Η κλήρωση της B΄ φάσης παμπαίδων το πρόγραμμα - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

14.3.18

Η κλήρωση της B΄ φάσης παμπαίδων το πρόγραμμα

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 4
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 1 
ΜΙΛΩΝΑΣ 2
ΡΕΠΟ    3
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.03.18 ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΡΕΠΟ ΜΙΛΩΝΑΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.03.18 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΜΙΛΩΝΑΣ 
ΡΕΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 31.03.18 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΜΙΛΩΝΑΣ 
ΡΕΠΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ., ΔΗΜ. 
ΣΑΒΒΑΤΟ 14.04.18 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ.
ΡΕΠΟ ΜΙΛΩΝΑΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 21.04.18 ΚΛ. ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 
ΡΕΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 
ΣΑΒΒΑΤΟ 28.04.18 ΚΛ. ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 
ΡΕΠΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 4
ΑΡΗΣ ΝΙΚ., 1
ΡΕΠΟ 3 
ΚΥΡΙΑΚΗ 18.03.18 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 
ΡΕΠΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.03.18 ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ.
ΡΕΠΟ  ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 01.04.18 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 14.04.18 ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 22.04.18 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 17.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ.
ΡΕΠΟ  ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 29.04.18 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠ. 17.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1
ΡΕΠΟ  3
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.03.18 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 
ΡΕΠΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 
ΣΑΒΒΑΤΟ  24.03.18 ΚΛ, ΣΕΦ 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 
ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. 
ΣΑΒΒΑΤΟ 31.03.18 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 
ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 14.04.18 ΚΛ, ΣΕΦ 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 
ΡΕΠΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 
ΚΥΡΙΑΚΗ 22.04.18 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. 
ΚΥΡΙΑΚΗ 29.04.18 ΝΕΟ ΚΛ.. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 
------------------------------------------------------------------------------------------------------  
4OΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  1
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ.   2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 4
ΡΕΠΟ 3
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.03.18  ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 14.45  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. 
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.03.18 ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 15.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. 
ΡΕΠΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 01.04.18 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. 
ΡΕΠΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15.04.18  ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. 
ΚΥΡΙΑΚΗ 22.04.18 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠΑ  ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ.  -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΡΕΠΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29.04.18   ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠΑ  ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. . -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -
ΡΕΠΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 4
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 2
ΡΕΠΟ 3
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.03.18 ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 15.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
ΡΕΠΟ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.03.18 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛ. - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 
ΡΕΠΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 31.03.18 ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 15.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 
ΡΕΠΟ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 14.04.18 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛ.- ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 
ΡΕΠΟ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 21.04.18 ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛ. 
ΡΕΠΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 28.04.18 ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.  
ΡΕΠΟ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------  
6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 4
Π. ΦΑΛΗΡΟ 1
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  2
ΡΕΠΟ  3
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.03 .18 ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ 20.30  Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΡΕΠΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.03.18 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 
ΡΕΠΟ Π. ΦΑΛΗΡΟ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 31.03.18  ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ 18.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 14.04 .18 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  -   Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΡΕΠΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 22.04.18 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΡΕΠΟ Π. ΦΑΛΗΡΟ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 29.04.18  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30   ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Σ-Π. ΦΑΛΗΡΟ 
ΡΕΠΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 


Ενδιαφέρουν