Α1΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

11.3.18

Α1΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  56-59(παρ.) 
Διαιτητές : Κιουλάφας , Τσαλίκης
Δεκάλεπτα : 13-07, 28-17, 36-36, 51-51(καν. αγ.) 56-59
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Μπούτας , Σταυρακόπουλος) :  Παίδα 2, Ξένου , Μανουρά Ζ. 12, Μούλτση 10(2) , Παπακωνσταντίνου Μ. , Καραγιαννάκη 15, Παπακωνσταντίνου Βεν. 11(1) , Κούτρα 4 , Κωστοπούλου , Μαρκοπούλου 2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Αράπης , Βαννού): Οικονομίδου 21(3) , Σιτζάνη 2, Βράκα Ελ. 22(2) , Γιαννακοπούλου 2, Λαουλάκου 2, Κιουρτζίδου 2, Οικονομοπούλου 8(1) , Μοσχονά
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 44-50 
Διαιτητές : Παπαγεωργίου Μαίμου 
Δεκάλεπτα : 10-13, 24-32, 36-38, 44-50 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Καραπακλάς , Φωτόπουλος) : Καρακούση 2, Πύρου 2, Κούκη 12(2), Καλογεράκου 2, Δαρζέντα 6, Πιτσάκη 14, Ραφελέτου Β. 3(1) , Καραμιχάλη 3 
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦ. (Βασιλάκος , Οικονομόπουλος) :Καπινιάρη 4, Κώτση , Καναβάρου 5, Κοντοθανάση 12(4), Μαγιντόμπε , Φλόκα 7(1) , Τσαμπίρα , Μπενέτου 6(1) , Πετρή 10(1) , Λαμπράκη Δ. 6
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 45-47 
Διαιτητές : Μαυρέλης , Χρόνης 
Δεκάλεπτα : 16-10, 25-20, 38-35 , 45-47
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας): Σπυριδονίδου 9 , Ψαθά , Κεχαγιά , Μάναλη 2, Κολοβού Β. , Σταμάτη , Μεσίνη 2 , Χατζηγεωργίου 11, Καρακλή 7(1), Νάκου 8 , Ιωαννίδου , Κολοβού Κ. 6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Καραγάνης): Ροδιτάκη , Καρέλλα , Σωτηρίου 3, Γκολιμπιάν , Ζεβαχιργιάν 1, Τσαχάλη 12(2) , Φλεβαράκη 10, Προέδρου 9(1) , Μπαρμπαλιά 10, Τσουμπρή 2, Σερδάρη Τζινλή 
ΑΟΝΑ  - ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 70-38

Διαιτητές :Αρφαρά,Σιμά.

Δεκάλεπτα :  22-2, 32-13, 54- 27, 70-38. 
ΑΟΝΑ (Πέρρος):   Μποντούρογλου Α, Ιακωβίδου Ζ. 4, Ναβάρο ,Γεβοντίαν Τ. 21(5), Ζεβαχιργιάν Φ.19(1), Χατζόγλου Π. 11 , Παπακωνσταντίνου Α.13, Παπακωνσταντίνου Δ, Αντωνιουδάκη Β. , Κατσαρέα Α. 2.
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ( Καραπαναγιώτη): Τριπιτσίδου, Ανδριοπούλου , Τακίδη , Παπαστάμου, Ραμαντάνη 9(1), Μασέλου 18(1), Σωτηρίου 2, Μουζάκη 7(1) , Τσαπαρίκου Μ. , Τσαπαρίκου Γ. , Κολιαλή , Πέππα 2.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 16 9 7 2 530 463
2 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 16 9 7 2 462 388
3 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 15 9 6 3 448 423
4 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 15 9 6 3 439 444
------------------------------------------------------------
5 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14 9 5 4 491 433
6 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 11 9 2 7 399 475
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 11 9 2 7 404 468
8 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 10 9 1 8 424 503

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 48 35
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 48 60
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 53 35
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ 41 47
ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΒΑΡΗ  48-60
Διαιτητές : Νικολοπούλου Φιλίππου 
Δεκάλεπτα : 12-18. 26-22  35-45. 48-60.
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Δοντάς): Μεμίνι 2 Χατζηχαραλάμπους 6 Ζαχαροπούλου 6 Κοκκίνη 8 (1) Λέκκα 10  Σταθάκη  5(1), Αγγελετάκη 9, Γιαπαλάκη 2 Ρεβίδη Δημητράκου . 
ΒΑΡΗ (Χρυσοβελίδης) :Νάκου 2 Καλογεροπούλου 10 Μάλαμα 12(1) Καβαλέγκα 6 Καραμέτου 10 Ψυλλάκη 8  Βασιλάκη 9(3) Φειδά 2 Καρυδάκη 1 Ρίζου Κοτσή . 



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 17 9 8 1 587 370
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 17 9 8 1 429 325
--------------------------------------------------------------
3 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 14 9 5 4 441 440
4 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 13 9 4 5 442 462
5 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 12 8 4 4 368 352
6 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 12 9 3 6 413 429
7 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 10 9 1 8 341 526
8 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ 10 8 2 6 297 414


Ενδιαφέρουν