ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-2020-ΔΙΑΡΘΡΩΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (ΑΝΔΡΕΣ) - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

9.6.20

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-2020-ΔΙΑΡΘΡΩΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (ΑΝΔΡΕΣ)




Το Δ.Σ της ΕΣΚΑΝΑ στην έκτακτη συνεδρίαση  47 /03.06.2020 και αφού έλαβε υπόψην τις εισηγήσεις των επιτροπών πρωταθλημάτων ανδρών γυναικών παίδων εφήβων κορασίδων νεανίδων  αποφάσισε ότι μετά την οριστική διακοπή όλων των πρωταθλημάτων της, λόγω της πανδημίας του Covid-19, οι βαθμολογίες την χρονική στιγμή της διακοπής, να επικυρωθούν  ως τελικές. Βάσει του Νόμου 4684/25-02-2020 , με το ΦΕΚ 86/Α/2020 , αρθρον 8 , περί δυνατότητας τροποποίησης των κανονικών προκηρύξεων αθλητικών διοργανώσεων με άμεση ισχύ (παράγραφοι 1 και 2) σχετικά με την άνοδο των ομάδων ,με δυνατότητα μη υποβιβασμού ομάδων , σύμφωνα με τις οδηγίες των παλαιών προκηρύξεων . 
Κατόπιν τούτου, οι επιτροπές πρωταθλημάτων ανδρών και γυναικών προτείνουν στο Δ.Σ τις νέες τροποποιητικές προκηρύξεις του 2019-2020. Επίσης  εγκρίνονται οι τροποιητικές προκηρύξεις σχετικά με άνοδο και υποβιβασμό των ομάδων όπως αναφέρονται παρακάτω.
Επισημαίνεται, πως στις περιπτώσεις ισοβαθμιών, ισχύουν τα κριτήρια των αρχικών προκηρύξεων της ΕΣΚΑΝΑ, όπως προβλέπονται από το 12Ο άρθρο .





Α' ΑΝΔΡΩΝ: 
ΑΝΟΔΟΣ: ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ στην Γ ΕΘΝΙΚΗ 
ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ: ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ
A΄ ΑΝΔΡΩΝ
1
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
38
19
19
0
1498
1111
2
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
34
19
15
4
1329
1173
-
---------------------------------
--
--
--
--
-----
-----
3
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
33
19
14
5
1447
1208
4
ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
31
19
12
7
1436
1337
5
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
31
19
12
7
1414
1324
6
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
30
19
11
8
1309
1257
7
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
30
19
11
8
1282
1274
8
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
29
19
10
9
1290
1363
9
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27
19
8
11
1315
1314
10
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
27
19
8
11
1323
1293
11
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
24
19
5
14
1217
1357
12
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ
23
19
4
15
1213
1489
13
ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
22
19
3
16
1220
1397
14
ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
20
19
1
18
1156
1552


Β' ΑΝΔΡΩΝ:

ΑΝΟΔΟΣ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ, ΑΟΝΑ
ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ: ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 
1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
36
20
16
4
1503
1234
2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
34
20
14
6
1411
1352
3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
34
20
14
6
1409
1314
4
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        2
33
20
13
7
1366
1238
--
----------------------------------------------
----
---
---
---
-------
--------
5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ   1
33
20
13
7
1337
1218
6
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
32
20
12
8
1391
1337
7
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
32
20
12
8
1265
1240
8
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
29
20
9
11
1281
1293
9
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
28
20
8
12
1208
1261
10
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ
28
20
8
12
1286
1398
11
ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ
28
20
8
12
1233
1324
12
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
28
20
8
12
1304
1331
13
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
24
20
4
16
1275
1430
14
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
21
20
1
19
1101
1400


Γ' ΑΝΔΡΩΝ:

ΑΝΟΔΟΣ: ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ, ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ», ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧ,
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
1
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
36
20
16
4
1279
1107
2
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
36
20
16
4
1588
1366
3
ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ
36
20
16
4
1298
1228
4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧ
36
20
16
4
1412
1206
--
------------------------------------
--
---
--
---
------
-----
5
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY
32
20
12
8
1464
1309
6
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
31
20
11
9
1394
1394
7
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
30
20
10
10
1358
1389
8
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
28
20
8
12
1381
1495
9
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
28
20
8
12
1325
1406
10
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ
28
20
8
12
1403
1467
11
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
26
20
6
14
1173
1263
12
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
26
20
6
14
1172
1232
13
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
26
20
6
14
1346
1398
14
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ
21
20
1
19
1162
1495


Δ΄ΑΝΔΡΩΝ:

Η Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΥΓΧΩΝΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ 2 ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΩΝ 12 ΚΑΙ 11 ΟΜΑΔΩΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ. ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝ ΣΤΗΝ Γ' ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2020-2021 ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ:

ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤ
ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ
ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ
33
18
15
3
1225
965
2
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
32
18
14
4
1115
957
3
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
31
18
13
5
1129
950
4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO
30
17
13
4
1002
889
5
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ
29
18
11
7
1189
1072
6
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
29
18
11
7
1073
954
7
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤ
26
17
9
8
1139
1116
8
ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ
26
18
8
10
1123
1117
9
ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ
24
17
7
10
1031
1079
10
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
23
17
6
11
963
1064
11
ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ
20
17
3
14
899
1140
12
ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
20
18
2
16
859
1169
13
ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ
19
17
2
15
1016
1291


Α' ΕΦΗΒΩΝ:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ: ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ
ΕΦΗΒΟΙ Α΄ 
1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
44
22
22
0
1804
1132
--
--------------------------------
---
---
---
---
-------
------
2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
42
22
20
2
1735
1101
3
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
39
22
17
5
1559
1166
4
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
37
22
15
7
1475
1364
5
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
34
22
12
10
1486
1529
6
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
33
22
11
11
1276
1139
7
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
32
22
10
12
1506
1536
8
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
31
22
9
13
1331
1405
9
ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
31
22
9
13
1372
1471
10
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
26
22
4
18
1162
1555
11
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
25
22
3
19
1101
1599
12
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
22
22
0
22
930
1740


Β' ΕΦΗΒΩΝ:

ΑΝΟΔΟΣ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ, ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ: ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ
ΕΦΗΒΟΙ Β΄ 
1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
42
22
20
2
1587
1165
2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
40
22
18
4
1578
1163
3
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
37
22
15
7
1487
1271
--
---------------------------------------
---
---
---
---
------
------
4
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
36
22
14
8
1580
1485
5
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
36
22
14
8
1429
1294
6
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
35
22
13
9
1404
1312
7
ΠΕΡΑ ΑΣ
34
22
12
10
1393
1317
8
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
34
22
12
10
1186
1189
9
ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
27
22
5
17
1236
1416
10
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY
27
22
5
17
1334
1741
11
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
26
22
4
18
1187
1473
12
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
22
22
0
22
1008
1583

Γ' ΕΦΗΒΩΝ:

ΑΝΟΔΟΣ(19) : ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ, ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ, ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ, ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ , ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ , ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ , ΑΕ ΡΕΝΤΗ , ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ , ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ , ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ , ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. , ΑΟ ΒΑΡΗΣ , ΕΝ, Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ , ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ , ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ , ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ 
1ΟΣ
1
ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
4
2
2
0
172
132
2
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
3
2
1
1
118
127
3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 
3
2
1
1
123
134
4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
2
2
0
2
89
109
2ΟΣ
1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 
4
2
2
0
183
79
2
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3
2
1
1
93
139
3
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
3
2
1
1
109
112
4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ.
2
2
0
2
98
153
3ΟΣ
1
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3
2
1
1
141
135
2
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
3
2
1
1
125
123
3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
3
2
1
1
118
121
4
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
3
2
1
1
103
108
4ΟΣ

1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣ.
6
3
3
0
120
38
2
ΝΕΑΝ.  ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
6
3
3
0
110
51

3
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
6
4
2
2
129
150
4
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ
0
6
0
0
0
120

5ΟΣ
1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
4
2
2
0
134
118

2
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
3
2
1
1
136
114
3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
3
2
1
1
127
144
4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
2
2
0
2
126
147



Α' ΠΑΙΔΩΝ:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ: ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ
ΠΑΙΔΕΣ Α΄
1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
47
24
23
1
1713
917
--
-----------------------------------------
2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
46
24
22
2
1669
1141
3
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
45
24
21
3
1774
1250
4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
39
24
15
9
1492
1509
5
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
37
24
13
11
1226
1216
6
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
37
24
13
11
1430
1478
7
ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
37
24
13
11
1329
1454
8
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
36
24
12
12
1338
1288
9
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
34
24
10
14
1283
1350
10
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ
30
24
6
18
1147
1364
11
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
28
24
4
20
1247
1615
12
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
28
24
4
20
1165
1442
13
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ
24
24
0
24
864
1653


Β1' ΠΑΙΔΩΝ:

ΑΝΟΔΟΣ: ΕΥΡΥΑΛΗ, ΠΕΡΑ ΑΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ: ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ

ΠΑΙΔΕΣ Β1΄

1
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
33
18
15
3
1049
793
2
ΠΕΡΑ ΑΣ
32
18
14
4
994
831
3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
32
18
14
4
1073
936
4
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
29
18
11
7
1022
903
5
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΓΣ
28
18
10
8
1023
1047
6
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
27
18
9
9
923
979
7
ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
25
18
7
11
1035
1031
8
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
23
18
5
13
983
1069
9
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
23
18
5
13
845
1031
10
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
18
18
0
18
870
1197


Β2' ΠΑΙΔΩΝ: 

ΑΝΟΔΟΣ: ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ, 
ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ: ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ
ΠΑΙΔΕΣ Β2΄


1
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
35
18
17
1
0
1188
804
2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
33
18
15
3
0
1132
853
3
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
29
18
11
7
0
942
906
4
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
28
18
11
6
1
869
806
5
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
25
18
7
11
0
1066
1086
6
ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
25
18
7
11
0
813
936
7
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
25
18
7
11
0
990
1084
8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
24
18
6
12
0
816
975
9
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
23
18
5
13
0
894
1021
10
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
22
18
4
14
0
1012
1251


Γ1' ΠΑΙΔΩΝ:

ΑΝΟΔΟΣ: ΑΟΝΑ, ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

1ΟΣ
1
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
4
4
0
270
189
2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
4
2
2
279
227
--
----------------------------------
3
ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
4
1
3
142
208
4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4
1
3
126
193
Γ2' ΠΑΙΔΩΝ:

ΑΝΟΔΟΣ: ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

2ΟΣ
1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
8
4
4
0
291
188
2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2)
6
4
2
2
256
235
3
ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
6
4
2
2
254
211
-----------------------------------------
4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 
4
4
0
4
154
321
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ
Γ3' ΠΑΙΔΩΝ: 

ΑΝΟΔΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ, ΑΕΣΕΛ

3ΟΣ
1
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
8
4
4
0
298
179
2
ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
7
4
3
1
250
207
---
---------------------------------------
3
ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ
5
4
1
3
224
309
4
ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ
4
4
0
4
171
248
Γ4' ΠΑΙΔΩΝ: 

ΑΝΟΔΟΣ: ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ

4ΟΣ
1
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ
8
4
4
0
288
234
2
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
6
4
2
2
215
201
--
-----------------------------------
3
ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ
6
4
2
2
189
221
4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ.ΠΡΟΑΣ
4
4
0
4
220
256



Γ5' ΠΑΙΔΩΝ: 

ΑΝΟΔΟΣ: ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ, ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

5ΟΣ
1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
8
4
4
0
279
136
2
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
7
4
3
1
225
184
---
---------------------------
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
5
4
1
3
168
219
4
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ
4
4
0
4
144
277
 Γ6' ΠΑΙΔΩΝ:

ΑΝΟΔΟΣ: ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ, ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"


6ΟΣ
1
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
8
4
4
0
217
163
2
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
7
4
3
1
214
183
--
---------------------------
3
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ
5
4
1
3
158
185
4
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ
4
4
0
4
150
208