Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

16.3.19

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ



ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 56 74
Διαιτητές : Καραβίτης , Μιχαλοπούλου 
Δεκάλεπτα : 17-20, 30-39, 46-57, 56-74 
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Καλούδης, Πέτρου): Στεφανουδάκης , Μπάϊλας , Ρουμελιώτης 8(1) , Μπακούρος , Παππάς 3, Γεωργιάδης 2, Εμμανουήλ 16(2) , Καρτάλος 4, Γιαννόπουλος , Άλα 9 , Αλεξιάς 12(2) , Μπουλούκος 2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Πουτουλίδης , Μονδερά) : Κύριος 9, Μαργέτης 3, Γαζής , Μπιτζης Δ. 9(1) , Δεβεζόγλου 4, Καρανδρέας 7, Κόγκας 17(5), Πετρόπουλος , Λέσι 16(4), Κίκης 4, Ντάσκας 4, Μπιτζής Μ. 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 80-67
 Διαιτητές: Παπαφωτίου - Ιωάννου
Δεκάλεπτα:  17-8, 32.-27, 53-41, 80-67
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Τάσος - Βλουτής): Φλέγκας 7 Πετρόπουλος 7, Αποστολάκης 8 Βασιλικός 11(1) Χαλκιάς 2, Χριστοδουλόπουλος 17 (5) Μένταυλος, Σκουμής (10), Παπαϊωάννου Κ 10(2), Παπαϊωάννου Β 4, Χρηστάκης Γουβιας 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (Θεοφανίδης): Σίνας 3,, Πανάγος, Γαλαράς 27 (5), Μαρκοζάνης 7, Κοιλάκος 5(1) Δημητρόπουλος 1, Βόμβας 3 Καρκούλιας 19(2) Κοτζαγεωργίου, Παπαδόπουλος, Κοτταρίνος 2 Χατζημανέτογλου
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 73-49
Διαιτητές : Χρόνης - Αυγουστόγλου 
Δεκάλεπτα : 22-10, 40-20, 61-33, 73-49
 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Καλαντζής , Βουρλιάς ): Παπαδάκης Ι., Λόης 5, Γκίτσας , Κοντίνος  6(2), Παπαδάκης Θ. 16(2), Αλεξανδράκης 10(2) , Σαμουρέλης 12
, Κελαιδήτης, Μενιουδάκης 12, Οικονόμου,  Καλαντζής 12(1)
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Αντωνουσάκης ): Κανέλης 2, Δαλμυράς  4, Κωνσταντινίδης 10,
Ρουμάνι 4, Γεωργούλης 6, Παπαδόπουλος 6, Κόκκορης  6, Τσουκάτος  4,
Κονταξάκης 3, Κορόνα 15
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 52-47
Διαιτητές : Πρισιμιτζάκης , Τζιμινίδης
Δεκάλεπτα: 13-11, 24-29, 39-39, 52-47
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Μπαστούνης, Βασιλάκης): Ραμάκης, Παναγιωτόπουλος 6(1), Γεωργακίου, Αρβανίτης 7, Ξανθάκης 10 (1), Κόμπουλης 6, Τσολάκογλου 4, Χειλαδάκης 2, Κουτσουβέρης 10, Ζάνος, Σολδάτος, Κάσσος 7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Λαμπαδάριος) :Μίζης 13, Μαστορέλης, Καρύδας 2, Μηνόγιαννης 2, Ταρανάς 1, Φουντής 12(1), Γιαννίκος, Γεραμάς 6, Αναγνώστης, Αγρίμης 9(1), Τρανός 2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ. - ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 74-54
Διαιτητές : Πηλοίδης Αν. Μπερέτσος
Δεκάλεπτα : 12-12, 36-24, 49-39, 74-54
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ. (Μεϊμάρογλου, Ζαμπέτας ) Ζαμπέτας 2, Ευσταθίου 7, Τσεβρενίδης 4, Σονίδης 13(3) , Βλάχος 3(1) , Γκίκας 4, Βρυώνης 3(1) , Σχορτσανίτης 14(1), Κανούρης 8(2), Παντελάκης  9(2), Καψής  3(1), Ελενίτσας  4(1)
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ  (Αγγελάκης): Λουκάτος , Κατερινόπουλος 9(2), Ανδρεαδάκης  12, Γιαννακόδημος  3, Καφφές  2, Μούλης , Καλογερόπουλος  8, Μανασής  8(2), Ψυχουντάκης 10, Αρμενιάκος , Κέζιος 2, Κορωνιός 
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ.-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. 60-65
 Διαιτητές : Κιουλάφας , Καρούντζος
Δεκάλεπτα : 20-20, 31-33, 44-45, 60-65
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Ξαγοράρης , Οικονόμου): Μπάκας 2, Παπαδάτος 8 , Πομόνης 19, Γκλέκας 6(2), Κακαλής 1, Γκίνης  , Κασβής 2, Πιτυκάκης ,  Λευκαδίτης 8 , Σπανάκης 6, Κρητικίδης , Λύρας 8(1)

 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού, Τάγκαλος ): Παπαγιαννόπουλος ,  Μωραίτης  6(2), Λίππας  3, Βέλλιου  2, Νικολαίδης   , Μαυροειδάκος 3(1),, Παπανικολάου 11(1) ,  Κάππος 14, Ζούπα 12(2), Βουρτσάνης , Γιαννόπουλος  ,  Παπαχατζής  14(3)

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 69 56
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 41 21 20 1 1522 1202
--------------------------------------------------------------------------------
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 37 21 16 5 1374 1199
3 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 37 21 16 5 1467 1317
4 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 35 21 14 7 1468 1319
5 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ 33 21 12 9 1322 1266
------------------------------------------------------------------------------
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 31 21 10 11 1440 1444
7 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 31 21 10 11 1376 1466
8 ΑΕ ΡΕΝΤΗ 30 21 9 12 1390 1426
9 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 30 21 10 10 1 1057 1097
----------------------------------------------------------------------
10 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ 29 21 8 13 1146 1298
11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 29 21 8 13 1334 1407
12 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO 27 21 6 15 1209 1319
13 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ 26 21 5 16 1145 1211
-----------------------------------------------------------------------
14 ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ 24 21 3 18 1144 1423

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22Η) 


22/03/19 22.00 ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
22/03/19 21.45 ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
22/03/19 22.00 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
22/03/19 21.45 1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
22/03/19 21.45 ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
22/03/19 21.15 ΚΛ.ΣΕΦ ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ
22/03/19 21.45 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ

Δεν υπάρχουν σχόλια: