Η Β΄ φάση της Β΄ εφήβων ξεκινά το Σαββατοκύριακο - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

12.2.24

Η Β΄ φάση της Β΄ εφήβων ξεκινά το Σαββατοκύριακο

 


Η Β΄ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

ΔΥΣΗ

Α' ΦΑΣΗ: Α1-Β4 (1), Γ2-Β3 (2) ,Β1-Γ4 (3) , Α2-Γ3 (4),  Γ1-Α4 (5),  Β2-Α3 (6)


1ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 

ΤΡΙΤΗ 20.02.24 ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΛΙ 21.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.02.24 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.45  ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

KYΡΙΑΚΗ 18.02.24 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ  09.30

ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

KYΡΙΑΚΗ 18.02.24 ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ -ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ

KYΡΙΑΚΗ 18.02.24 ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 20.00

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΤΡΙΤΗ 20.02.24 ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.15  ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25.02.24 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25.02.24 2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25.02.24 ΚΛ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25.02.24 2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24.02.24 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25.02.24 2Ο ΚΛ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤ. 15.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 

ΤΡΙΤΗ 27.02.24 ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΛΙ 21.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.03.24 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.45  ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

KYΡΙΑΚΗ 03.03.24 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ  09.30

ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

KYΡΙΑΚΗ 03.03.24 ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ -ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ

KYΡΙΑΚΗ 03.03.24 ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 20.00

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΤΡΙΤΗ 27.02.24 ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.15  ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ

ΑΝΑΤΟΛΗ

Α' ΦΑΣΗ: Δ1-Ε4 (1) , ΣΤ2-Ε3(2),  Ε1-ΣΤ4 (3),  Δ2-ΣΤ3 (4), ΣΤ1-Δ4 (5), Ε2-Δ3 (6)

1ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17.02.24 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΛΥΦΑΔΑΣ

ΤΡΙΤΗ 20.02.24  ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Α΄ 22.00  ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.02.24 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 18.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.02.24  ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.12.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ

ΤΡΙΤΗ 20.02.24  ΚΛ. ΜΠΑΛΟΝΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΤΥΡΕΑΣ)  21.45 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΤΡΙΤΗ 20.02.24  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ

ΤΡΙΤΗ 20.02.24 ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΤΡΙΤΗ 27.02.24 ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  25.02.24 ΚΛ. ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00   ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΤΡΙΤΗ 27.02.24 ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΤΡΑΧΩΝΕΣ  ΔΙΑΣ

-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΤΡΙΤΗ 27.02.24 ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΤΡΙΤΗ 27.02.24 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  

 ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24.02.24 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΛΥΦΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.03.24  ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Α΄ 21.30  ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.03.24 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 18.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.03.24  ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.12.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.03.24  ΚΛ. ΜΠΑΛΟΝΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΤΥΡΕΑΣ)  21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.03.24  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  21.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια: