 ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ -ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΚ ΑΓΟΡΙΑ Δελαγραμμάτικας Καλαντζής Γεωργακίου , Κούρτη , Αυγουλάς


ΤΡΙΤΗ 04-03-2014


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΕΡΑΜΑ Π ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΕΛΛΗΝΑΣ Γ. Μίχας , Σαμούρης

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΕΛΛΗΝΑΣ Γ. Μίχας , Σαμούρης

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Π ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΄Ζερίτης Α. Ζερίτης Ε.

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Ε ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. Βεμβέτσος, Σουλογάνη

2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΜΙΛΩΝΑΣ Π ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ντεμελής , Σαμαρτζής

ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Αργύρη , Πασχοπούλου

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Π ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΜΑΝΩΛΗΣ Τοβήλ , Γεωργουλάκος

ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΜΑΝΩΛΗΣ Τοβήλ , Γεωργουλάκος

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Καλογεράκος , Παπαντώνης

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Καλογεράκος , Παπαντώνης

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΛΥΡΑΣ Μιχελακάκης , Δάνδολος

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΗΛΈΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Μπάλλας , Φεστερίδης

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΔ Γώγου , Λεουτσάκος

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ασλανίδης , Καραγκιουλές
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ. ΣΕΦ Γ΄ 20.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ΄- ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Μπάλλας , Φεστερίδης

ΠΕΜΠΤΗ 06-03-14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΝΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κολοφώτη , Σκαρμούτσος , Χρηστίδης

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ Φεστερίδης ,  Μοσκόβης, Λιάπη 

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ Λεουτσάκος , Χατζηπαρασκευά , Σαλταγιάννη

2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 20.15 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ Τσιπλακίδης , Κουτσομήτρος , Μπασούκος

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ Μπάλλας, Βεμβέτσος, Σουλογάνη

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ Γουζούασης , Γώγου , Καλατζόγλου

ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΞΟΧΑΚΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. Γιαννακοπούλου , Ζωγράφος , Τσιπλακίδης

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΛΥΡΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. Καναρίδης , Βάλλας , Νικολαίδης


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07-03-14

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΡΙΒΑ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Γιαννακοπούλου Ζερίτη Δ. , Λιάπη

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ -ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ  Ζερίτης Θ., , Μπανιά Καναρίδης

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ Γουζούασης Κουτσομήτρος , Σαλταγιάννη

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ -ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Δημακοπούλου , Μαλλούχου , Πασχοπούλου

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Μπασούκος , Σαμαρτζής , Πολίτης Κ.

ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ. 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ -ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΟΝΤΑΣ  ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Καραγκιουλές , Τσιπλακίδης , Πολίτης Γ.




Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right