Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 10.05.18 έως την Παρασκευή 18.05.18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

15.5.18

Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 10.05.18 έως την Παρασκευή 18.05.18


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων την ΠΕΜΠΤΗ 10.05.18    και την   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.05.18 . 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .






Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.


Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.



Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 10.05.18

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΣΑΡΟΥΧΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ  -  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ  ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΟΒΗΛ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 (ΚΕΚΛ. ΘΥΡΩΝ) ΠΕΡΑΜΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜ. ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΟΜ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΔΑΥΙΔ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ   ΠΑΡΑΤΗΡ. ΚΑΝΔΥΛΗ , ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.05.18

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12.05.18
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (Β΄)
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (Α΄)
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΩΝΗΣ ΣΙΜΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ FINAL 6
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΓΑΡΙΝΗ ΑΡΦΑΡΑ ΡΑΠΤΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΛΑΛΗΣ   ΧΑΡ. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 14.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ., ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 17.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΕΡΑ ΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 10.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.00  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΚΑΛΠΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΑΝ. ΤΥΡΕΑΣ 09.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.05.18 
ΓΥΝΑΙΚΕΣ PLAY OFF
ΤΕΛΙΚΟΣ (1)
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  -  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΣΑΛΠΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (1) 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ   ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ  ΜΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
---------------------------------
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΖΑΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 3Η
ΚΛ.. ΒΑΡΙΚΑΣ 19.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ  -ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ    ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΙΜΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
2o KΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΖΙΜΗΣ  ΝΑΖΙΡΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 10.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΝΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 15.15 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14.05.18
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΡΑΠΤΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔ  20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΠΕΡΑ  ΣΩΜΟΣ ΤΣΩΝΟΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ  ΚΟΜ. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ. 21,30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ -ΠΕΡΑΜΑ  ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΛΙΑΠΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΟΝΗΣ  ΣΙΜΑ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΤΡΙΤΗ 15.05.18 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 4Η
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΛΙΑΠΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΚΑΖΑΝΗ  ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 16.05.18 



ΠΕΜΠΤΗ 17.05.18
PLAY OFF ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ (2) 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΗΛΟΙΔΗΣ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΚΟΜ. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (2) 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΟΣΚΟΒΗΣ   ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ   21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ   ΠΡΕΚΑΣ Χ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.05.18


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 5Η 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ  ΜΗΝΑ ΕΛ. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ  ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΛΙΑΠΗ ΝΑΖΙΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  20.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19.05.18

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ  20.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ   ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν