Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ -ΓΕΦΗΒΩΝ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ 2019-20 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

24.7.19

Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ -ΓΕΦΗΒΩΝ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ 2019-20


ΠΑΙΔΕΣ Γ  


1ΟΣ
ΚΛΕΙΔ
2 ΟΣ
ΚΛΕΙΔ
3 ΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΙ
3
        ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 
3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
3
ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
7
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΙ
8
ΠΟΡΦΥΡΑΣ
4
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
6
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ ΙΙ
6
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
8
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
2
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
5
ΑΝ ΝΙΚΟΝΙΟΥ
7
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ.
1
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
1
ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ
5
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ
7
ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
8
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.
4
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ
6
ΡΕΠΟ 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣ
1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ
5


4 ΟΣ
ΚΛΕΙΔ
5ΟΣ
ΚΛΕΙΔ
6 ΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.ΙΙ
7
   ΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Π Μ
5
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
1
       ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
2
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
3
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.
5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ
7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΙΙ)
4
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6
ΤΑΤΑΥΛΑ
8
      ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
1
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
2
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3
 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ
8
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ. ΠΡ.
6
               ΑΟΝΑ
6
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
2
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΙΙ)
4
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΙΙ)
8







ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ
2Η ΑΓΩΝ
3Η ΑΓΩΝ
4Η ΑΓΩΝ
5Η ΑΓΩΝ
6Η ΑΓΩΝ
7Η ΑΓΩΝ
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4








  
ΕΦΗΒΟΙ Γ
1ΟΣ
ΚΛΕΙΔ
2 ΟΣ
ΚΛΕΙΔ
3 ΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
3
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
3
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7
ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
7
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΙ
8
ΕΘΝΙΚΟΣ
4
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
6
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.,
8
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠ.
1
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ
6
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
5
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
9
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ
5
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
1
ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ
7
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.ΜΟΣΧ
1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ
4
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ
9
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
8
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ.
10          ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2
ΧΑΝ ΝΜΙΚΑΙΑΣ
5 ΡΕΠΟ
5



4 ΟΣ
ΚΛΕΙΔ
5 ΟΣ
     ΚΛΕΙΔ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΙ
7
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
2

ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
4
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ
1
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
4

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ
6
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΙ
7

ΤΡΑΧΩΝΕΣ
5
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
8

ΤΑΤΑΥΛΑ
8
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ
6

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ ΠΡΟΑΣ2
10
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
5

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
9
ΒΑΡΗ
1

ΡΕΠΟ 3
















ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ
2Η ΑΓΩΝ
3Η ΑΓΩΝ
4Η ΑΓΩΝ
5Η ΑΓΩΝ
6Η ΑΓΩΝ
7Η ΑΓΩΝ
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 10 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)

 1 ΑΓ
2 ΑΓ
3 ΑΓ
4 ΑΓ
5 ΑΓ
6 ΑΓ
7 ΑΓ
8 ΑΓ
9 ΑΓ
 1-10
9-1
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-9
8-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-10
10-6
3-8
7-3
3-6
5-3
3-4
3-10
10-7
4-9
9-3
4-7
6-4
4-5
4-10
10-8
6-9
9-5
5-8
8-4
5-6
10-5
10-9
8-9
9-7
7-8
8-6
6-7
7-5

Δεν υπάρχουν σχόλια: