menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.1.14 από isaak

Oι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ (25.01.-31.01.2014)

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκε από την ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι που θα διευθύνουν τους αγώνες που θα διεξαχθούν από


ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-14


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ.ΝΕΟΥ ΠΕΡΑΜΟΥ 9.30 Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ -ΜΕΓΑΡΩΝ Α.Ε.- ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Α Καλαντζής Μπασούκος
ΚΛ.ΝΕΟΥ ΠΕΡΑΜΟΥ 11.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΝΕΑΝ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ Α Καλαντζής Μπασούκος

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΚΟΝΙΟΥ 10.30 ΠΕΡΑΜΑ/ΕΡΜΗΣ-ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α Μακαρατζής Λεουτσάκος
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Α Γερουλάνος Γεωργουλάκος
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΚΟΝΙΟΥ 9.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α Μακαρατζής Μούλτση
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 8.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ Α Tσελεπίδης Πολίτης Γ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α Tσελεπίδης Πολίτης Γ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 8.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ Α Ποθητός Σαμαρτζής
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α Ποθητός Σαμαρτζής
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 17.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α Δελαγραμμάτικας  Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 18.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΒΑΡΗ Α  Δελαγραμμάτικας   Δημητρακόπουλος
-----------------------------------------------------------------------------------
ΑΝ.ΣΚΡΑ 12.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  Α Γερουλάνος Γεωργουλάκος
ΑΝ.ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΎΝΔΕΣΜΟΣ Α Πειραιάς Μπακομήτρου
ΑΝ.ΠΕΡΟΝΙΑ 9.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ  Α Δραμεσιώτης Πασχοπούλου
ΑΝ.ΠΕΡΟΝΙΑ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΑΕ ΡΕΝΤΗ Α Δραμεσιώτης Πασχοπούλου
ΑΝ.ΔΗΜ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 9.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ Α Φάκωνας Σαμούρης
ΑΝ.ΔΗΜ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 10.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ Α Φάκωνας Σαμούρης
ΝΕΟ ΑΝ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΤΑΤΑΥΛΑ Α Κορωναίος Αργύρη
ΝΕΟ ΑΝ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.30 ΑΛΦ.ΑΛΙΜΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ2 Α Κορωναίος Αργύρη
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 9.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Α Φραγκολίνος Μιχελακάκης
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡ Α Φραγκολίνος Μιχελακάκης
ΑΝ.ΓΚΟΛΦ 10.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ Α Κριτή Βαλαής
ΑΝ.ΓΚΟΛΦ 9.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Α Κριτή Βαλαής

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣ 9.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ (ΠΑΜ) Δελδήμος Πάλλας
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (ΠΑΜ) Γερουλάνος Ασλανίδης
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓ.-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΜ)Βλάχος Τσιρογιάννη
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ.ΑΛΙΜΟΥ-ΜΙΛΩΝ (ΠΑΜ)   Κορωναίος Μίχας
ΚΛ.Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ (ΠΑΜ) Δραμεσιώτης Καπούτσης
ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 17.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΜ) Ντάνος Δάνδολος
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΑΝ.ΑΙΓΙΝΑΣ 10.20 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ (ΠΑΜ) Πειραιάς Μπακομήτρου
ΑΝ.ΔΗΜ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ -ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ (ΠΑΜ) Λάτσης Μηνάς
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΠΑΜ) Δραμεσιώτης Μηνάς δεν θα γίνει αναβλήθηκε 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ- ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΜ) Βελέντζας Δημητρακοπούλου


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟΚ.-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Καλαντζής Παπαδάτος Λαρόζα
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ-ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ Zαγούρης Ζερίτης Δ Μίχας
ΚΛ.ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ζαγούρης Ζερίτης Α.Ζερίτη Ε
ΚΛ.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.30 ΑΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ Κουτσόπουλος Ταβουλάρης Καλογεράκος
ΚΛ.Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ 13.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Τσέργας Καπούτσης Χατζηκυριαζής
ΚΛ.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.00 ΑΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κατάγας Πουλιανάς Χρηστίδης
ΚΛ.ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ-ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Πέππας Γουζούασης Μοσκόβης
ΚΛ. ΣΕΦ 18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σταγιάνος Γεωργακίου Καλουζάκης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ Σταγιάνος Γεωργακίου Καλουζάκης
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 9.45  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ  Μπουλινάκης Σαλπά Κολοφώτη

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
ΑΝ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δραμεσιώτης , Δημητρακοπούλου Ζουδιάρη
4Ο ΑΝ ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ-ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Βελέντζας  Βεμβέτσος Σουλογάνη
1ο ΚΝ.ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ.ΑΛΙΜΟΥ-ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ Ζαφειρόπουλος Γιαννακοπούλου Γαβρέλης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.00  ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.   ΣαλταγιάνηΛέκου ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 
ΑΝ.ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΙΡ. 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.ΑΦΜΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  Τούσης Γουδή Μούλτση

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.00Π ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  Αϊβαλιώτης Καραγκιουλές Κατσίπης
ΚΛ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.45Ε ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ-ΠΕΡΑ  Αϊβαλιώτης Καραγκιουλές Κατσίπης
ΚΛ.ΑΝΔΡ.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 16.30Ε ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  Ντζαμάρας  Μοροχλιάδης Κάζος
ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00Ε ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  Ξοχάκης- Φεστερίδης Κανάβη
ΚΛ.ΣΕΦ Β 14.00Ε ΑΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ντζαμάρας Παπασαρή Κανάβη

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ.ΕΛΕΥΣ.ΔΑΣΚΑΛ. 13.30(Π) ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ/ΔΗΜΗΤΡΑ -ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Ιασωνίδης- Μοροχλιάδης Κάζος
ΚΛ.ΕΛΕΥΣ.ΔΑΣΚΑΛ. 15.00(Ε) ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ/ΔΗΜΗΤΡΑ -ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Πέππας Μοροχλιάδης Κάζος
ΚΛ.ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ 19.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ-ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Πέππας -Γουζούασης Μοσκόβης
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΡΕΝΤΗ Kόκορης - Μακαρατζής Ντεμελής
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Αιβαλιώτης Σαλταγιάνη Λέκου
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μπουλινάκης-Κολοφώτη Λαρόζα
ΚΛ.ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΑΣ- ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ ΙΙ Ζαφειρόπουλος- Καναρίδης Μπάλλας
1ο ΕΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ Βλάχος- Καναρίδης Μπάλλας

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
ΑΝ.Π.ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.00 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΗΣ Ξοχάκης- Γουδή Παπαντώνης

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-14


ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Χρηστίδης Π. -Σκουλαρίκης - Γεωργακίου Δημακοπούλου Κούρτη
ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ -ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ Aντωνιάδης - Φεστερίδης Παπαδάτος Τοβήλ
ΚΛ.ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.-ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Ορφανός Εμμ. -Μπουλινάκης - Λεουτσάκος Κολοφώτη Μακαρατζής
ΚΛ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σπηλιωτόπουλος -Ξοχάκης - Ντεμελής Πάλλας Καραγκιουλές
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Χρηστίδης Π. -Σκουλαρίκης - Γεωργακίου Κούρτη Κουμάνιας
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ.ΠΑΠ. 18.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. - ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  Κατσιμάρδος - Δάνδολος , Καναρίδης, Παπασημακόπουλος
ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Χατζηκυριάκος - Αργύρη Ζουδιάρη Νικολαίδης

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Σταγιάνος - Ζερίτης Θ.
ΚΛ.ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΤΣΩΝΗ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Δελαγραμμάτικας - Καλογεράκος
ΚΛ.ΒΟΥΛΑΣ 14.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 Σταγιάνος- Καναρίδης
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 9.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Λάτσης - Σαμούρης
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 16.00 ΑΛΦ.ΑΛΙΜΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φραγκολίνος - Ζουδιάρη
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δραμεσιώτης - Δημητρακοπούλου
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Φραγκολίνος- Δημητρακόπουλος
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Σταγιάνος- Γαβρέλης
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 9.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Γερουλάνος- Σαμαρτζής
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 9.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Κορωναίος- Σαλπά
ΑΝ.ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ποθητός- Πάλλας
ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 9.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Πέππας - Καραγεωργόπουλος
2ο ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ Λινάρδος Σοφ. - Παπαδάτος

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ.ΜΕΓΑΡ.ΑΛ.ΣΑΛ. 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ  Πέππας- Μπασούκος
ΚΛ.ΙΚΟΝΙΟΥ 9.30 ΠΕΡΑΜΑ /ΕΡΜΗΣ ΓΣ-ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Καλαντζής - Πολίτης Κ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γερουλάνος - Πουλιανάς
ΚΛ. ΣΕΦ Β 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ Καλαντζής  - Κοντοθανάσης
ΝΈΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Πειραιάς - Φεστερίδης

Γ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΗΣ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κονταράτος - Αθανασόπουλος Μπακομήτρου Πάλλας

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ.ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ-ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ταχμαζίδου Μούλτση Παπασαρή

Δ' ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΚΟΛΦ 20.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ-ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κατσιμάρδος Τσάτσης Ζερίτης Α., Βεμβέτσος Ζερίτη Ε
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ-ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ/ΔΗΜΗΤΡΑ  Χρηστίδης Π. Σκουλαρίκης Καλουζάκης Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
ΚΛ.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 21.00 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ζερβούδης Σπυράκος Βαλαής Δημητρακόπουλος Ναζίρη

ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 9.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ -ΓΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Κόκκορης- Γουδή Ντεμελής
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ.ΑΝΔΡ.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 12.00Π ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Πέππας- Λαρόζα Λέκου
ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 19.00Π ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ντζαμάρας Πολίτης Κ Παπασαρή

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15Π ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ-ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Καλαντζής Σαλταγιάννη Γουζούασης
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15Π ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Καλαντζής -Κάζος Κανάβη
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 15.30Π ΦΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  Αϊβαλιώτης Καπούτσης Μηνάς
ΚΛ.ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.00Π ΤΑΤΑΥΛΑ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Φραγκλίνος  Τσιρογιάνη Σουλογάνη
ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15Π ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ Ντζαμάρας Ταβουλάρης Γαβρέλης
ΑΝ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00Π ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΣΑΡΩΝΙΔΑ  Δραμεσιώτης Μίχας Δημήτρουλα

ΕΦΗΒΟΙ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15Ε ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ Γερουλάνος Κατσίπης Τσιπλακίδης
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30Ε ΚΑΣΤΕΛΛΑ -ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ  Κορωναίος Καραγκιουλές Ασλανίδης
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45Ε ΕΘΝΙΚΟΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ταχμαζίδου Κάζος Μακαρατζής
ΚΛ.ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45Ε ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗ Κορωναίος Μοροχλιάδης Παπαντώνης
ΚΛ.ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15Ε ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Κορωναίος Καλογεράκος Παπαντώνης
ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ντζαμάρας Γιαννακοπούλου Γαβρέλης
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 17.00 ΦΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Αϊβαλιώτης Καπούτσης Μηνάς
ΑΝ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 17.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ-ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΝΟ Δραμεσιώτης Μίχας Δημήτρουλα
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Σταγιάνος Ζωγράφος Παπασημακόπουλος
ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ- ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Πέππας Λαρόζα Λέκου

AΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ
ΚΛ. ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 08.00 Α Γ Ζουδιάρη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.00 Β΄ Δ΄ Νικολαίδης


ΔΕΥΤΕΡΑ 27.01.14


ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 19.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  Μανώλης Γκανής Βαλαής Σουλογάνη Μίχας

Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Καλογερόπουλος Ελ. Αντερριώτης-Παλάτος Σαλταγιάννη Χρηστίδης Σαλπά
ΚΛ.ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ-ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Καραβίτης Σπυρόπουλος-Γεωργουλάκος Γώγου Χατζηπαρασκευά
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΠΕΡΑ Αναστασίου Γκότσης -Τσίχλας- ΦεστερίδηςΚούρτη Παπαντώνης
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Αποστολίδης Λαζόγκα -Παπαγιαννόπουλος Πολίτης Γ. Πασχοπούλου Μπάλλας
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ.ΑΛΙΜΟΥ-ΜΙΛΩΝΑΣ Μαλανδρής Μανουσόπουλος- Γιαννακοπούλου Ζερίτης Α Ασλανίδης
ΚΛ.ΓΛΥΦ.ΟΔ.ΠΑΠΑΔ. 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.-ΕΝ.ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κάρδαρης Σέλληνας-Ζερίτη Δ. - Ζερίτης Θ. -Βεμβέτσος
ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Παπαθανασίου Τσουραπάς Σαμαρτζής Καραγκιουλές Λεουτσάκος

Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ξοχάκης Σιαμίδης Μοσκόβης Κουμάνιας Χριστοδούλου
ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Αργυρούδης Βουγιουκλάκης Σαμούρης Καλογεράκος Αργύρη


ΤΡΙΤΗ 28.01.14


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Ξοχάκης Σπυρόπουλος - Πολίτης Πάλλας
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΟΝΑ Π Σπηλιωτόπουλος Βελέντζας- Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Παυλόπουλος Η. , Δαγκλής Γεωργακίου Λεουτσάκος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Χρηστίδης Ηλ. Μητρόπουλος- Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Χρηστίδης Ηλ. Μητρόπουλος- Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Μαγκουνής Τηγάνης Ι- Τοβήλ Χρηστίδης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Μαγκουνής Τηγάνης Ι- Τοβήλ Σαμούρης
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Βουγιουκλάκης Κοτσώνης- Σκαρμούτσος Σαλπά
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ - ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Γιακείμη Αργυρούδης - Μιχελακάκης Γαβρέλης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 21.30 ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Καλογριάς , Καταγάς - Φεστερίδης Γιαννακοπούλου
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. Ε Λαζαρίδης , Χρηστίδης Π. - Γεωργουλάκος Λαρόζα
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π Γιακείμη Αργυρούδης - Μιχελακάκης Γαβρέλης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Φλώρος , Διονυσάτος - Ζωγράφος Δάνδολος
ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Τσουραπάς -Χριστοδουλάκης Ταβουλάρης Πολίτης Γ.
ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Τσουραπάς -Χριστοδουλάκης Ταβουλάρης Πολίτης Γ.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π Κονταράτος -Ζαννίδης Βεμβέτσος Σουλογάνη
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ -ΒΑΡΗ Ε Κονταράτος -Ζαννίδης Βεμβέτσος Σουλογάνη
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ ΑΓΩΝΕΣ ΛΟΓΩ ΚΑΚΩΝ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Καλαντζής Ντεμέλης Τσιπλακίδης
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γερουλάνος Κούρτη Γουδή
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤ Π Άϊβαλιώτης Γεωργουλάκος Καλουζάκης
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Πέππας Αυγουλάς Κατσίπης
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Πέππας Αυγουλάς Κατσίπης
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ Π Φραγκιαδάκης Καλογεράκος Παπαντώνης
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Κορωναίος Νικολαίδης Χατζηκυριαζής
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.30 ΑΟΝΑ ΙΙ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π Σταγιάνος Αργύρη Ναζίρη
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Δελαγραμμάτικας Ζερίτη Δ Ζερίτης Θ.
ΑΝ. ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Ε Δελαγραμμάτικας Ζερίτη Δ Ζερίτης Θ.
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Αϊβαλιώτης Γουζούασης Γώγου


ΤΕΤΑΡΤΗ 29.01.14


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ 1 Καλαντζής - Πέππας Νικολαίδης , Πουλιανάς
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 1 Πούλιος Κορωναίος Πασχοπούλου Μπάλλας
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 1 Δελαγραμμάτικας Σταγιάνος Μαλλούχου Τσιπλακίδης
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 1 Φάκωνας Γερουλάνος Δάνδολος Ζουδιάρη
ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 2 Ντζαμάρας Φραγκιαδάκης Καναρίδης Παπασημακόπουλος
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 2 Αϊβαλιώτης Ποθητός Γώγου Παπασαρή


ΠΕΜΠΤΗ 30.01.14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Παυλόπουλος Α. Γκανής Α Παπαγιαννόπουλος Τοβήλ Μαλλούχου Κάζος 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Γρίβα Ορφανός Ι Τσίχλας Φεστερίδης Κολοφώτη Μούλτση
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Κοτσώνης Παπαζαχαρίας Χατζηπαρασκευά Κούρτη Παπαδάτος
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Τσολάκος Ελευθερίου Παλάτος Ζωγράφος Βεμβέτσος Σουλογάνη
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Μαραμής Λαζόγκα Νάκος Πασχοπούλου Αυγουλάς Ντεμελής
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κονταράτος Σιδέρης Βαλαής Ζερίτης Α Ζερίτη Ε.
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Χρηστίδης Ηλ. Χριστοδουλάκης Μπασούκος Καραγεωργόπουλος Τσιπλακίδης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Χρηστίδης Π. Σέλληνας Σαμαρτζής Γουζούασης Γώγου



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31.01.14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Γκανής Ι Βλάχος Ζερίτη Δ. Ζερίτης Θ Καναρίδης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Μητρόπουλος Μανώλης Τοβήλ Σαλταγιάννη Δημακοπούλου
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Διονυσάτος Τηγάνης Ι Σκαρμούτσος Κολοφώτη Ασλανίδης
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Γκανής Α Δαβιδέλης Πολίτης Κ. Πάλλας Χατζηπαρασκευά
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ -ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Tσάτσης Ιασωνίδης  Δάνδολος Δημήτρουλα Μπανιά
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ Καφαντάρης Δελδήμος Καραγκιουλές Καραγεωργόπουλος Αυγουλάς


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right