Οι διαιτητές από την Τετάρτη 2.5.18 έως την Παρασκευή 4.5.18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

30.4.18

Οι διαιτητές από την Τετάρτη 2.5.18 έως την Παρασκευή 4.5.18


ΤΕΤΑΡΤΗ 02.05.18
ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ  ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΛΙΑΠΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ. ΖΕΡΙΤΗΣ ΑΝΤ.   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1)
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΛΛΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΕΜΠΤΗ 03.05.18

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF ΓΥΝΑΙΚΩΝ(2) 
ΚΛ. ΔΑΚ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΑΥΙΔ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

PLAY OFF A ANΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΡΑ ΠΟΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΡΑΣ  ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

PLAY OUT A ANΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗ ΝΑΖΙΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

PLAY OFF B ANΔΡΩΝ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΘΕΟΜΗΤ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.-  ΑΟΝΑ  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ  ΚΟΜ. ΜΠΟΥΡΝΑΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ.   ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

PLAY OUT B ΑΝΔΡΩΝ( 10-11)
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. - ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΜΑΙΜΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ. ΤΟΒΗΛ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

PLAY OFF  Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ (4-5) 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΡΙΚΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

PLAY OFF  Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ (2-3) 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.45  ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΗΣ -  ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

PLAY OFF Δ ANΔΡΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (1-2)
ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔΟΠ. 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (1-2) 
ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ  ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑ Μ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΑΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΓΑΡΙΝΗ ΑΡΦΑΡΑ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ  -ΣΑΛΠΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04.05.18


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜ ΘΕΟΜΗΤ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΜ. ΜΠΟΥΡΝΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

 PLAY OUT  Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ (2-3) 

ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑΣ Σ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ 21.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ  ΠΙΤΣΑΚΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ  ΟΜΑΔΟΣ 

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ -ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ  -ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν