Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : Πρωταθλήτρια η ΑΕ Καλλιθέας ανέβηκε στην Α΄ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

20.4.18

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : Πρωταθλήτρια η ΑΕ Καλλιθέας ανέβηκε στην Α΄

ΤΑΤΑΥΛΑ-Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 50-59
Διαιτητές: Σκούτας-Ορφανός Μ.
Δεκάλεπτα:14-20, 24-36, 40-46, 50-59
ΤΑΤΑΥΛΑ ( Φαρμάκης) :Φράγκος 3, Αβανίδης 14(2), Μαστρογιάννης 9(2), Κουτσουβάς 7(2), Αγραπίδης 5(1), Χεργκελετζής 5, Ραζής 4, Χουλιάρας, Μπαϊρακτάρης 3(1)
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Καβάσιλας):  Κιούσης 2 , Σμυρνής 2 , Δουτσίνης 6, Τσελεπίδης 2 , Μούστα 13, Λαζαρίδης 22(3), Παπανικολάου 2 ,  Τσιμπούκης 5(1), Λάμπρου 5(1)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 81-75
Διαιτητές: Πόντας ευφραιμίδης
Δεκάλεπτα : 22-18, 43-36, 61-53, 81-75
ΑΣΤΕΡΑΣ (Κάσσης Μαγγιώρος) :Παπατρέχας Φωστέρης 5(1) Ζαχαρόπουλς 16(1) Λούκος 10 Κασσάνος Δούβος 13, Ζάβρας 6 , Νοίδης 2, Βάγιας , Ακρίβος 13(3) Μουζάκης 16 Χατζηδημητριάδης
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ( Γκονουλού Κλάδης): Ζούπα Α. 6(2) , Σέϊφερ , Γκούμας 13(3) , Παπανικολάου 19(3) Ψιμάδης 12(2) , Κάππος 16 , Μπαλντούκας 9(2) , Τσουραπάκης Παπαχατζής
 ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ. –ΑΟΝΑ 53-60
Διαιτητές :Κιουλάφας  Μπιτέρνας
Λέων Μοσχ. - ΑΟΝΑ 
Δεκάλεπτα : 15-16, 37-29 , 43-42, 53-60
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ. (Ιμπραημάκης Μαντζώρος) Αλεξίου 2 Καρασούλας 12(1) Μαντζώρος , Δαουτάκος , Κοντούζογλου 4, Βάσσης 6(2) , Μαυράκης 7 , Βασιλάκος 3(1) Κετέμα 10(1) , Πάσμα 5 Ιγιάμου 4
ΑΟΝΑ ( Λαμπρόπουλος, Πέρρος ) : Κόγκας 11(1) Αποστολάκης 8 Φλέγγας 5 Αγγλόπουλος  5(1), Νικολάκης 3, Παπαδάκης 11, Παπαγιαννόπουλος , Μαρκόπουλος 8, Λουπάσης , Παππίου ,  Μένταυλος , Αρνόκουρος 9 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 77-73
Διαιτητές: Γαρίνη , Μαυρέλης
Δεκάλεπτα : 16-19, 33-31, 54-45, 77-73
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Γαζής) Καρατζής 18,  Γαζής , Ευσταθίου 9(1) , Πιστιόλης 4, Βλάχάκης 16(2) , Μοναχός 6, Πετρόπουλος 13(1) , Μπούζας 3, Ντάσκας , Λέσι 8(1) , Σουλά

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Γιαννικάκης) :Σέργης 3(1) , Αντιπάτης 7(1) Μπακάλης 9(1) , Στεφανής 22(3), Κωνσταντόπουλος 14, Τσεμπελής 10(2) , Δημακαρέας , Παπαγιαννακόπουλος 8 
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. –ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 41-70
Διαιτητές : Παπαγεωργίου Γεωργόπουλος
Δεκάλεπτα : 09-22, 21-42, 29-54, 41-70
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος Εμμ.) Ρουσσόπουλος , Καρτζόγλου 9, Στουραίτης 6, Γερμανάκος , Βελισσαράκος 17(1) , Παπαδόπουλος , Λαδάς , Ρεπάνης 3, Μιχαλακάκος 6, Λάσκαρης
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης, Καράλης): Καρασούλος 4, Μαγγωνάκης 10, Κουτσαύτης 3(1) , Κατσικάκης 11(1) , Λεβαδείτης 3(1) , Ζέρβας 2, Σουργιάς 7(1), Καράλης 14(1) , Μαρόπουλος , Μπολουδάκης 9(2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. –ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜ. 46-53
Διαιτητές: Κάρδαρης, Τεφτίκης
Δεκάλεπτα: 15-12, 23-33, 38-43, 46-53
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Καλαντζής, Φράγκος): Λόης 4, Ψιακής 3, Τσεπαπαδάκης, Βλάχος 3 , Παπαδημητρίου 4, Καρανδρέας 4, Καλούδης 8(2), Κελαϊδίτης Μενιουδάκης 15, Κακάλης 2, Ρόζος 3(1)

ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜ. (Καλοσάκας, Πασαγιάννης): Κερασίδης, Μπαμπούνης 9(1), Κουμπούρας 17, Κατσικάδης, Κουντουρης 3, Φιλίππου 13 (3), Μπακογιάννης, Παπαδάκης 3(1), Ιωάννου 3, Γεράνιος 4, Σάγρης 1
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΝΑΒΛ (ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.04.18 1οΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30) 
Οι φωτογραφίες είναι ευγενική προσφορά της ιστοσελίδας moschatotaurossporty@blogspot.com
BAΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 48 26 22 4 1860 1553
--------------------------------------------------------------
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48 26 22 4 1793 1576
3 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ 45 26 19 7 1871 1745
4 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 42 26 16 10 1736 1644
5 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 41 26 15 11 1783 1696
---------------------------------------------------------------------
6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 40 25 15 10 1588 1499
7 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 39 25 14 11 1610 1600
8 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ 39 26 13 13 1761 1746
9 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 38 26 12 14 1665 1709
---------------------------------------------------------------------------
10 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 36 26 10 16 1530 1605
11 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ 34 26 8 18 1572 1696
12 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 31 26 5 21 1532 1763
13 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 31 26 5 21 1474 1720
------------------------------------------------------------------------
14 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ 31 26 5 21 1663 1886
@Εκκρεμεί ο αγώνας ΕΑ Νικαίας -Ελευθερία Μοσχ.
Με νίκη της ΕΑΝ στα πλέϊ οφ προκρίνονται τα Ταταύλα σαν 5α με 4ο  τον ΑΟΝΑ 
Με νίκη της Ελευθερίας στα πλέϊ οφ προκρίνεται η Ελευθερία Μοσχ. σαν 4η με 5ο τον ΑΟΝΑ 

Ο αγώνας ΕΑΝ Ελευθερία αναβλήθηκε γιατί καθυστέρησε η εξέλιξη του προηγηθέντα αγώνα βόλλευ κατά μία ώρα (!!) .

ΤΑ PLAY OFF ΚΑΙ  OUT
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΔΕΥΤΕΡΑ 23.04.18 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ  -ΑΟΝΑ  Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΔΕΥΤΕΡΑ 23.04.18 ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 20.00  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΑΟΝΑ Η ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (0-2)
ΔΕΥΤΕΡΑ 23.04.18 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. - ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (2-0)
ΔΕΥΤΕΡΑ 23.04.18 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν