Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 1-3-18 μέχρι την Πρασκευή 9-3-18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

1.3.18

Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 1-3-18 μέχρι την Πρασκευή 9-3-18


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 01/03/18   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/03/18. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ


ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ 
ΠΕΜΠΤΗ 01.03.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠ[ΟΥΛΟΣ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ  ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΠΟΥΚΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΚΑΖΑΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΛΙΑΠΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02.03.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ   ΜΕΛΗΣ ΝΑΚΟΣ   ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ   ΜΟΣΚΟΒΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ  ΚΟΥΡΤΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ  ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ  ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  ΑΡΦΑΡΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

PLAY OFF ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (1)
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Ε ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  -Π.ΦΑΛΗΡΟ Ε ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 19.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ  ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-18
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΣΕΦ Β 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΜΠ ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 15.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΑΜΠ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΑΜΠ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΑΜΠ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΑΜΠ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΓΥΝ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ Κ ΠΑΠΑΦΛΕΣΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΜΠ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜΠ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΜΠ ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 17.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΜΠ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΜΙΧΑΣ Γ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛ 14.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΑΜΠ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΜΠ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΜΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΜΠ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 08.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΙΛΩΝΑ (ΑΧ. ΜΕΝΤΖΟΣ) 19.00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΚΑΡΥΚΑΣ  ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 11.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΠΑΛΛΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 12.45 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 10.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 14.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ.  ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ . ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΕΞΑΡΧΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΑΡΦΑΡΑ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΑΡΦΑΡΑ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΥΡΕΑΣ 12.30 ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 16.45 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 16.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΙΜΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΚΩΝΗΣ  ΠΑΣΣΑΡΗ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ   ΠΙΤΣΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΚΩΝΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ  ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΥΡΕΛΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
------------------------------------------------------------------------------------------------
ΝΈΟ ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΓΑΡΙΝΗ   ΔΑΥΙΔ ΖΕΡΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΣ ΔΙΟΓΕΝΡΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΙΧΑΣ Α ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 19.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΡΜΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2o ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ .- ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ   ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΑΖΙΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

PLAY OFF ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΟΒΗΛ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ'
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 13.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΟ Ε ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 18.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.00 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ Ε ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ Ε ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΠΕΡΑ ΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ Π ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ Π ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΣΑΡΡΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 18.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ Π  ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜ 21.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ Π ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ (2) Π  ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  Π. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ   

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΚΩΝΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-18
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 13.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΜΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. Τ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  13.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΑΜΠ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΙΜΑΛΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 14.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΑΜΠ ΣΙΜΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΑΜΠ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Μ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 14.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΑΜΠ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΜΠ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΑΜΠ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΜΠ ΝΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΑΜΠ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΜΠ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 11.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΡΟΜΙΝΙ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ ΕΞΑΡΧΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 09.30 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΡΟΜΙΝΙ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΡΟΜΙΝΙ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 09.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΡΟΜΙΝΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΚΑΖΑΝΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
CITY ΡENTH 10.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΓΚ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 14.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΓΚ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΓΚ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠΑ.Δ.  17.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΓΚ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΓΚ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΑΓΚ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 16.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΓΚ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΑΓΚ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 08.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΓΚ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΓΚ ΕΞΑΡΧΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 12.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΑΓΚ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ Α
ΚΛ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 18.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΑΦΟΣ ΛΕΚΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ Β
ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΤΥΡΕΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 16.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 14.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΝΑΖΙΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΡΦΑΡΑ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 13.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΑΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΖΗΚΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΕΦΗΒΟΙ Γ
1ο ΚΛ ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ Ε ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 17.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ Ε ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) Ε ΣΙΜΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ Ε ΣΙΜΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (2) ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ Π ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ Π ΚΩΝΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΡΡΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ Π ΚΩΝΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΡΡΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ 09.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΜΙΝΙ ΑΓ. ΠΕΠΠΑΣ Γ.  ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 09.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΝ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 05-03-18
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΙΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.30 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΥΡΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΓΑΡΙΝΗ ΜΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΜΑΡΑΜΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΚΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΟΣ ΙΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛ 21.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ  ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΠΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΜ ΚΑΖΑΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΙΜΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΣΑΡΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΔΑΥΙΔ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΤΑΚ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
-
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΡΙΤΗ 06-03-18

ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF(2) 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ ΠΑΛ. ΦΑΛ. 21.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΛΥΡΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΣΑΛΠΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε ΣΙΜΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Ε ΑΡΦΑΡΑ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΡΑΠΤΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Ε ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΄ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ Ε ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

Γ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΕΡΑ ΑΣ Π ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.45 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ Π ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


Α΄ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΤΕΤΑΡΤΗ 07-03-18


NEANIΔΕΣ PLAYOFF(2) 
KΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ. 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1 ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. 1 ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΑΠΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


Β΄ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 2  ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ



ΠΕΜΠΤΗ 08-03-18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π.  ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΙΑΚΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ ΣΑΛΠΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09-03-18 

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΙΑΠΗ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΩΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ(3) 


ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΡΓΥΡΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

Ενδιαφέρουν