ΕΣΚΑΝΑ: Αναβλήθηκαν τα ανοιχτά σήμερα λόγω της κακοκαιρίας - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

23.10.18

ΕΣΚΑΝΑ: Αναβλήθηκαν τα ανοιχτά σήμερα λόγω της κακοκαιρίας


Αναλυτικά αναβλήθηκαν 

ΕΦΗΒΩΝ Γ 3ος ΟΜ


ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
-
ΕΦΗΒΩΝ Γ 3ος ΟΜ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ
23/10/18 21.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
g013
3η αγ
 Διαιτητές
1. ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΔΑΝΑΗ
 Βοηθοί Διαιτητές
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
2. ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΦΗΒΩΝ Γ 4ος ΟΜ


ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ (2)
-
ΕΦΗΒΩΝ Γ 4ος ΟΜ
ΑΝ. ΑΡΤΑΚΗΣ
23/10/18 21.30
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
g014
3η αγ
 Διαιτητές
1. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 Βοηθοί Διαιτητές
1. ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
2. ΤΖΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ Γ 5ος ΟΜ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
-
ΕΦΗΒΩΝ Γ 5ος ΟΜ
ΑΝ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
23/10/18 21.30
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
g015
3η αγ
 Διαιτητές
1. ΛΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
 Βοηθοί Διαιτητές
1. ΠΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2. ΚΑΖΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΠΑΙΔΩΝ Γ 2ος ΟΜ

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
-
ΠΑΙΔΩΝ Γ 2ος ΟΜ
ΑΝ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ
23/10/18 19.15
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ (2)
g013
3η αγ
 Διαιτητές
1. ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
 Βοηθοί Διαιτητές
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
2. ΛΑΡΟΖΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΙΔΩΝ Γ 3ος ΟΜ

ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ
-
ΠΑΙΔΩΝ Γ 3ος ΟΜ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ
23/10/18 20.00
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
g011
3η αγ
 Διαιτητές
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 Βοηθοί Διαιτητές
1. ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
-

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
-
ΠΑΙΔΩΝ Γ 3ος ΟΜ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ
23/10/18 20.00
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
g013
3η αγ
 Διαιτητές
1. ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΔΑΝΑΗ
 Βοηθοί Διαιτητές
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
2. ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ Γ 4ος ΟΜ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
-
ΠΑΙΔΩΝ Γ 4ος ΟΜ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ
23/10/18 20.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
g010
2η αγ
 Διαιτητές
1. ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
 Βοηθοί Διαιτητές
1. ΚΟΥΡΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
2. ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ (2)
-
ΠΑΙΔΩΝ Γ 4ος ΟΜ
ΑΝ. ΜΕΓΙΣΤΗΣ
23/10/18 20.00
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ
g012
3η αγ
 Διαιτητές
1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
 Βοηθοί Διαιτητές
1. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2. ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΙΔΩΝ Γ 5ος ΟΜ


ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ (2)
-
ΠΑΙΔΩΝ Γ 5ος ΟΜ
ΝΕΟ ΑΝ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ.
23/10/18 20.30
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
g014
3η αγ
 Διαιτητές
1. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΟΜΗΡΟΣ
 Βοηθοί Διαιτητές
1. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2. ΡΑΠΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΑΙΔΩΝ Γ 6ος ΟΜ

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
-
ΠΑΙΔΩΝ Γ 6ος ΟΜ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
23/10/18 20.00
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
g011
3η αγ
 Διαιτητές
1. ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
 Βοηθοί Διαιτητές
1. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2. ΖΙΑΚΑ ΟΛΓΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
-
ΠΑΙΔΩΝ Γ 6ος ΟΜ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
23/10/18 20.00
ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ
g014
3η αγ
 Διαιτητές
1. ΛΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
 Βοηθοί Διαιτητές
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια: