H ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 2020-21 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

27.7.20

H ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 2020-21



Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021
                                          


Α’ ΓΥΡΟΣ                                               1  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  5/10/2020               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ /ΕΛΛΛΗΝΙΚΟ          0  0                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΑΣΤΕΡΑΣ                  0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ           0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                                                                 2  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  12/10/202               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.    ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ /ΕΛΛΛΗΝΙΚΟ   ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ                                          ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ. 20.00  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                           ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ.  20.00    ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                                                                 3  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  19/10/2020               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                    0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ        0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ           ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ /ΕΛΛΛΗΝΙΚΟ           0  0
                                                                 4  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  26/10/2020               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.20.00   ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ /ΕΛΛΛΗΝΙΚΟ           0
                              
                                                                 5  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  2/11/2020               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.          0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΕΥΡΥΑΛΗ                 0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

0                             0
                                                                 6  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  9/11/2020               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ            0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                                                                 7  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  16/11/2020               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                   ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                    0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.          0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                                                                 8  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  23/11/2020               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ            0  0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.      Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.
                              
                                                                 9  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  30/11/2020            ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.          0  0
                                                               10  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  7/12/2020               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ            0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                    0  0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ







                                                               11  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  14/12/2020              ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ .          0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΤΑΤΑΥΛΑ Α.                         0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                                                               12  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  21/12/2020               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ            0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                    0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ          
                              
                                                               13  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  4/1/2021                 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                                                               14  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  11/1/2021               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ            0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                    0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.          0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                                                               15  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  18/1/2021               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ       0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
                                                                










Β’ ΓΥΡΟΣ
                                                                 1  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  25/1/2021               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                                                                 2  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  1/2/2021                 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ            0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                    0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.          0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                                                                 3  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  8/2/2021                 ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                                                                 4  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  15/2/2021               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                    0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.          0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
                              
                                                                 5  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  22/2/2021               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
                               0                                 0
                                                                 6  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  1/3/2021                 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.          0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                    0  0
                                                                 7  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  8/3/2021                 1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ            0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                                                                 8  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
                               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
  22/3/2021               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.          0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
                              
                                                                 9  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  29/3/2021               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ            0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                    0  0
                                                               10  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  5/4/2021                 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
                              
                                                               11  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  12/4/2021               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ            0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                    0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                                                               12  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  19/4/2021               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ
                              
                                                               13  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  26/4/2021               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ            0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                    0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.          0  0
                                                               14  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  10/5/2021               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              0  0
                               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.        0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.         0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           0  0
                               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                          0  0
                               1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                    0  0
                                                               15  η Αγωνιστική
Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  17/5/2021               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ           0  0
                               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ            0  0
                               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ            0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                      0  0
                               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                    0  0
                               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         0  0
                               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.          0  0
                               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ 

Δεν υπάρχουν σχόλια: