menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.1.14 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ | 16η αγωνιστική

Κοινοποίησέ το :


ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 48-47 (Την Κυριακή 19.1)

Π. ΦΑΛΗΡΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 72-60(36-29)
Διαιτητές: Τάτσης Λύρας
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γαζής ): Καλαμάρας, Αλεξανδρόπουλος , Γεωργιάδης , Τσορμπατζίογλου 27(4), Αναστασάκης , Αθανασούλας 9, Παγιδας 8, Μπόθος 4 Τσιφτσής 22 , Καμαριανός 2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Ασλανίδης): Σκουζής 5(1) , Γιαννούλης 23 , Μαρακάκης 3 , Καλούδης , Παππάς 8, Ντεροχονεσιάν 17 , Θωμόπουλος , Σίννας , Γεωργιάδης 4 , Τυροκόμος

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 69-73(25-34)
Διαιτητές: Τεφτίκης Κ. , Ορφανός Εμ.
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Σκόνδρας): Καρασούλος 3(1) , Λικαόπουλος , Μουργκής 4, Ζηνέλης 7 , Κολοτούρος 8(2) , Λεβαδείτης 11(1) , Παπαμαρινόπουλος 9, Παντελάκης 5 , Μιχαηλίδης 3(1) ,Γκιουρτσίδης 3(1), Μαρόπουλος , Ανδρεάτος 6
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Παλτζόγλου): Μακρυγιάννης 17(1) , Κατσιέρης 12(2) Παριανός , Τσιούμας 14(2), Τερτίκας 2, Γκονουλού 7(1), Γρίβας 5(1), Γουλανδρής 2, Λίππας 9(2), Δημητρακόπουλος 5

ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ –ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 56-52(23-14)
Διαιτητές : Ραχιώτης , Σιδέρης
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ (Φώσκολος , Φαραώ): Ραζής Μ. 1 Πλατής 9, Μάκος 6(1), Τσικίνας 9(1) ,Καδδάς 23(1), Ξυνογαλάς 4, Ραζής Β. 2, Καπέτσης 2, Παπαδημητρακόπουλος
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος) Μαστρογεωργίου 12, Μπάγιας 7(2), Βελισσαράκος 3, Ντώνη 9(1), Ιωαννίδης 8, Μυλωνόπουλος 1 , Παναγιωτόπουλος 5 , Καρτζόγλου 7(1) ,Ρεπάνης , Δημακαρέας

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. 57-52(25-30)
Διιατητές: Μπούκας , Μανουσόπουλος
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος Κ. , Κλιγκόπουλος Δ.): Μόμτζος , Καρασούλας 3 , Καραγιάννης 19(2) , Φούντης 16(1), Αδράμης 7(1), Παριανόπουλος , Δαουτάκος 3(1), Κλιγκόπουλος Γ. , Τζοβάρας 9
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Χαλκιαδάκης) : Κωνσταντίνο 2, Μαλτίδης 10, Πατέλης , Μπουζιάνης 4, Μπακάλης 18(2) , Κραβαρίτης 2, Κελάδης 6, Γκιοβάσο 10, Παπατριανταφύλλου

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 74-63 (36-33)
Διαιτητές: Κάρδαρης , Κατσιμάρδος
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ (Λαμπρόπουλος) :Νικολάκης 3, Βαραβατάκος 23, Κουρής 11(2), Σουφλέρης 2, Παπαγιαννόπουλος 5, Τζίμης 11 (1), Αρώνης 6, Κονιδάρης 5 , Μαρκόπουλος 8
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Βαλμάς): Κόϊκας 16(1), Παραμερίτης 8(2), Κωνσταντόπουλος 9, Μπίχτας 14(4), Σμυρλής 9, Δουσερμετζής 6(1) , Σοκόλοφ 1

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 71-70(63-63)(31-37)
Διαιτητές : Αναστασίου Αργυρούδης
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Αρμένης Σταρέντζης): Σίννος 21(4), Μαστρογιάννης 4, Μαραγκόπουλος 22(2) , Λαζαρίδης 2, Νοίδης 14(1) , Μυλωνάς 2 , Κωσταρέλος 6 , Πέτρου Τσιπίδης
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσαουσίδης, Παπανικολάου): Αντωνάρας 4 , Πατάλας 10(2) , Ντακούλιας 22(4), Καρράς 3(1) , Αγγελόπουλος 9, Αρβανίτης 4, Μαρούγκας 18,. Δασκαλάκης, Μπούτσικος

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 75-71(44-32)
Διαιτητές Χρηστίδης Ηλ., Καλαϊτζάκης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Τιτάκης): Συρόγλου 22(2), Τσομίδης , Λουκής , Αντιπάτης 4, Αντωνουσάκης 6 , Ρίππης 9, Δαλμυράς 22(3) , Αντωνόπουλος 8, Παραδιάς , Παππάς 2, Ζήσης 2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Πουτουλίδης Οικονόμου): Δανασής 1, Αγγελόπουλος 7(2), Κάκκας , Γιαννακής 4(1) , Δεβετζόγλου 19(1), Ρέππας 26, Καραντανάς 1 , Συριανός 8(2), Γεράνιος 2, Θωμάς 2, Πεφάνης 2








Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στα :
- http://www.eskana.gr/#MenGameCenter

- http://www.eskana.gr/#InfoCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right