Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 26.04.18 έως και την Παρασκευή 04.05.18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

26.4.18

Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 26.04.18 έως και την Παρασκευή 04.05.18


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων την  ΠΕΜΠΤΗ 26/04/18   και την   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/05/18 . 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 26.04.18

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (1)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΜΙΛΩΝΑΣ (2-0) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Ρ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΠΕΡΑ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ (2-0) ΘΕΟΝΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ .ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (1) 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (0-2) ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  , ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΚΟΜ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (2)
 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  21.30  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  , ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΚΟΜ. ΤΟΒΗΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (2)
ΝΕΟ ΚΛ, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ  -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  , ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΚΟΜ.,  ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ  ΠΡΕΚΑΣ Χ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
------------------------------------------------------------- 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30  ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ . ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ. , ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΟΜ. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (1) 

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (1-1) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΑΟΚ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (1-1) ΜΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ  ΚΟΜ. ΦΕΙΔΑΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑΣ Α  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27.04.18
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (1)
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (2-0) ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ -ΚΟΜ. ΠΑΛΑΤΟΣ Κ. -  ΤΟΒΗΛ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF  
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -  ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΟΜ. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ.ΤΖΙΜΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ , ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΚΟΜ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΒΑΡΗ  ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜ. ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΣΙΜΑ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΚΟΜ., ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 28.04.18
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Play OFF 2
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΡΦΑΡΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 18.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΑΙΜΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 13.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΠΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΣΕΦ Β 16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 11.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ.ΜΠEΦΟΝ Π. ΦΑΛ. 13.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Α ΚΡ. ΠΕΡΣΗΣ 19.00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ., ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 13.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 14.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΞΑΡΧΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ . ΠΟΡΦΥΡΑ 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ) 11.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΚΚΟΣΗΣ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 12.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΚΑΛΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ  ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
XΑΡΑΥΓΗΣ ΑΝ. 12.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.- ΠΕΡΑΜΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΙΔΕΣ Α ΤΕΛΙΚΟΣ (1)
ΚΛ. ΣΕΦ Β 18.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Α ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 1
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΡΟΜΙΝΙ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 09.15 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΚΕΤΣΕΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 11.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΡΦΑΡΑ 
  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 11.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 10.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29.04.18
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΚΩΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΕΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
--------------------------------------------------------------------------------------------------
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΩΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΣΑΡΡΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 17.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΤΥΡΕΛΗ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ Τ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 17.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ ΠΑΠΑ 13.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ XΡΟΝΗΣ   ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Α ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 09.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 12.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΛΠΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 16.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 17.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΚΕΤΣΕΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 12.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΙΜΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 10.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΡΟΜΙΝΙ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 13.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΑΝ. ΤΥΡΕΑΣ 09.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΖΕΡΙΤΗ Α
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 09.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΖΑΝΗ


ΔΕΥΤΕΡΑ 30.04.18
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 02.05.18
ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1)
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΕΜΠΤΗ 03.05.18

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF ΓΥΝΑΙΚΩΝ(2) 
ΚΛ. ΔΑΚ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΗΣ   ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

PLAY OFF A ANΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΡΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

PLAY OUT A ANΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

PLAY OFF B ANΔΡΩΝ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΘΕΟΜΗΤ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.-  ΑΟΝΑ  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ   ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

PLAY OUT B ΑΝΔΡΩΝ( 10-11)
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. - ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΜΑΙΜΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

PLAY OFF  Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ (4-5) 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

PLAY OFF  Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ (2-3) 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.45  ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΗΣ -  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

PLAY OFF Δ ANΔΡΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (1-2)
ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔΟΠ. 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (1-2) 
ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΑΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΓΑΡΙΝΗ ΑΡΦΑΡΑ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ   ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ  -ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04.05.18


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜ ΘΕΟΜΗΤ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

 PLAY OUT  Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ (2-3) 

ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ -ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ 21.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ  ΠΙΤΣΑΚΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ  ΟΜΑΔΟΣ 

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ -ΣΥΚΚΝΑ -ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν