ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ: Οι ορισμοί του Σαββατοκύριακου 6-7 Ιουλίου και από 8 έως 14 Ιουλίου - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

5.7.24

ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ: Οι ορισμοί του Σαββατοκύριακου 6-7 Ιουλίου και από 8 έως 14 Ιουλίου


 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/7/2024

UNIBASKET

6/7/2024 13.30 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ

6/7/2024 14.40 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ

6/7/2024 16.00 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ

6/7/2024 17.10 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ

6/7/2024 18.25 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΤΑΒΑΡΗΣ

6/7/2024 19.40 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΤΑΒΑΡΗΣ

6/7/2024 20.50 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΤΑΒΑΡΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 7/7/2024

UNIBASKET

7/7/2024 12.10 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΣΚΑΡΑΣ ΚΑΤΑΒΕΛΑΚΟΣ

7/7/2024 13.20 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΣΚΑΡΑΣ ΚΑΤΑΒΕΛΑΚΟΣ

7/7/2024 14.40 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΑΤΑΒΕΛΑΚΟΣ

7/7/2024 15.55 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΛΙΟΣ

7/7/2024 17.15 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΛΙΟΣ

7/7/2024 18.30 KΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΛΙΟΣ

7/7/2024 12.10 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΜΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

7/7/2024 13.20 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΜΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

7/7/2024 14.40 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΜΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

7/7/2024 15.55 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΜΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 8/7/2024

UNIBASKET
8/7/2024 16.50 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΖΑΖΗΣ Π. ΚΑΖΑΖΗΣ Α. 
UNIBASKET 
8/7/2024 14.10 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΖΑΖΗΣ Π. ΚΑΖΑΖΗΣ Α. 
8/7/2024 15.30 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΖΑΖΗΣ Π. ΚΑΖΑΖΗΣ Α. 
8/7/2024 16.50 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΖΑΖΗΣ Π. ΚΑΖΑΖΗΣ Α.


COMMERCIAL
8/7/2024 22.00 ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΚΑΡΑΣ ΜΕΛΗΣ

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 8/7/2024 16.00-20.00 ΚΛ ΜΕΓΑΡΩΝ ΛΑΖΑΡΗΣ

ΤΡΙΤΗ 9/7/2024 
UNIBASKET
9/7/2024 14.10 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΖΑΖΗΣ Π. ΚΑΖΑΖΗΣ Α.
9/7/2024 15.30 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΖΑΖΗΣ Π. ΚΑΖΑΖΗΣ Α.
9/7/2024 16.50 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΖΑΖΗΣ Π. ΚΑΖΑΖΗΣ Α.
BIG
9/7/2024 22.00 KΛ ΝΈΟ ΡΕΝΤΗ ΣΤΑΓΚΟΣ ΦΕΙΔΑΣ
COMMERCIAL
9/7/2024 19.00 KΛ ΣΕΦ ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΜΟΣΧΟΛΙΟΣ
9/7/2024 22.00 ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/7/2024 
COMMERCIAL
10/7/2024 20.30 ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΛΙΛΑΣ ΣΤΑΓΚΟΣ
10/7/2024 22.00 ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΛΙΛΑΣ ΣΤΑΓΚΟΣ
UNIBASKET
10/7/2024 15.30 KΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΜΟΣΧΟΛΙΟΣ
BIG
10/7/2024 20.00 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ 11/7/2024 

UNIBASKET
11/7/2024 14.10 KΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΣΚΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
11/7/2024 15.30 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΣΚΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
11/7/2024 16.50 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΣΚΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
11/7/2024 15.10 ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΤΑΒΕΛΑΚΟΣ ΦΕΙΔΑΣ
11/7/2024 20.10 ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΑΙΤΣΗΣ
11/7/2024 21.30 ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΑΙΤΣΗΣ
BIG
11/7/2024 21.45 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΖΑΖΗΣ Α. ΚΑΖΑΖΗΣ Π. 
11/7/2024 22.30 ΚΛ ΝΈΟ ΡΕΝΤΗ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΣΤΑΓΚΟΣ
COMMERCIAL
11/7/2024 19.30 KΛ ΣΕΦ ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΚΑΖΑΖΗΣ Α.ΚΑΖΑΖΗΣ Π.
11/7/2024         22.00      ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΦΑΡΑ 
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
Δ.Σ.Π 11/7/2024 21.00 ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ  

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/7/2024 
UNIBASKET
12/7/2024 14.10 KΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΖΑΖΗΣ Α. ΚΑΖΑΖΗΣ Π.
12/7/2024 15.30 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΖΑΖΗΣ Α. ΚΑΖΑΖΗΣ Π.
BIG
12/7/2024 22.00 ΚΛ ΝΈΟ ΡΕΝΤΗ ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/7/2024
BIG
13/7/2024 19.30 ΚΛ ΝΈΟ ΡΕΝΤΗ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΚΑΤΑΒΕΛΑΚΟΣ
UNIBASKET
13/7/2024 13.30 KΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ
13/7/2024 15.00 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/7/2024
UNIBASKET
 14/7/2024 12.00 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ
 14/7/2024 13.30 KΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ
 14/7/2024 15.00 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΟΛΙΛΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ
 14/7/2024 16.30 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΟΛΙΛΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια: