Οι αθλήτριες που κλήθηκαν για τα τρία ματς με LJUBLJIANA ΕΣΚΑ ΚΑΙ ACS στο τουρνουά του ACS Αthens (live streaming) - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

17.2.19

Οι αθλήτριες που κλήθηκαν για τα τρία ματς με LJUBLJIANA ΕΣΚΑ ΚΑΙ ACS στο τουρνουά του ACS Αthens (live streaming)

H αναπτυξιακή ομάδα κοριτσιών της ΕΣΚΑΝΑ παίρνει μέρος στο μεγάλο τουρνουά του ACS που θα διεξαχθεί Παρασκευή Σάββατο και Κυριακή (15-17 Φεβρουαρίου) στο κλειστό του ACS στο Χαλάνδρι (κοντά στο Κοντόπευκο Αγ. Παρασκευής) . Για τους αγώνες υπάρχει live streaming στην διεύθυνση http://www.acs.gr/news_events_athletics/arthro/the_acs_athens_international_youth_basketball_tournament_is_back_in_2019-2152/
 Στην μνήμη της Diana W. Tamari και του Hasib J. Sabbagh 
ΟΜΑΔΕΣ: ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Αττικής (ΕΣΚΑ), Akson lirija Ljubljiana (Σλοβενία), Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής (ΕΣΚΑΝΑ), ACS Athens ΑΓΟΡΙΩΝ: Α.Σ. Κολλεγίου Ντερή, Stellazzurra Basketball Academy (Ιταλία), KK Suter (Σερβία), 
ACS Athens ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Παρασκευή, 15 Φεβρουαρίου Ώρα Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου ACS Athens - Stellazura (Α) 10:00 EΣKA - EΣKANA (K) ACS Athens - Akson lirija Ljubljiana (K) 11:45 ACS Athens - KK Suter (A) Stellazura - KK Suter (A) 13:30 EΣKANA - ACS Athens (K) ACS Athens - EΣΚΑ (K) 15:15 Α.Σ. Κολλεγίου Ντερή - KK Suter (A) ACS Athens – Α.Σ. Κολλεγίου Ντερή (A) 17:00 EΣKA - Akson lirija Ljubljiana (K) EΣKANA - Akson lirija Ljubljiana (K) 18:45 Α.Σ. Κολλεγίου Ντερή - Stellazura (A) Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 10:00 Τελικός Αγοριών 11:30 Διαγωνισμοί: 3πόντων & Δεξιοτήτων 12:30 Τελικός Κοριτσιών 14:00 Απονομές

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15.02.19 
Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες να βρίσκονται την Παρασκευή 15/02/2019 και ώρα 17.00 στο Κλειστό Γυμναστήριο του ACS ATHENS (Αγίας Παρασκευής 129, Χαλάνδρι, για να συμμετέχουν με την Αναπτυξιακή ομάδα Κορασίδων, στον αγώνα με την ομάδα ΑKSON LIRIJA LJUBLJIANA  στα πλαίσια του ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ του ACS Athens  με ώρα έναρξης αγώνα στις 18:45

1.       ΜΠΕΚΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ              2003                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΒΑΣΩ                   2003                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.       ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.       ΧΑΛΚΙΑ ΜΟΡΦΟΥΛΑ                  2003                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.       ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ      2004                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.       ΤΣΟΥΡΤΗ ΛΥΔΙΑ                          2004                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7.       ΒΩΛΟΥ ΠΕΝΥ                              2004                       ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
8.       ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ         2004                       Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
9.       ΓΚΟΥΖΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ               2005                       Α.Ε.Ο.ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
10.   ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ               2004                       ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
11.   ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ              2005                       ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
12.   ΜΕΛΕΤΗ ΛΕΝΑ                              2005                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.


ΣΑΒΒΑΤΟ 16.02.19 

Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες να βρίσκονται τo Σάββατο 16/02/2019 και ώρα 08:45 στο Κλειστό Γυμναστήριο του ACS ATHENS (Αγίας Παρασκευής 129 και Καζαντζάκη , Χαλάνδρι, για να συμμετέχουν με την Αναπτυξιακή ομάδα Κορασίδων, στον αγώνα με την Αναπτυξιακή Ομάδα της Ε.Σ.Κ.Α.   στα πλαίσια του ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ του ACS Athens  με ώρα έναρξης αγώνα στις 10:00

               
1.       ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ          2004                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΤΣΟΥΡΤΗ ΛΥΔΙΑ                                                2004                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.       ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ            2005                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.       ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ                      2005                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.       ΖΙΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                               2006                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.       ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ            2004                       Α.Ε.Ο.ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
7.       ΓΚΟΥΖΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                    2005                       Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
8.       ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ        2005                       Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
9.       ΛΥΜΠΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                          2004                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
10.   ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΜΥΡΤΩ                     2005                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
11.   ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                    2004                       ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
      ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ                                2005                       ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                    


Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες να βρίσκονται τo Σάββατο 16/02/2019 και ώρα 12:00 στο Κλειστό Γυμναστήριο του ACS ATHENS (Αγίας Παρασκευής 129 και Καζαντζάκη , Χαλάνδρι, για να συμμετέχουν με την Αναπτυξιακή ομάδα Κορασίδων, στον αγώνα με την ομάδα του ACS Athens στα πλαίσια του ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ του ACS Athens  με ώρα έναρξης αγώνα στις 13:30

1.       ΒΩΛΟΥ ΠΕΝΥ                                     2004                       ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
2.       ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΒΑΣΩ                        2003                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.       ΜΠΕΚΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ                  2003                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.       ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.       ΧΑΛΚΙΑ ΜΟΡΦΟΥΛΑ                      2003                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.       ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ          2004                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7.       ΖΙΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                            2006                       ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8.       ΔΡΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                         2004                       Α.Ε.Ο.ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
9.       ΧΑΡΟΥΝΙ ΚΡΙΣΤΑ                              2003                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
10.   ΛΥΜΠΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                          2004                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
11.   ΜΕΛΕΤΗ ΛΕΝΑ                                  2005                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
12.   ΜΠΙΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                     2005                       ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.




Δεν υπάρχουν σχόλια: