Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 15-3-18 μέχρι την Παρασκευή 23-3-18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

15.3.18

Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 15-3-18 μέχρι την Παρασκευή 23-3-18


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 15/03/18   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/03/18. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ


ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ 


ΠΕΜΠΤΗ 15.03.18 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΙΒΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΛΙΑΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΛΠΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Α ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.03.18 

Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΑΡΥΚΑΣ  ΜΑΙΜΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΓΑΡΙΝΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΡΑΠΤΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  (2) 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.03.18
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΚΑΣ    ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ.ΜΠEΦΟΝ Π. ΦΑΛ. 11.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡ 10.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ., ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 13.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ . ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Β ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 09.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΕΡΜΙΔΗΣ  ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 12.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 11.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΣΧΙΣΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛ 11.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΠΡΟΜΙΝΙ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ   ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Α. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΕΝΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣΣΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΑΡΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 18.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΚΩΝΗΣ  ΤΣΑΦΟΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ PLAY OFF (2) 
ΚΛ. ΕΘΝ., ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21,15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β ΄ΦΑΣΗ
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 15.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ.  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣΠΕΠΠΑΣ  Δ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ  ΠΙΤΣΑΚΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 14.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 15.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΣΑΡΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛΗΡΟ 20.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΩΝΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΕΝΟΣ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α ΦΑΣΗ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20..00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΙΜΑ ΜΙΧΑ Μ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.03.18
ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 09.30 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ  Δ. ΚΑΡΙΚΗΣ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ  ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ. ΤΥΡΕΑΣ 09.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΣΙΜΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 09.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ  ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ  

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 13.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ 09.00 ΠΕΡΑΜΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 19.15 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
CITY ΡENTH 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ  ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 15.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 14.45 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 15.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΝΕΟ ΑΝ. ΑΓ ΔΗΜ 12.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΣΚΡΑ 11.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 08.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 18.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ  ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ  ΛΕΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 14.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΣΙΜΑ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΝΑΖΙΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΕΝΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ  ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 16.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΗΚΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ  ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΙΤΣΑΚΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΦΗΒΟΙ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ  ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ PLAY OFF (2)
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.00 EA NIKAIAΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΑΦΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΤΖΙΜΗΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ 20.00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΙΤΣΑΚΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β΄ ΦΑΣΗ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 19.03.18
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣ, ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΖΙΩΓΑΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.30 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛ 21.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ.  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ  ΠΕΠΠΑΣ Γ . ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΟΛΙΤΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΔΑΥΙΔ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΜΙΧΑ Μ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ. Τα. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΩΝΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΤΡΙΤΗ 20.03.18
ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (1)
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 21.03.18
ΤΕΛΙΚΟΣ (1)
ΚΛ. ΣΕΦ 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ KΙΟΥΛΑΦΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ   ΙΑΤΡΟΣ  ΕΣΚΑΝΑ

NEANIΔΕΣ PLAYOFF ΤΕΛΙΚΟΣ (1)
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (1)
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΕΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ  ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ     ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΣΙΜΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ  ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΕΜΠΤΗ 22.03.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ Σ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΦΑΣΟΛΗΣ  ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ (FINAL 4) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 18.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΚΡΙΤΕΑΣ  ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.00 ΠΕΡΑ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΘΕΟΝΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ  ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΡΙΤΕΣ  ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23.03.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ Μ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΥΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


Ενδιαφέρουν