Β΄ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΕΜΙΕΡΑ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

4.10.19

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΕΜΙΕΡΑ


ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ  75-73 (61-61 καν. δ.), 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   63-59
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΟΝΑ  64-62
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ  62-47
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  53-52
ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  68-61
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  74-59


ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. – ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 63-59

Διαιτητές :Aναστασίου , Ασλανίδης , Γεωργόπουλος
Δεκάλεπτα : 14-14 27-29 43-44 63-50

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. (Τσίμπας Κουκιάς):  Σαμουρέλης 5, Χριστοδουλόπουλος 9(2) , Στουραίτης 2, Αντιπάτης 14(1) Τσεμπελής 4, Παντέλης , Στεφανής 9(1) Κωνσταντόπουλος 17 Μπούζας 3(1) Παπαδάκης

ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. (Παπαδόπουλος , Μαγγιώρος): Δούκας 1 , Μπουτόπουλος 2, Καρτζόγλου 6 Λαδάς 7(1), Κοροπούλης 10(3) Πλατσικούδης 6 Τόμπρος 1, Βελισσαράκος 2, Χαραλαμπίδης 2Γραμματικός 11(1) ,. Τσικούρας 5(1) , Σπυρίδωνος 6

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 68-61

Διαιτητές : Χρόνης, Γερουλάνος ,, Μπερέτσος 

Δεκάλεπτα : 20-18, 32-34, 49-50, 68-61

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ( Καψιμάλης , Παλτζόγλου):  Χαριτωνίδης , Λαζάρεβιτς Α., Μαυροειδάκος 1, Μυλωνάς , Μαραγκόπουλος 34(3),  Χάλαρης 7(2), Σερελέας , Χαλκιάς , Στεργίου 5(1) , Βουρδέλης 11 , Μυλωνάκης 10
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλοςε , Γεωργάκης) Χρήστου , Δογρανλής 10(1) ,. Τζιώτης 3(1) Ντάβος 5(1) , Μπακάλης  6(2) Κοθράς 10, Τζοβάρας , Τζίτζης 4 Συρίγος 23
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ –ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ  62-47
Διαιτητές : Κιουλάφας, Πρισιμιτζάκης , Τζιμινίδης 
Δεκάλεπτα : 19-10,27-21,44-39,62-47
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Πουτουλίδης, Μονδερά ): Κύριος 7, Μπιτζής Δ 4, Χαϊδάς  5(1), Κατσαγάνης  2, Δεβεζόγλου 17(2), Κόγκας  6(2), Λέσι 10(2), Μπιτζής Μ ,Παπαγεωργίου  7(1), Πολύχρονος ,Χαριάτης  2, Λάτσης  2
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου ): Φωτεινάκης 7(2), Μαργέτης  2, Ποπόνας ,Γαβρίλης –Κοζεβέρος  21(2), Γαβρίλης 3,Μπεζαντάκος ,Τσούρδας  5(1) ,Σαραντίδης  ,Γεωργίου  2, Ραλλάκης 3, Γαλετάκης ,Στρατής  4
Έ.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  74-59
Διαιτητές: Ιορδανίδης - Ανδρεόπουλος - Μέλης
Δεκάλεπτα: 18-12, 41-26, 55-45, 74-59
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ  (Μανιάτης, Καλυβιανάκης): Λουλούδης, Κάντας, Παυλίδης 14 (2), Ντώνη 11 (2), Αβανίδης 5, Βαρλάς, Καρασούλας 16, Ιωαννίδης, 10, Καπατσούλιας 11 (1), Κάβουρας, Τσουκαλάς, Τζορτζοριάν 7 (1)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  (Κανδύλης, Τιτάκης): Τριάντης 3, Μπέλος, Τριανταφύλλου  17 (4), Γιαννακής 3 (1), Πρινέας, Παγίδας, Μαυροειδάκος 3 (1), Γιανδήμας 15 (2), Μπένος, Μουστάκος Ευαγ., Κατράνης 14 (1), Μουστάκος Ι. 4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 75-73 παράταση (κ.α. 61-61)
Διαιτητές : Παπαφωτίου, Πηλοΐδης Φ., Καψαρίδης
 Δεκάλεπτα: 14-16, 32-32, 43-47, 61-61(καν. αγ.), 75-73παρατ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Καλαντζής, Βουρλιάς): Δελλής 1, Ζέρβας 1, Νικολάκης, Μωυσίδης 13(1), Μούστα 6, Παπαδάκης 15, Αλεξανδράκης 25(5), Μαρκόπουλος 7(1), Μπέλλας, Κοντίνος 7(1), Ανδριαδάκης, Καλαντζής
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Παππάς, Βλουτής): Τζαγκαράκης 20, Αποστολάκης 1, Κουτρόπουλος 20(3), Φλέγκας 8(1), Αλεξανδρόπουλος 8(1), Κορτέσης, Παπαγιαννόπουλος, Αγραπίδης, Παναγόπουλος, Κεκκής 6(1), Πετρόπουλος 6, Συμεωνίδης 4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΑΟΝΑ 64-62
Διαιτητές : Γαρίνη, Πλατέλα , Βαίτσης 
Δεκάλεπτα : 14-11, 29-22, 50-40, 64-62 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Ηλιάδης 10, Καραΐσκος, Στεφάνου, Αβραμίδης Ι. 9(1), Βαμβακιδης 17(4), Αβραμίδης Δ. 16, Χεργκελετζής 3, Παπαδημητρίου 4(1), Μιχαλούτσος, Αχείμαστος 5, Λιάσκος,
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Παπαδημητρίου , Πέρρος): Ραζής 8, Μπριασούλης 6(1), Πηλιούνης 13, Αγγλόπουλος 4, Λούπασης, Κοτζαγεωργίου, Βαρδαβάς 12, Κουτσολιάκος 14, Κουτσουμπός, Ψάλτου, Ζαντιώτης 3, Λούγαρης 2 
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ. 53-52 
Διαιτητές Δελαγραμμάτικας , Αυγερινός, Μιχαλοπούλου 
Δεκάλεπτα : 11-13, 21-23, 41-40, 53-52 
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης, Τσιρονιάν) Καρασούλος 3(1) , Μαγγωνάκης 19(4), Στεργίου 12 , Τομαρόπουλος 2, Καραϊσκάκης 8, Χιωτίνης , Παππάς 4, Κατσικάκης , Κολοκούρης 3(1) , Χαλκίτης 2, Μουσέτης 
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Μαρίνος , Καρανίκας): Μουστάκας , Σαμλί 6, Ασημόπουλος , Μπαλάφας 7 , Γρηγοράκος 17(3) , Μοδάκης 10(2) , Καρράς 2, Λιούλης 10 , Ποντικίδης 




η επόμενη αγωνιστική
10/10/19 19.45 ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
10/10/19 21.30 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ
10/10/19 20.00 ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
10/10/19 20.45 1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
10/10/19 21.30 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ
10/10/19 21.30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
10/10/19 21.30 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια: