ΕΟΚ | Διαιτητές – Κομισάριοι των εθνικών κατηγοριών (24,25,28.02.18) - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

21.2.18

ΕΟΚ | Διαιτητές – Κομισάριοι των εθνικών κατηγοριών (24,25,28.02.18)




Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 19ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:



Σάββατο 24 Φεβρουαρίου

ΕΑΚ Λάρισας 17.00 ΑΕ Λάρισας-Καρδίτσα Ξενικάκης-Ευφραιμίδης-Τζίμα (Σταμάτης Γ.)

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Παπάγου Τσαρούχα-Ζακεστίδης-Στρέμπα (Άκελ)

Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Απόλλων Π. Καρακατσούνης-Μπήτης-Τζαφλέρης (Γκούμας)

Αντ. Τρίτσης 17.00 Χολαργός-Καστοριά Μαλαμάς-Χαλαμπαλάκης-Δαρλαμήτσος (Δούκας)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ψυχικό Βαρδάλος-Κωνσταντινίδου-Καρακάσης (Κανελλόπουλος)

Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Εθνικός Ανδρικόπουλος-Θεοδωρόπουλος-Ραχιώτης (Ελευθεριάδης)

Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Ερμής Αγιάς Καλδίρης-Παπαθανασίου-Κάρδαρης (Μακαρούνης)

Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου

Δαϊς 19.00 Δούκας-Αμύντας Τσώνος-Κωνσταντινόπουλος-Πολυχρόνης (Μουζάκης Στ.)



Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 19ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:



1ος Όμιλος

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

Κω 17.00 Ιπποκράτης-Δάφνη Δαφνίου Λιότσιος-Τσιμπούρης

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Κορωπί Λαζαρίδης-Τεφτίκης (Ζερδεβάς)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Διαγόρας Δρ. Αποστολίδης-Τσολάκος Μ. (Ηπιώτης)

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Μπανασάκης-Χριστινάκης (Ελένης)

Μετς Α (κθ) 17.00 Παγκράτι-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος Θεονάς-Ουσταμπασίδης (Σταματόπουλος)

2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Ηράκλειο Κοντίλης-Μακρόπουλος Α. (Παππάς)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ιωνικός Ν. Φασόλης-Σκαλτσής (Ντάβαρης)

Τετάρτη 7 Μαρτίου

Δ. Βικέλας 19.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Τρίτων Γρίβα-Καλογερόπουλος Φ. (Σταύρου)

2ος Όμιλος

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

Μεσολογγίου 17.00 Χ. Τρικούπης-Καβάλα Αναστόπουλος Α.-Κυριακόπουλος (Πατσατζόπουλος)

Χαλκηδόνας 17.00 Χαλκηδόνα-Ασπίς Ξάνθης Ελευθεριάδης-Δημάδης (Παραλυκίδης)

Αρναίας 16.00 Στρατώνι-Αγρίνιο Σιμητόπουλος-Γαζέτας (Κασαπίδης)

Φαρσάλων 17.00 ΓΣ Φαρσάλων-Ανατόλια Παπαδόπουλος Θ.-Ταρενίδης Κ. (Τέγα)

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σ.-Μαχητές Δόξας Πεύκων Ντούρας-Μπακάλης (Γιαβρής)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ερμής Λαγκαδά Τσιρτσιμάλης-Τζιοπάνος Ν. (Παπαδόπουλος Ν.)

Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 86 Πευκοχωρίου-Ελίμεια Θεοδώρου-Γραικός (Θωμόπουλος)



Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 17ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας, είναι:



Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ακράτα Ορφανός Ιορ.-Τηγάνης (Ζάρκος)

Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Έσπερος ΑΟΠΑ Φάκαρος-Καρακωνσταντόπουλος (Παπαδόπουλος Στ.)

ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-ΚΑΟ Μελισσίων Λεκατσάς-Ασημακάκη (Κωστής)

ΔΚΓ Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ένωση Ιλίου Κουτσοδήμος-Καββαδάς (Μάρκου)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιάδα Λεχ. Κιουλαφάς-Ντάσης (Κουλούρης)

Καλαμάτα 1980-Αχαγιά 82 Ορφανός Εμ.-Μελισσάρης (Ηλιόπουλος Σπ.)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΚΑΠ Μαντήλας-Μπιτσιζάνος (Ρόζης)

2ος Όμιλος

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Ερμής Σχηματαρίου Καμήτσος-Καρανικόλα Αλ. (Παπαγιαννόπουλος)

Κλαδισού 15.00 ΑΟΚ Χανιά-Έσπερος Λαμίας Ζιώγας-Σκουλαρίκης (Πετράκης Ν.)

Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Άρης Πετρούπολης Μαρίγλη-Ροδίτης (Παντελής)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΑΕΕ Παναγίτσας Λαμπίρης-Μπακετέα (Φαλούκας)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Νίκη Αμαρουσίου Σπυρόπουλος-Νερομυλιώτης (Ζώης)

Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Λοκρός Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Ευστρατίου)

3ος Όμιλος

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Ζέφυρος 02 Καρακώστας-Κοντογιάννης (Μυζίκος)

Κέρκυρας 15.00 Φαίακας-Βέροια Παπανικολάου-Ιορδανίδης (Καραλής)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-ΑΠΣ Πτολεμαϊδα Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Μελανίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Αγραφιώτης Ι.-Αγραφιώτης Γρ. (Τσιργούλας)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΓΕ Αγρινίου Ντόγκας-Χρυσάφης (Γκαρζονίκας)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ιωνικός Ιωνίας Παζώλης-Λελούδας (Κηπουρίδης)

4ος Όμιλος

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος-Καλ.-Απόλλων Καλαμαριάς Εκιζόγλου-Καλέσης (Σακελαρίου)

Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-Ορφέας Ν. Σκοπού Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Τζιοπάνος)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Μαντουλίδης Παπαδόπουλος Χ.-Καρκαλέτσης (Πολυχρονίδης)

Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Βαφειάδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Γεωργούδης-Γκούτας (Φωτιάδης)

Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Ελευθερούπολη Κοϊμτζόγλου-Τζιοπάνος Γ. (Γκουρτζελίδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Πετανίδου (Σιμητόπουλος)



Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 16ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:



Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

Π. Νικολαϊδης 14.00 Φάρος Κερατσινίου-Νίκη Λευκάδας Δημόπουλος-Ντάνος (Τζουβάρας)

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Παναθηναϊκός Λύρας-Λαζόγκα (Πόθου)

Ν. Σμύρνης 13.00 Πανιώνιος-Παναθλητικός Τσακαλογιάννης-Σταθόπουλος (Βιδάλης)

Δ. Καλτσάς 14.30 Αθηναϊκός-Πρωτέας Β. Τσαχάκης-Φραγκούλη (Ορφανός)

ΕΑΚ Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Β.-Εσπερίδες Κ. Τσιαπλής-Παπαγερίδης (Μόρφη Γ.)

ΠΑΟΚ 12.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Γερακίνης-Ξέρας (Αστρεινίδης)



Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 17ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:



Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Κω 12.00 Ανταγόρας Κω-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ασλανίδης Ηλ.-Καραμπιτσάκος

ΚΑΟ Μελισσίων-Ηλιούπολη Αργυρούδης-Καλογριάς (Ζερβούδης)

Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Άρης Πετρούπολης Αυγερινός-Τζίμης (Λιμνιάτης)

Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-ΟΑ Χανίων Χαϊνά-Τσακιράκη Αν. (Παπαδόπουλος Κ.)

Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-Ελευθερία Μοσχάτου Χριστοδουλάκης-Αγγελής (Δραμεσιώτης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΓΑΣ Καλυβίων Αντωνιάδης-Νικολοπούλου (Σαμαρτζή)

2ος Όμιλος

Ν. Ρύσιου 14.00 Αναγέννηση ΝΡ-Ασπίς Ξ. Τσιρόγλου-Λυγούρας (Δέλλας)

ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Πράττος-Πλατέλα (Σαμάλης)

Καλαμαριάς 13.30 Απόλλων Καλ.-Πανσερραϊκός Καλέσης-Θεοδωρίδης (Λαδόπουλος)

Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Τιτάνες Δράμας Χρυσάφης-Χατζηκώστας (Τοζακίδης)

Αλεξάνδρειο 14.00 Άρης-Ηρακλής Βασιλόπουλος-Μαλτέτσιος (Ανδρίτσος)

Μίκρας Α’ 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Σταυρούπολη Δικταπανίδης-Τσάνταλη (Καυχίτσας)

basket.gr

Ενδιαφέρουν