Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 29.03.18 έως την Μ. Τετάρτη 04.04.18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

28.3.18

Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 29.03.18 έως την Μ. Τετάρτη 04.04.18



Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 29/03/18   έως Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 04/04/18. 


Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ


ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ 


ΠΕΜΠΤΗ 29.03.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ ΖΙΑΚΑ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ ; ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΘΕΟΝΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ    ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Α. ΤΗΓΑΝΗΣ Ι.    ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ    ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30.03.18

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΣΙΜΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ  ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΤΟΒΗΛ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΡΦΑΡΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΙΜΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31.03.18
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 08.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Δ. ΡΑΠΤΗΣ (ΜΙΛΩΝΑ Β) 19.15 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Β ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ . ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 11.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 09.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΣΙΜΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΙΜΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 12.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΣΧΙΣΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛ 11.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Β ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΕΞΑΡΧΟΣ ΣΤΑΜΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΕΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ 13.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 11.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΑΙΜΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 11.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Β ΛΕΚΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΠΙΤΣΑΚΗ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΑΚΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β ΜΠΑΡΑΖ ΧΙΑΣΤΙ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΑΦΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΑΡΦΑΡΑ ΣΤΑΜΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
------------------------------------------ 
ΑΝ.ΠΡΟΦ . ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΞΑΡΧΟΣ   ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 08.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΣΑΦΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜ ΘΕΟΜ 21.15 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΜΑΙΜΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 01.04.18
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΧΡΟΝΗΣ  ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 13.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ 09.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΣΑΦΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 17.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
OΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 15.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 16.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ.. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 09.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΣΥΔΚΝΑ  ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 13.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 14.45 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΕΠΠΑΣ   Δ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΙΜΑΛΑΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ  ΒΛ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ  ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΕΡΜΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 09.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΝΑΚΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ Μ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΚΟΥ ΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ   ΧΡΟΝΗΣ ΖΙΑΚΑ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΕΠΠΑΣ Γ 
ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ.  ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 14.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΜΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 14.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ   ΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΜΠΑΝΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΕΦΗΒΟΙ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
2ο ΚΓ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ TZIMHΣ ΣΙΜΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 02.04.18
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΣΑΛΠΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛ 21.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ. ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΘΕΟΝΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 19.45 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΤΖΙΜΗΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΔΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΔΑΥΙΔ ΜΙΧ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ 21.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΤΥΡΕΛΗ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΛΙΑΠΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ KIOYΛΑΦΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Μ. ΤΡΙΤΗ 03.04.18
ΓΥΝΑΙΚΕΣ Β΄ 
ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΥΔΚΝΑ  ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 04.04.18
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 19.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν