Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΧΑΣΕ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΤΟ ΑΗΤΤΗΤΟ Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

12.1.19

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΧΑΣΕ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΤΟ ΑΗΤΤΗΤΟ Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.



13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 42 51
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ 47 44
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 77 87
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 52 48
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 71 84
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO 61 45
ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 69 66

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ .- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 69-66 
Διαιτητές : Γεράνιος , Πέππας 
Δεκάλεπτα : 22-16, 34-31, 55-49, 69-66 
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. (Γκονουλού, Αναστόπουλος): Αρφαριώτης 1, Μωραίτης 4(1) , Παπανικολάου 4, Λίππας 13(3) , Παπαγιαννόπουλος 2, Ψιμάδης , Κάππος 17 , Ροντογιάννης  Ζούπα Αλ. 5(1) , Παπαχατζής 23(4) 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Πουτουλίδης , Μονδερά): Κύριος 12, Μπιτζής Δ. 11(1) , Δεβεζόγλου 14(2) , Καρανδρέας 4, Κόγκας 9(3), Πετρόπουλος 3, Κίκης 3, Λέσι 10, Ντάσκας , Μπιτζής Μ. 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 61-45 
Διαιτητές : Σιμά Ιωάννου
Δεκάλεπτα : 18-09, 32-20, 50-29, 61-45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος): Στεφάνου 19(2), Λάσκος 9(1) , Γιάννου 2, Μαρούγκας , Λιάσκος 4, Παπαδημητρίου 12(2) , Τσαντές 4(1)  Ντομαλής 1, Κοντούλης 10
ΚΕΡΑΥΟΣ ΒΑΡΗΣ (Θεοφανίδης): Κοιλάκος 4, Μουργκέλης Γαλαράς 8(1) , Μαρκοζάνης , Βατίστας 3, Δημητρόπουλος 4, Βόμβας 2 , Κοτζαγεωργίου 8(1) , Παπαδόπουλος , Λάσκαρης 10, Κοταρίνος , Σταύρος 6 
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 42-51 
Διαιτητές : Γερουλάνος Αλιμπέρτης 
Δεκάλεπτα : 11-08, 27-22, 32-38, 42-51 
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Καλούδης): Ασημακόπουλος 2, Ρουμελιώτης 5(1) , Παππάς 3, Καρτάλος 4, Γεωργιάδης 6(1) , Εμμανουήλ 6, Μαρκόπουλος 7, Γιαννόπουλος 4, Άλα , Αλεξιάς 5, Μπουλούκος
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ. (Τάσος Βλουτής): Πετρόπουλος 2, Φλέγκας 14, Γουβιάς , Γεωργακόπουλος 6(1) , Αποστολάκης 16(1) , Βασιλικός , Χαλκιάς 9, Χριστοδουλόπουλος 2, Χρηστάκης , Γκούμας , Παπαϊωάννου Κ. , Παπαϊωάννου Β. 2 
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. – ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 77-87 παρ. (καν. αγ. 71-71)
Διαιτητές : Γεωργόπουλος , Μπιτέρνας 
Δεκάλεπτα : 18-18, 40-34, 54-52 , 71-71καν, αγ. , 77-87 παρ.
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. (Μεϊμάρογλου, Ζαμπέτας):  Ζαμπέτας 3(1), Γκααφάρ  6, Τσεβρενίδης 8, Σονίδης  21(2), Βλάχος  9(2), Σχορτσανίτης  10, Ευσταθίου 4, Ρουμελιώτης, Κανούρης , Καψής  3(1), Λεκός , Ελενίτσας 13(2)

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Καλατζλης, Βουρλιάς): Τόρες 7(1), Κελαϊδίτης 2, Λόης, Μωυσίδης 4, Κοντίνος 2, Παπαδάκης 24(1), Αλεξανδράκης  19(4), Σαμουρέλης 21, Ντέλλας 5(1), Μενιουδάκης 5, Γκίτσας, Καλαντζής 
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟΚ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 47-44 
Διαιτητές : Χρόνης Τζιμινίδης
Δεκάλεπτα : 14-8,18-24,36-34, 47-44

ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Μπαστούνης , Βασιλάκης ): Παναγιωτόπουλος 11 (3), Γεωργακίου , Αρβανίτης  1, Ξανθάκης 9, Μήτσος , Τσολάκογλου 4, Ζάνος , Κουτσουβέρης  8, Τσάφος , Σολδάτος  2, Κασσός  8 (1), Κόμπουλης  4
ΑΟΚ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης):Λουκάτος 16(2), Κατερινόπουλος  3(1), Ανδρεαδάκης  2, Πόθος , Μούλης , Ντίνας  2, Καλογερόπουλος 4, Μανασής 2, Ψυχουντάκης  13, Βαμβακάρης , Σιδέρης  2, Βαφειάδης 

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 52-48 
Διαιτητές : Βλάσσης , Αυγουστόγλου 
Δεκάλεπτα : 12-17, 29-27, 42-40, 52-48
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Ξαγοράρης, Οικονόμου): Κασβής 2, Κάκαλης 3, Μπάκας 14(1) , Πομόνης 9, Παπαδάτος 9, Σπανάκης 2, Γκίνης 2, Λευκαδίτης 3, Παπαδημητρίου 3, Λυράς 2, Νινόπουλος 3, Γκλέκας 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Λαμπαδάριος): Τρανός 2, Μίζης 14, Φουντής 13(1) , Μαστορέλης 1, Μηνόγιαννης 8(2) , Μωραίτης 5(1) , Σαμπούρ 2, Καρυδάς 3(1)  , Ταρανάς , Αγρίμης 
KYPIAPXOI-A.E.PENTH 71-84
Διαιτητές : Ανδρεόπουλος , Ερμίδης
Δεκάλεπτα : 18-23, 38-40, 52-57, 71-84
KYPIAPXOI (Γεροδήμος ): Κατήρας  9(2), Tαολαρίδης  8, Zέφι  2, Aγγελίδης 10 , Κόντης 2 ,Παπαδόπουλος  20 (3), Φάββας  8, Aργυρόπουλος Μπελαβράκης  2, Kοντοζάνης , Kοντοστέργιος 10 (1), Σαρακάκας .
A.E.PENTH  (Aντωνουσάκης) : Κανέλλης 7, Δαλμυράς 18 (1), Kωνσταντινίδης 13, Pουμάνι  13 (1), Kασιμάτης 2, Γεωργούλης , Παπαδόπουλος 20 (2), Mυλωνόπουλος , Τσουκάτος 11, Αναγνωστόπουλος , Κονταξάκης , Κορόνα .


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΛΙΚΗ Α΄ ΓΥΡΟΥ) 
1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 25 13 12 1 941 759
-----------------------------------------------------------------------------
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 24 13 11 2 841 721
3 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 23 13 10 3 930 812
4 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ 22 13 9 4 838 768
5 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 21 13 8 5 916 867
------------------------------------------------------------------------------
6 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 19 13 6 7 860 923
7 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 19 13 6 7 672 708
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 18 13 5 8 874 930
9 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ 18 13 5 8 701 781
------------------------------------------------------------------------------
10 ΑΕ ΡΕΝΤΗ 18 13 5 8 867 905
11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 17 13 4 9 862 899
12 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO 17 13 4 9 745 789
13 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ 16 13 3 10 770 800
----------------------------------------------------------------------------
14 ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ 16 13 3 10 709 864

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18/01/19 22.00 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 
18/01/19 21.30 2ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ
18/01/19 21.00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΚ. ΛΙΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α- ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ
18/01/19 22.00 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 
18/01/19 21.45 1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ
18/01/19 21.45 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO
18/01/19 22.00 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια: