Έγιναν οι κληρώσεις των αγοριών U15, U14, U13 (ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤEΡΙΑ) - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

24.11.22

Έγιναν οι κληρώσεις των αγοριών U15, U14, U13 (ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤEΡΙΑ)

 





U15 ΑΓΟΡΙΑ

 

ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ

 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

1

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

1

ΜΙΛΩΝ

1

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ

1

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ

2

ΑΡΗΣ ΝΙΚ.

2

ΔΙΟΓΕΝΗΣ

2

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Β’

2

Ο.Κ.Ε.

3

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

3

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.

3

ΠΕΡΑ

3

ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ

3

Ν.Ε.Μ.

4

ΙΩΝΙΚΟΣ

1

Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

4

ΕΥΡΥΑΛΗ

4

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ

5

ΕΘΝΙΚΟΣ

5

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ.

5

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Β’

5

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

5

ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

6

ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ

6

ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ.

6

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

6

ΤΕΡΨΙΘΕΑ

6

Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ

7

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

7

ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ

7

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.

7

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ.

7

ΡΕΠΟ

8

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π.

8

ΡΕΠΟ

8

Α.Ο.Ν.Α.

8

ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.

8

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ

 (στον β’ γύρο αντίστροφα)

1Η ΑΓΩΝ

2Η ΑΓΩΝ

3Η ΑΓΩΝ

4Η ΑΓΩΝ

5Η ΑΓΩΝ

6Η ΑΓΩΝ

7Η ΑΓΩΝ

1-8

7-1

1-6

5-1

1-4

3-1

1-2

2-7

6-2

2-5

4-2

2-3

2-8

8-5

3-6

5-3

3-4

3-8

8-6

4-7

7-3

4-5

4-8

8-7

6-7

7-5

5-6

6-4

U14 ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

1

ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

1

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

1

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

2

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

2

Α.Ο.Ν.Α.

2

ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ.

3

ΠΟΡΦΥΡΑΣ

3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

3

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.

4

Α.Ε. ΡΕΝΤΗ

4

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.

4

ΙΩΝΙΚΟΣ

5

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

5

ΜΙΛΩΝ

5

Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ

6

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.

6

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

6

ΑΡΗΣ ΝΙΚ.

7

ΕΣΠΕΡΟΣ

7

ΤΕΡΨΙΘΕΑ

7

ΡΕΠΟ

8

ΡΕΠΟ

8

ΡΕΠΟ

8

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ

 (στον β’ γύρο αντίστροφα)

1Η ΑΓΩΝ

2Η ΑΓΩΝ

3Η ΑΓΩΝ

4Η ΑΓΩΝ

5Η ΑΓΩΝ

6Η ΑΓΩΝ

7Η ΑΓΩΝ

1-8

7-1

1-6

5-1

1-4

3-1

1-2

2-7

6-2

2-5

4-2

2-3

2-8

8-5

3-6

5-3

3-4

3-8

8-6

4-7

7-3

4-5

4-8

8-7

6-7

7-5

5-6

6-4

 

 

U14 ΑΓΟΡΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 

ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

5

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

5

ΑΡΗΣ ΝΙΚ.

2

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ.

2

Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ

1

ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ

3

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ.

4

ΤΑΤΑΥΛΑ

4

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

3

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ

1

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.

6

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ.

6

 

 

ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.

7

 

 

ΡΕΠΟ

8

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ

 (στον β’ γύρο αντίστροφα)

1Η ΑΓΩΝ.

2Η ΑΓΩΝ.

3Η ΑΓΩΝ.

4Η ΑΓΩΝ.

5Η ΑΓΩΝ.

1-6

5-1

1-4

3-1

1-2

2-5

4-2

2-3

2-6

6-4

3-4

6-3

6-5

4-5

5-3

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ

 (στον β’ γύρο αντίστροφα)

1Η ΑΓΩΝ

2Η ΑΓΩΝ

3Η ΑΓΩΝ

4Η ΑΓΩΝ

5Η ΑΓΩΝ

6Η ΑΓΩΝ

7Η ΑΓΩΝ

1-8

7-1

1-6

5-1

1-4

3-1

1-2

2-7

6-2

2-5

4-2

2-3

2-8

8-5

3-6

5-3

3-4

3-8

8-6

4-7

7-3

4-5

4-8

8-7

6-7

7-5

5-6

6-4

 

 

 

 

 

 

U13 ΑΓΟΡΙΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

 

ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ

 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΘΡΙΑ ΑΣΠΡ.

1

Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

1

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.

2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

1

Ν.Ε.Μ.

2

Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ

2

ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

3

ΠΟΡΦΥΡΑΣ

2

Ο.Κ.Ε.

3

ΑΝΑΓ.ΙΚΟΝΙΟΥ

5

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛ.

1

ΔΙΟΓΕΝΗΣ

3

Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ

4

ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

4

Γ.Α.Ο.Π.

5

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

4

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ

5

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ

3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡ.

4

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ

5

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝ.

6

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

6

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

8

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ

6

 

 

 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

 7

Α.Ε. ΡΕΝΤΗ

7

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ.

7

 

 

 ΡΕΠΟ

 8

ΡΕΠΟ

6

ΡΕΠΟ

8

 

 

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘ.

1

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.

1

ΠΡΩΤΕΑΣ

ΒΟΥΛΑΣ

1

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ.

2

ΤΡΑΧΩΝΕΣ

2

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β.

2

ΕΣΠΕΡΟΣ

3

Α.Ο.Ν.Α.

3

ΒΑΡΗ ΑΝΑΓ.

5

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

4

ΤΕΡΨΙΘΕΑ 

4

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ

4

ΜΙΛΩΝ

5

ΕΥΡΥΑΛΗ

5

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β’

3

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

6

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Β’

6

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ.

6

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ.

7

 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 7

ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.

7

ΡΕΠΟ

8

 ΡΕΠΟ

 8

ΡΕΠΟ

8

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ

 (στον β’ γύρο αντίστροφα)

1Η ΑΓΩΝ.

2Η ΑΓΩΝ.

3Η ΑΓΩΝ.

4Η ΑΓΩΝ.

5Η ΑΓΩΝ.

1-6

5-1

1-4

3-1

1-2

2-5

4-2

2-3

2-6

6-4

3-4

6-3

6-5

4-5

5-3

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ

 (στον β’ γύρο αντίστροφα)

1Η ΑΓΩΝ

2Η ΑΓΩΝ

3Η ΑΓΩΝ

4Η ΑΓΩΝ

5Η ΑΓΩΝ

6Η ΑΓΩΝ

7Η ΑΓΩΝ

1-8

7-1

1-6

5-1

1-4

3-1

1-2

2-7

6-2

2-5

4-2

2-3

2-8

8-5

3-6

5-3

3-4

3-8

8-6

4-7

7-3

4-5

4-8

8-7

6-7

7-5

5-6

6-4

 

 

 

 

 


Δεν υπάρχουν σχόλια: