H κλήρωση της Α΄ γυναικών (1ος και 2ος όμιλος ) - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

24.7.18

H κλήρωση της Α΄ γυναικών (1ος και 2ος όμιλος )

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018 – 2019
1ος ΟΜΙΛΟΣ


                     Α’ ΓΥΡΟΣ
                1 η Αγωνιστική 07/10/18
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.  
               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ                Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»                Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
                 ΡΕΠΟ    ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. 
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    
                 2η Αγωνιστική 14/10/18
                ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ     Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ                          
               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ       ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.  Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»        
                               ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                ΡΕΠΟ   
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.                ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
                3η Αγωνιστική 21/10/18
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ           ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. 
                ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ                Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    
                               ΡΕΠΟ    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.               
                2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.              Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
                4η Αγωνιστική 04/11/18
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ     ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ          
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.                Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
                                ΡΕΠΟ    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.             
                ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ         ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.  Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
                5η Αγωνιστική  11/11/18
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ           ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.         
                                       Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»     ΡΕΠΟ   
                2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.              ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.   
               ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ     Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    
                6η Αγωνιστική 18/11/18
                                ΡΕΠΟ    ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ          
                ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ                Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»       ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.     
                         ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»                ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.                Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.
               
                7η Αγωνιστική 25/11/18
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ           Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»      
                2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ     Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΡΕΠΟ   
                ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ      ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.  ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.                               
           Β’ ΓΥΡΟΣ

                1η Αγωνιστική 02/12/18
                2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.              ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
                ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ     Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»      
                                ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.  ΡΕΠΟ   
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ     ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.               
                2η Αγωνιστική 09/12/18
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ           Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
                ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ                Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»       ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.     
                             ΡΕΠΟ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    
                2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.              ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
                3η Αγωνιστική 16/12/18
                ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ      ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.  ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ          
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ     Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»      
                                ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.                ΡΕΠΟ   
                ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ     Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.             
                4η Αγωνιστική   13/01/19
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ           ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    
                ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ                Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»       ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.               
                                ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.              ΡΕΠΟ   
                ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ     Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. 
                5η Αγωνιστική 20/01/19
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.                ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
                                ΡΕΠΟ    Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»      
                ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ      ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.          
                    ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ     Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
                6η Αγωνιστική 27/01/19
                ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ           ΡΕΠΟ   
                2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.              Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
                 Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.               
                ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ      ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    
                7η Αγωνιστική 03/02/19
                ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ                Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»       ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ          
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.             
                 ΡΕΠΟ    Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.                ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.
            Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018 – 2019
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α’ ΓΥΡΟΣ
                                 
                1 η Αγωνιστική 7/10/2018 
        ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.                 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            0              0
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ               0              0
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.        0
                1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ               0              0
                2η Αγωνιστική      14/10/2018          
         ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ               Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0              0
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.        ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   0              0
                ΚΛ.Π.ΦΑΛ.”Σ.ΜΠΕΦΟΝ” Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                0              0
                1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            0              0
                3η Αγωνιστική      21/10/2018
                ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.         Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.        0              0
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ               0              0
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      0
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ               0              0
                4η Αγωνιστική      4/11/2018
                ΚΛ.Π.ΦΑΛ.”Σ.ΜΠΕΦΟΝ” Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0              0
                1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   0              0
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            0
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.        ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ               0              0
                5η Αγωνιστική      11/11/2018
                ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.         Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      0              0
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                0              0
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.        0              0
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ               Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ               0              0
                6η Αγωνιστική      18/11/2018
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  00
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            0              0
                1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ  
             0              ΚΛ.Π.ΦΑΛ.”Σ.ΜΠΕΦΟΝ”   Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ        ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
                7η Αγωνιστική      25/11/2018
                ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.         Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   0              0
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ               0              0
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ               ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.        ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ


0              0
Β’ ΓΥΡΟΣ
                1η Αγωνιστική      2/12/2018
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0              0
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ               ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   0              0
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.        ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                0              0
                ΚΛ.Π.ΦΑΛ.”Σ.ΜΠΕΦΟΝ”   Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ               ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      0              0
                2η Αγωνιστική  9/12/2018
                ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.         Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ               0
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.        0              0
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ               0
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      0              0
                3η Αγωνιστική     16/12/18
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ             ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.        Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0              0
                ΚΛ.Π.ΦΑΛ.”Σ.ΜΠΕΦΟΝ” Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   0              0
                1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                0
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ               ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            0              0
                4η Αγωνιστική      13/1/2019
                ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.         Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ               0              0
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      0              0
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                0
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ               ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.        0              0
                5η Αγωνιστική      20/1/2019
                1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0              0
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   0              0
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.        ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            0              0
                ΚΛ.Π.ΦΑΛ.”Σ.ΜΠΕΦΟΝ”   Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ               0              0
                6η Αγωνιστική      27/1/2019
                ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.         Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                0
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   0              0
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ               ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      0
                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ     ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.        Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ               0              0
                7η Αγωνιστική      3/2/2019
                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»        ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0              0
                ΚΛ.Π.ΦΑΛ.”Σ. ΜΠΕΦΟΝ” Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ                ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.            0              0
                ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
                1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ             ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ      ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν