Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 8-3-18 μέχρι την Πρασκευή 16-3-18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

8.3.18

Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 8-3-18 μέχρι την Πρασκευή 16-3-18


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 08/03/18   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/03/18. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ


ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ 
ΠΕΜΠΤΗ 08-03-18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π.  ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΙΑΚΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ ΣΑΛΠΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09-03-18 

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΙΑΠΗ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΩΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF (3)


ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΡΓΥΡΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10.03.18
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ (ΠΟΔ. ΓΗΠ.) 17.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 14.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΖΙΜΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 11.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΞΑΡΧΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ  ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 09.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ) 11.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ   ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 09.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 11.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 11.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 10.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.15 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΑΝ ΣΚΡΑ 13.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΑΦΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΧΡΟΝΗΣ  ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 10.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΡΑΠΤΗ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ Α ΤΣΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΣΕΦ Β 08.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΖΙΜΗΣ ΣΩΡΡΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΑΡΡΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΣΤΑΜΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 08.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΛ. 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.00 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 13.45 ΠΕΡΑ ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΖΙΑΚΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 19.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 17.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΤΥΡΕΛΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 18.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11.03.18 


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 16.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Τ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 13.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΔΑΚ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ  20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΡΟΜΙΝΙ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΝΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΚΟΥ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΑΝ ΝΕΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝΔ 13.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 10.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΙΜΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 12.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 16.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
OΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 15.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 16.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Β΄ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ.. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 08.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 12.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 08.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΣΙΜΑ ΑΡΓΥΡΗ ΖΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΕΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΣΑΡΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΡΡΑΣ ΚΟΝΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 17.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΠΑΜ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ Τ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 17.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΠΕΠΠΑΣ ΔΕΞΑΡΧΟΣ ΣΩΡΡΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΧΡΟΝΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΠΕΠΠΑΣ Γ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΠΙΤΣΑΚΗ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 19.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 13.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 15.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΜΕΛΗΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 15.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΣΑΦΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (2) ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΜΕΛΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΖΙΜΗΣ  ΜΕΛΗΣ ΤΖΗΚΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΝΑΚΟΣ ΣΤΑΜΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ PLAY OFF ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (1)
ΚΛ. ΣΕΦ 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12.03.18 


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΓΡΙΒΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΛΙΑΠΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 19.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΘΕΟΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΣΙΓΩΝΗΣ . ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ.ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ. ΜΙΧΑΣ Γ ΝΜΙΧΑ ΜΑΡ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 21.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΟΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΥΡΕΛΗ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΤΑΚ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ   ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΤΡΙΤΗ 13.03.18 


ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΡΦΑΡΑ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Γ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 21.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ (2) ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ  20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  - ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΣΙΜΑ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΥΠΟΛ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 20.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ  ΚΟΥΡΤΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ  14.03.18 
NEANIΔΕΣ PLAYOFF
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 3 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ



ΠΕΜΠΤΗ 15.03.18 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΙΒΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΛΙΑΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΠΑΠΑΚΩΣΝΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΛΠΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Α ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.03.18 


Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΑΡΥΚΑΣ  ΜΑΙΜΟΥ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΓΑΡΙΝΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΙΑΚΑ ΔΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  (2) 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

Ενδιαφέρουν