Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

13.4.18

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ








ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ–ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  72-69 
Διαιτητές: Μαυρέλης Μαίμου
Δεκάλεπτα : 16-18, 34-38, 56-52, 72-69  
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας) : Τσολαριδης 4, Νικολτσος, Αγγελίδης 8, Παπαδοπουλος 26(3), Φαββας 15, Βήχος 8, Μαγγανας 11(3), Μαραγκιδης, Κορκιδης
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Γκόρος , Καρατράντος): Φείδας, Παπαδάτος 5(1), Κουνενης 5(1), Κουτρόπουλος 11(3), Κουζινογλου 9, Κοζομπολης 4, Αρβανίτικης 5, Πηλιουνης 26(1), Κοτζαγεωργιου 4
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 73-53
Διαιτητές: Αρφαρά, Πέππας  Δ
Δεκάλεπτα: 17-19, 33-30, 53-45, 73-53
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Καλυβιανάκης) : Κούτσος 11(1), Κάσσος 2, Παναγιωτόπουλος 5(1), Γεωργακίου , Αρβανίτης 9(1), Μακρινός 18(3), Τουμαζάτος,  Τσολάκογλου 12(1), Μπγιάλας 14, Κουτσουβέρης 2, Zάνος
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Μπούτας): Τάγκας , Ευκαρπίδης 2 Σωτηρόπουλος 13(2), Ρούσης 1, Βασδέκης 6(1), Νατσίδης 6(1), Καραϊσκάκης 2, Μπουλούκος , Κιφοκέρης 18(1), Σταυρακόπουλος 3(1) , Δημητρακόπουλος 2 

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. 63-62
Διαιτητές : Γερουλάνος, Πέππας  Γ
Δεκάλεπτα : 17-18, 33-38, 51-50, 63-62
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) :Τόμπρος Χ. , Λεμπέσης Γ. 3(1), Δουνιάς Κ. 26 ,Ράπτης 10,  Τόμπρος Α. 3, Χαραλαμπίδης 13 Λεμπέσης Δ. 3(1) , Δούνιας Ε. 5(1)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. (Ακτσόγλου): Ζέφι , Παπακωνσταντίνου 10(1), Σιδέρης 3, Σπανός 19(2), Φράγκος 3, , Στιβακτάκης 7(1), Μαγγουρίδης 2, Μοδάκης 18(3) 
ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ – ΜΕΓΑΡΩΝ- ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 73-77
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας Χρόνης 
Δεκάλεπτα : 17-19, 38-34, 60-54, 73-77
 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ - ΜΕΓΆΡΩΝ (Αράπης, Βαννού): Τουμπανιάρης 8, Τηγάνης 3(1), Ασημόπουλος, Τσέλιος 4, Μουστάκας , Θωμάς 12(2), Καρράς 29(3), Κόμπουλης 15,  Σαμλί .Μήτσος , Λιαδάκης 2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  (Κανδύλης , Τιτάκης) :  Κυριάκου ,Δεδούσης ,  Τριανταφύλλου 12(4) , Γιαννακής 2, Κόϊκας 15(1), Βουρνάς 7, Κοτρότσος 3(1), Παναγόπουλος 36(3) , Στάθάκος 2, Μάρης  


ΒΑΡΗ ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 52-58
Διαιτητές : Τζίμης Τζιμινίδης
Δεκάλεπτα :13-18, 26-32, 37-38, 52-58
 ΒΑΡΗ (Βρεττός,Βαρβαρήγος):  Χρηστοφής, Χασάπης 8, Ανδρεαδάκης , Αγαλιώτης  Φουντούλης 14, Κατσιούλης 3(1), Παπαματθαίου , Παπαδάτος 3, Ιορδανίδης 11, Βαρβαρίγος 9, Παπαθέος 2 
 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Κεφαλίδης): Πέτρου 1, Μικαρδιτσιάν , Ρουμελιώτης 4 , Αλεξόπουλος 8(1), Μουζακιώτης ,  Γεωργιάδης 23(2), Ζώτος 3(1) , Μπακούρος 3(1),  Σολάκης , Άλα 10 ,Γεωργίου  , Καλούδης 7(1)

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 53-61
Διαιτητές : Παπαγεωργίου Πρισιμιτζάκης 

Δεκάλεπτα : 09-17, 22-34, 35-50, 53-61
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Σαμόλης , Παππάς) : Γεωργάκης 7(1), Κορρωνιός 2, Πετρόπουλος 4, Βασιλικός 15(2), Παπαϊωάννου Κ. 1 Παπαϊωάννου Β. , Χαλκιάς 12, Χριστοδουλόπουλος 5(1), Ζαντιώτης 3, Σκουμής 4, Θεοδωράκης

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος Γεωργάκης): Κονιδάρης 3(1) , Μιχαλόπουλος , Σαραντίδης 7, Τζίτζης 5,  Βαρβατάκος 4,  Ντάβος 10(2) Κοθράς 14 Τζοβάρας , Δογρανλής 7  Χρήστου 4, Μακαρατζής 7(1) Σκούμπαφλος 
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 68–60 ΠΑΡΑΤΑΣΗ (57-57)
Διαιτητές Μέλης Καρύκας
Δεκάλεπτα : 14-15, 22-30, 41-44, 57-57(καν. αγ.), 68-60 παρατ.
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Παππάς) : Μιχαλόπουλος 5, Μυλωνόπουλος ,   Κωνσταντινίδης 14 Ρουμάνι 18(5) , Αντωνουσάκης 19 , Γεωργούλης 6, Σπυράκος 4, Κόκκορης Δόμπροβιτς ,  Αναγνωστόπουλος 2, Κονταξάκης , Ηλιάδης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ . (Λαμπαδάριος, Εμμανουηλίδης ) :  Μίζης 16, Μαστορέλης 2, Ροζονάτος 5(1), Μηνογιάννης 9, Γιαννίκος ,  Αγρίμης Ευαγ. 6(1), Κωνσταντίνου 4, Γεραμάς 2, Αγρίμης Αντ. 4(1), Στάγκος 8(1), Μαρινάκης, Τρανός 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 48 25 23 2 1569 1262
-------------------------------------------------------------
2 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 42 25 17 8 1763 1619
3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ 40 25 15 10 1768 1713
4 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ 40 25 15 10 1671 1554
5 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 39 25 14 11 1629 1628
----------------------------------------------------------------
6 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 38 25 13 12 1657 1576
7 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 38 25 13 12 1670 1633
8 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ 37 25 12 13 1513 1544
9 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 36 25 11 14 1516 1506
---------------------------------------------------------------------
10 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 36 25 11 14 1511 1601
11 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 34 25 9 16 1473 1570
12 ΑΕ ΡΕΝΤΗ 33 25 8 17 1469 1591
13 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ 32 25 7 18 1532 1728
--------------------------------------------------------------------
14 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 32 25 7 18 1455 1671

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20/04/18
20/04/18 21.45 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
20/04/18 21.45 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
20/04/18 20.00 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
20/04/18 21.45 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
20/04/18 21.45 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
20/04/18 21.45 ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΕ ΡΕΝΤΗ
20/04/18 21.45 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν