Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ F5 -Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ F6 - Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

17.4.19

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ F5 -Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ F6 - Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ




Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛΕΙΔ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
5
ΠΟΡΦΥΡΑΣ
1
ΠΕΡΑ
4
ΠΕΡΑΜΑ
6
ΤΑΤΑΥΛΑ
3
ΡΕΠΟ
2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ
1Η ΑΓΩΝ. 7/5
2Η ΑΓΩΝ. 11-12/5
3Η ΑΓΩΝ.14/5
4Η ΑΓΩΝ.18-19/5
5Η ΑΓΩΝ.21/5
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3

ΤΡΙΤΗ 7/5
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.45  ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΠΕΡΑΜΑ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ -ΠΕΡΑ 
ΡΕΠΟ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 
------------------------------------------------------------
ΣΑΒΒΑΤΟ  11/5
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/5 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΤΑΤΑΥΛΑ 
ΡΕΠΟ ΠΕΡΑ 
------------------------------------------------------------ 
ΤΡΙΤΗ 14/5 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΠΕΡΑ 
ΡΕΠΟ ΤΑΤΑΥΛΑ 
------------------------------------------------------------  
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΕΡΑ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 TATAYΛΑ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ 
ΡΕΠΟ ΠΕΡΑΜΑ
-----------------------------------------------------------
ΤΡΙΤΗ 21/5
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45  ΠΕΡΑΜΑ -ΠΕΡΑ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ. 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΤΑΤΑΥΛΑ 
ΡΕΠΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 



1οι Γ ΠΑΙΔΕΣ
ΚΛΕΙΔ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ
1
ΦΙΛΙΑ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
2
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
3
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
6
Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
5
ΠΕΡΑ
4

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ
1Η ΑΓΩΝ. 4.5-5.5/ 7/5
2Η ΑΓΩΝ. 11-12/5
3Η ΑΓΩΝ.14/5
4Η ΑΓΩΝ.18-19/5
5Η ΑΓΩΝ.21/5
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4.5 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΜΑΝΔΡΑίΚΟΣ  ,
ΣΑΒΒΑΤΟ 4.5 ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ , 
ΤΡΙΤΗ 7.5. ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΠΕΡΑ 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.5 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ,  
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.5  ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12.5 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.30 ΠΕΡΑ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ,

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 
ΤΡΙΤΗ 14/5 ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΠΕΡΑ , 
ΤΡΙΤΗ 14/5 ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ , 
ΤΡΙΤΗ 14/5 ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.05 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.00 ΠΕΡΑ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ , 
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.05  ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,  
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.05 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  , 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ 21/5 ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ , 
ΤΡΙΤΗ 21/5  2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  -ΠΕΡΑ, 
ΤΡΙΤΗ 21/5 ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3ΟΙ Γ ΠΑΙΔΕΣ
ΚΛΕΙΔ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3
ΑΟΝΑ
6
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
5
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡ
4

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ
1Η ΑΓΩΝ. 7/5
2Η ΑΓΩΝ. 11-12/5
3Η ΑΓΩΝ.14/5
4Η ΑΓΩΝ.18-19/5
5Η ΑΓΩΝ.21/5
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ  5.5  2ο  ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15  ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΤΡΙΤΗ 7.5 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ. 20.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ- ΑΟΝΑ ,
ΤΡΙΤΗ 7.5 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00  ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ , 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12.5 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.00  ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ,
ΚΥΡΙΑΚΗ 12.5  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ  14.00  ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ,
ΚΥΡΙΑΚΗ 12.5  ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΑΟΝΑ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ 14.5  ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30  ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ- ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 
ΤΡΙΤΗ 14.5  ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ,
ΤΡΙΤΗ 14.5 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ. 20.00 ΑΟΝΑ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.5 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ  17.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.5 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ , 
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.5 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 14.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΟΝΑ , 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ 21.5 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00  ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ , 
ΤΡΙΤΗ 21.5  ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΟΝΑ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ,
ΤΡΙΤΗ 21.5  ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00  ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

Δεν υπάρχουν σχόλια: