Οι διαιτητές και κριτές από Παρασκευή 09.02.18 έως Παρασκευή 16.02.18


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/02/18   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/02/18. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ . 
ΠΡΟΣΟΧΗ 
Με απόφαση του ΔΣ. της Ένωσης δεν θα διεξαχθούν αγώνες την Πέμπτη 08.02.18 για να τιμηθεί η μνήμη του Αναστάση Νάση που έφυγε τόσο άδικα από κοντά μας στην Ελευσίνα πριν τρία χρόνια . Από Παρασκευή μέχρι την Κυριακή 11.02.18 θα κρατηθεί ενός  λεπτού σιγή σε όλους τους αγώνες . 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09.02.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΜΟΥΛΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΚΑΖΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΡΦΑΡΑ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΤΟΥΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


ΣΑΒΒΑΤΟ 10.02.18
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 15.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΜΠ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΜΠ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΜΠ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΜΠ ΝΑΚΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Μ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 14.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΑΜΠ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2o KN AΛIMOY (KOYMOYNΔ) 10.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΑΜΠ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 14.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΑΜΠ ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΜΠ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΑΜΠ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΜΠ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΑΜΠ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 14.30 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΜΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΜΠ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΜΠ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 17.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΜΠ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 17.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΜΠ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ.ΜΠEΦΟΝ Π. ΦΑΛ. 15.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 08.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Δ. ΡΑΠΤΗΣ (ΜΙΛΩΝΑ Β) 15.00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΙΝΙ ΑΓ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ., ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 11.15 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 09.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 10.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. (ΟΛΥΜΠΙΑΣ) 13.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 12.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΩΝΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 09.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Α ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΣΚΕΥΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 10.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ.  ΣΙΜΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΣΙΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ XΡΟΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 14.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6o KN ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΟΥΛΤΣΗ ΣΑΡΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΜΕΓΙΣΤΗΣ 18.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΩΡΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β΄ΠΑΙΔΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 20.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΠΑΙΔ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΙΔ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ  ΠΕΠΠΑΣ Δ   ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΕΦ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΣΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Γ ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΠΑΙΔ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΙΔ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ.   ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΑΚΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΦ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ ΠΑΠ 13.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΦ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΦ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΟΥΡΤΗ ΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΕΡΑ ΑΣ ΕΦ ΓΑΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΕΦ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΕΦ ΧΡΟΝΗΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11.02.18

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 19.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΜΠ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΜΠ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2o KN AΛIMOY (KOYMOYNΔ) 14.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜΠ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΜΠ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΜΠ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 13.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΑΜΠ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΑΡΤΑΚΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΜΠ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ 09.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΡΟΜΙΝΙ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΡΟΜ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΡΟΜ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΜ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΡΟΜ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΟΜ ΧΡΟΝΗΣ  ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΡΟΜ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΡΟΜ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΝ. ΤΥΡΕΑΣ 09.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΡΟΜ ΝΑΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΠΡΟΜ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α
2ο ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝΔ 12.30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΡΟΜ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 09.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΡΟΜ ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 13.30 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΓΚ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
CITY ΡENTH 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΓΚ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 14.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΓΚ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ  ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΑΓΚ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΓΚ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΓΚ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 16.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΑΓΚ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 17.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΑΓΚ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 14.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΑΓΚ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 12.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΓΚ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 13.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΜΙΝ ΚΟΡ ΣΙΜΑ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΙΝ ΚΟΡ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΜΙΝ ΚΟΡ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ   ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 12.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΜΙΝ ΚΟΡ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 1 ΓΑΡΙΝΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 1 ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ."ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 1 ΑΡΦΑΡΑ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΣΑΛΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 17.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 1 ΚΩΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 2 ΜΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 16.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ 2 ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 18.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 2 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ Α΄ 
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΦΗΒ ΑΡΦΑΡΑ  ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΦΗΒ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΦΗΒ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ



Γ ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΑΙΔ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΑΙΔ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΠΑΙΔ ΝΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΠΡΕΚΑΣ Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΙΔ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΑΙΔ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΗΝΑΣ Σ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΑΙΔ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ (2) ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΣΑΛΠΑ

1ο ΚΛ ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΕΦΗΒ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 15.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΦΗΒ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12.02.18
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΛΥΡΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛ 21.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΑΚΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥΣΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ NIKOΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΥΙΔ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ  ΠΕΠΠΑΣ Γ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΡΙΤΗ 13.02.18
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α-Β
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Π Α ΠΟΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΙΧΑ Μ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» Ε Α ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ ΜΙΧΑ Μ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Π Α ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ Π Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΚΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Π Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Ε Α ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Π Α  ΛΥΡΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ Ε Α ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ Ε Α ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ


ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 20.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ Π Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Ε Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΚΑΖΑΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.30 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε Α ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ Π Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Ε Β  ΤΖΙΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ Τ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Β ΚΩΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ ΠΑΛ. ΦΑΛ. 20.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ Π Β ΜΕΛΗΣ  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ Ε Β   ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΣΩΡΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Γ ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.45 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (2) Π Γ2 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 21.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ. Π Γ2 ΑΡΦΑΡΑ ΝΑΚΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΦ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΜΠΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ  Π  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε ΕΦ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 14.02.18
ΝΕΑΝΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Α ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΥΙΔ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΝΑΖΙΡΗ  
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β ΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ F4
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΚΡΟΝΟΣ ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΖΙΜΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΠΑΛΛΑΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

ΠΕΜΠΤΗ 15.02.18
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 20.00 ΠΕΡΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΘΕΟΝΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ ΠΑΛ. ΦΑΛ. 21.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΤΖΙΜΗΣ  ΑΡΦΑΡΑ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΤΟΒΗΛ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Μ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΙΑΠΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΚΟΥΡΤΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.02.18
FINAL FOUR ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 19.30 ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.30 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (23ΟΣ) ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ΄  Β΄ ΦΑΣΗ 
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ  21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΥΠΟΛΟΙΠΟ (18΄) ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ.  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΠΑΙΔΕΣ Β΄ ΚΑΤ. 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΟΝΑ (Π) ΠΡΙΣΙΜΙΝΤΖΑΚΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
 6ο ΚΝ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ  ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
6ο ΚΝ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 17.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ-  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Από το Blogger.