menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.2.14 από isaak

Οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι από 08-02-14 μέχρι και 14-02-14

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι από το Σάββατο 08-02-14 μέχρι και την Παρασκευή 14-02-14. 

Η αναφορά ΣΕΔΚΑ σημαίνει ότι δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη λόγω της αναμονής για τα ματς της ΕΟΚ του Σαββατοκύριακου .




ΣΑΒΒΑΤΟ 08-02-14




ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 09.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΜΠ Γερουλάνος Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΜΕΓΑΡΑ ΠΑΜΠ Μακαρατζής Πολίτης Κ
1Ο Κ ΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΜΠ Μακαρατζής  Κάζος
1Ο Κ ΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜΠ Καλαντζής Πάλλας
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 17.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΜΠ Ντζαμάρας Γεωργακίου
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΜΠ Κορωναίος Ντεμελής
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΙ ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΠΑΜΠ Κορωναίος Νικολαίδης
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΜΠ Κορωναίος Καπούτσης
ΑΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ 18.00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ ΠΑΜΠ Σταγιάνος Γαβρέλης
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ/ ΠΑΜΠ Ελευθερίου Σουλογάνη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΜΠ Φραγκολίνος Μίχας
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ.- ΒΑΡΗ ΠΑΜΠ Γερουλάνος Μίχας

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΙΝΙ Λάτσης Χατζηπαρασκευά
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΙΝΙ Λάτσης Πάλλας
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΙΝΙ Λάτσης Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΙΝΙ Καλαντζής Μούλτση
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 10.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΜΙΝΙ Καλαντζής Μούλτση
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ Μακαρατζής Κάζος
ΑΝ. ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 09.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Π ΜΙΝΙ Ντζαμάρας Γεωργουλάκος
ΑΝ. ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 10.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΙΝΙ Ντζαμάρας Γεωργουλάκος
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΝΙ Ποθητός Καλουζάκης
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΜΙΝΙ Ποθητός Καλουζάκης
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΙΝΙ Τσελεπίδης Μοροχλιάδης
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΜΙΝΙ Κορωναίος Μοροχλιάδης
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 12.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΙΝΙ Ποθητός Τοβήλ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΝΙ Δραμεσιώτης Φεστερίδης
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΙ ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΜΙΝΙ Δραμεσιώτης Φεστερίδης
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 08.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΜΙΝΙ Τσελεπίδης Ζωγράφος
ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΙ ΜΙΝΙ Σταγιάνος Αργύρη
ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΙΝΙ Σταγιάνος Αργύρη
ΑΝ .ΤΡΑΧΩΝΩΝ 15.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΙΝΙ Φραγκολίνος Γιαννακοπούλου
ΑΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16.30 ΑΟΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΝΙ Φραγκολίνος Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 09.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΙΞΩΝΗΓΛΥΦ ΜΙΝΙ Κριτή Ζούδιαρη
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΙΝΙ Κριτή Ζούδιαρη
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΒΑΡΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΙΝΙ Δραμεσιώτης Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 18.30 ¨ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛ ΜΙΝΙ Δραμεσιώτης Δημητρακόπουλος

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α Καφαντάρης Παπαδάτος , Μοσκόβης
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α Μακρής Χρ. Ναζίρη, Καναρίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Α Φλώρος Ζερίτης Αν. , Ζερίτη Ευαγγ.
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ -ΦΑΡΟΣ Α Ελευθερίου Τσιρογιάννη , Λιάπη

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.15 ΙΚΑΡΟΣ ΙΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Β 1 Τσέργας Ταβουλάρης , Χατζηκυριαζής
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Β 1 Γιαννακόπουλος Νικολαίδης, Χατζηκυριαζής
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 14.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Β 1 Μαργώνη Δημήτρουλα , Δάνδολος
ΑΝ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ Β 1 Τερζής Δημητρακοπούλου , Μηνάς
4Ο ΑΝ ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β 1 Ελευθερίου Ναζίρη , Καναρίδης
ΚΛ. ΑΛ.ΣΑΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β 2 Τσόλη Χατζής , Μπασούκος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Β 2 Δάγκλης Λαρόζα, Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Β 2 Καφαντάρης Καλογεράκος, Μακαρατζής Στρ.
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Β 2 Τούσης Πασχοπούλου , Λέκου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Β 2 Τούσης Σαλταγιάννη , Παπασαρή
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Β 2 Δαβιδέλης Κάζος, Κατσίπης

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Β Βλάχος Μιχελακάκης , Ασλανίδης
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.00 ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΛΥΦ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Β Μακρής Χ. Παπασημακόπουλος , Βαλαής
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Β Μακρής Χ. Παπασημακόπουλος , Βαλαής
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Β Ιασωνίδης Γουζούασης , Γεωργακίου
ΚΛ΄.ΣΕΦ Β 14.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΒΑΡΗ Ε Β Βλάχος Μηνάς , Λαρόζα

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Π Τούσης Σαλταγιάννη , Παπασαρή
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Π 20-0
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π Tούσης Πασχοπούλου Λέκου
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΙ Π Γερουλάνος Παπαντώνης , Ζερίτη Δ.



ΚΥΡΙΑΚΗ 09-02-14



ΚΥΠΕΛΟ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.30 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΥΠ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΡΗΓΑΣ , ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘ.  Χασάπης Κούρτη , Καλογεράκος , Παπαντώνης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΥΠ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  ΜΠΟΥΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  Χασάπης Τοβήλ , Δημακοπούλου , Μαλλούχου

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΒΑΡΗ Γ ΑΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μπακομήτρου, Καπούτσης
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Δ ΑΝ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Βαλαής , Παπασημακόπουλος, Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ Δ ΑΝ ΞΟΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Καραγκιουλές , Μούλτση , Κάζος

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 1 ΓΥΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΝΤΙΝΤΑΣ Λεουτσάκος, Γουδή , Ασλανίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.00 ΒΑΡΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 1 ΓΥΝ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Βεμβέτσος, Σουλογάνη , Μπανιά
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1 ΓΥΝ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΔΚΑ Αυγουλάς, Λαρόζα, Κατσίπης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ 1 ΓΥΝ ΞΟΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Σαλταγιάννη , Καραγκιουλές , Κολοφώτη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 2 ΓΥΝ ΞΟΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  Πασχοπούλου , Σαλταγιάννη , Κολοφώτη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ 2 ΓΥΝ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ  Χατζηπαρασκευά , Λέκου,Λαρόζα 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔΟΠ 19.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ 2 ΓΥΝ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ  Ζερίτης Αντ. Ζερίτη Ε. Βαλαής 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ι -ΑΟΝΑ 1 Φραγκολίνος Αργύρη
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 1 Τηγάνης Γ. Κούρτη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ 1 Δραμεσιώτης Μηνάς
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -Π. ΦΑΛΗΡΟ 1 Λάτσης Πάλλας
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 16.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 2 Δραμεσιώτης Βαλαής
6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 Φραγκολίνος Δημήτρουλα
ΝΈΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΓ. ΔΗΜ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ 2 Δελαγραμμάτικας Αργύρη
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ 2 Κριτή Καναρίδης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 2 Γερουλάνος  Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2 Ποθητός Καρουμπής
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 2 Λάτσης  Παπαντώνης
2Ο ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 11.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ 2 Ντζαμάρας Παπαδάτος
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 Ποθητός Κάζος

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄ Β΄ Γ΄
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Α Π Φραγκιαδάκης Καναρίδης , Δάνδολος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Β Π Πέππας Καραγεωργόπουλος , Ντεμελής
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑ Β Ε Πέππας Καραγεωργόπουλος , Ντεμελής
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Β Π Γερουλάνος Πολίτης Κ., Κοντοθανάσης
---------------------------------------------------------------------------------------- ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ Ντζαμάρας Παπαδάτος, Μοσκόβης
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 17.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε Ντζαμάρας Παπαδάτος, Μοσκόβης
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 12.30 ΜΕΓΑΡΑ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π Ντζαμάρας Χατζής , Πολίτης Κ.
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.15 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Μακαρατζής  Πάλλας, Μακαρατζής
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π  Καλαντζής Λέκου, Σαλταγιάννη
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π Καλαντζής Παπασαρή, Αυγουλάς
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Καλαντζής Παπασαρή, Αυγουλάς
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 14.30 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ Π Ταχμαζίδου Χρηστίδης Θ., Φεστερίδης
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.00 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Ταχμαζίδου Νικολαίδης, Φεστερίδης
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Δελαγραμμάτικας Ταβουλάρης , Μιχελακάκης
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Δελαγραμμάτικας Ζερίτης Θ., Ζερίτη Δ.
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Φραγκιαδάκης Γαβρέλης, Ναζίρη
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 17.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Φραγκιαδάκης Γαβρέλης, Ναζίρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΞΩΝΗ Ε  20-0 ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Δραμεσιώτης Τσιρογιάννη , Ζωγράφος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ   18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Ε Πέππας Χατζηκυριαζής, Πουλιανάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Πέππας Νικολαίδης Πουλιανάς
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε 20-0 ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Γερουλάνος Τσιπλακίδης, Μακαρατζής Στρ.
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.00 ΠΕΡΑΜΑ ΕΝ Α,ΜΦΙΑΛΗΣ Ε Ντζαμάρας Λέκου , Γεωργακίου
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΠΡΩΤΕΑΣΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π Κριτή Δημητρακόπουλος, Δημητρακοπούλου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.00 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γερουλάνος Γεωργουλάκος, Κοντοθανάσης

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Γερουλάνος Λεουτσάκος
ΚΛ. ΣΕΦ Β 16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Κορωναίος Μηνάς
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Φραγκολίνος Δημήτρουλα
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 13.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.- ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Κορωναίος Μοροχλιάδης

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.15 Γ΄Δ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Νικολαίδης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.15 Α΄Β ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Καλουζάκης



ΔΕΥΤΕΡΑ 10-02-14



Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Πλιάκας Παπανικολάου Τσίχλας Πασχοπούλου , Σαλπά , Τοβήλ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΑΟΝΑ Αντερριώτης   Κάρδαρης Παπαντώνης , Σκαρμούτσος, Σαμούρης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΑ Ορφανός Ιορ. Σιδερής  Ζερίτης Α., Ζερίτης Θ., Μίχας
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Γρίβα Αντωνίου Παλάτος Βεμβέτσος, Σουλογάνη Γαβρέλης
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ Καλαϊτζάκης Ιασωνίδης Παπαγιαννόπουλος Χατζηπαρασκευά , Χρηστίδης , Λεουτσάκος
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ 21.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Μαγκουνής Καλογερόπουλος Φ. Χατζής, Φεστερίδης , Μοσκόβης

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Σπυρόπουλος Μητρόπουλος-   Γεωργουλάκος, Καραγκιουλές , Δημακοπούλου

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Σπυρόπουλος Μητρόπουλος Μπασούκος , Ντεμελής , Κατσίπης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ Χρηστίδης Π. Παπαδόπουλος Καραγεωργόπουλος , Τσιπλακίδης, Σαμαρτζής
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Τεφτίκης Σ. Μανώλης Λιάπη , Καλογεράκος , Ζούδιαρη



ΤΡΙΤΗ 11-02-14



ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α-Β΄
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α Ξοχάκης Σαμαρτζής , Πολίτης Κ.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α Τσάτσης Σέλληνας ,  Νικολαίδης , Καπούτσης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α Τσάτσης Σέλληνας  Νικολαίδης , Καπούτσης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α Καλογερόπουλος Φ,. Μητρόπουλος Κατσίπης , Γώγου
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α Καλογερόπουλος Φ ,  Μητρόπουλος Κατσίπης , Γώγου
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΑΟΝΑ Π Α Παυλόπουλος Α Τσουραπάς Χρηστίδης, Παπαντώνης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α Αντωνίου Τεφτίκης Σ Βεμβέτσος, Σουλογάνη
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α Τσολάκος Ε.,  Παυλόπουλος Ηλ. Λεουτσάκος , Τοβήλ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α Αντερριώτης Αντωνόπουλος Μακαρατζής , Μοσκόβης
ΝΈΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α Τσαχάκης Τηγάνης Ι Ζερίτης Θ., Τσιρογιάννη
ΝΈΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α Τσαχάκης Τηγάνης Ι Ζερίτης Θ., Ασλανίδης
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΑΡΟΣ Π Β Κονταράτος Αναγνώστου Γιαννακοπούλου ,Δάνδολος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Β Λαζαρίδης Ρουμελιώτης Κούρτη , Χατζηκυριαζής
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε Β Λαζαρίδης Ρουμελιώτης Κούρτη , Καλογεράκος
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Β Πετράκης   Ντίντας Μίχας , Δημήτρουλα

Γ Π-Ε
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Πέππας Σαλπά , Τσιπλακίδης
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Π Λαμπίρης Αυγουλάς , Γουζούασης
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Ε Λαμπίρης Αυγουλάς , Γουζούασης
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡ. Π Καλαντζής Κοντοθανάσης, Γουδή
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Ντζαμάρας Δημακοπούλου , Καλουζάκης
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ Ε Ντζαμάρας Δημακοπούλου , Καλουζάκης
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.  Π Φραγκιαδάκης Ταβουλάρης , Σαμούρης

4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ Π Γερουλάνος Μιχελακάκης, Αργύρη
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Γερουλάνος Μιχελακάκης, Αργύρη
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.30 ΑΟΝΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π Δελαγραμμάτικας Δημητρακοπούλου , Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Πούλιος Μίχας, Δημήτρουλα
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Π Σταγιάνος Καναρίδης , Ζωγράφος
ΑΝ. ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.45 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Καλαντζής, Φραγκιαδάκης    Κοντοθανάσης, Μούλτση
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. Καλαντζής , 




ΤΕΤΑΡΤΗ 12-02-14



ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α΄
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Φραγκιαδάκης Σταγιάνος Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε.
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 21.30 ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Γερουλάνος Καλαντζής Γιαννακοπούλου, Παπασημακόπουλος
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δελαγραμμάτικας Πασχοπούλου , Καλογεράκος

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β΄
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Πούλιος Σαλταγιάννη Γώγου 
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ 
AN. ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΠΟΛΙΣ Ε Μηνάς , Νικολαίδης 



ΠΕΜΠΤΗ 13-02-14



Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ορφανός Εμμ. Αργυρούδης Δημακοπούλου , Μούλτση , Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Τσαχάκης Τσουραπάς Σαμούρης , Κολοφώτη, Καλογεράκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ξοχάκης Χριστοδουλάκης Τοβήλ , Παπαδάτος , Κούρτη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τσαρούχα Γκότσης Ζωγράφος , Δάνδολος , Ζερίτη Διον.
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Πόντας Μπούκας Λεουτσάκος , Σαλταγιάννη , Γώγου
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ορφανός Ιορδ. Πολυχρόνης Ζερίτης Θ., Σουλογάνη , Βεμβέτσος
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΟΚ ΕΛΈΥΣΙΝΑΣ Πλιάκας Παπαδόπουλος Χρ. Κανάβη, Τσιπλακίδης , Σαμαρτζής
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Χρηστίδης Ηλ. Σπυρόπουλος Καραγεωργόπουλος , Χατζηπαρασκευά , Μπασούκος



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14-02-14



Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Αργυρούδης ΕλευθερίουΧατζηκυριαζής , Σαμούρης , Καραγκιουλές
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Καλαϊτζάκης Χριστοδουλάκης Κανάβη , Πολίτης Κ. , Σαμαρτζής
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ  Τεφτίκης , Σέλληνας  Γιαννακοπούλου , Λιάπη , Ζούδιαρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Παπαζαχαρίας Γκανής Α Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε., Μπανιά
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. Ορφανός Ιορ. , Τηγάνης Γ.  Βαλαής , Δάνδολος , Ασλανίδης
ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Παπαδόπουλος Χ., Αθανασόπουλος Μαλλούχου , Δημακοπούλου  , Χριστοδούλου

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΄ ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Καλαντζής Τοβήλ 




Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right