ΕΟΚ | Οι Διαιτητές – Κομισάριοι των εθνικών κατηγοριών (03-05.03.18) - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

28.2.18

ΕΟΚ | Οι Διαιτητές – Κομισάριοι των εθνικών κατηγοριών (03-05.03.18)





Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 17ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:



Σάββατο 3 Μαρτίου

ΕΑΚ Νεάπολης 16:30 ΓΛ Φάρος-Κύμη Αναστόπουλος Π.-Παναγιώτου-Τσώνος (Τανατζής)

ΠΑΟΚ 16:30 ΠΑΟΚ-Τρίκαλα Σώμος-Μαλαμάς-Τζιοπάνος (Μήτσιου)

ΚΓ Λαυρίου 16:30 Λαύριο-Ρέθυμνο Καρακατσούνης-Ψαριανός-Μπίκας (Βιδάλης)

ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ-Κολοσσός Κορομηλάς Ηλ.-Μπήτης-Αναστόπουλος Αντ. (Τεφτίκης)

ΚΔΓ Ν. Σμύρνης 18:30 Πανιώνιος-Κόροιβος Πηλοϊδης-Τσαρούχα-Πουρσανίδης Κ. (Μουζάκης Στ.)

Κυριακή 4 Μαρτίου

ΔΑΚ Τόφαλος 18:30 Προμηθέας Πάτρας-Παναθηναϊκός Πουρσανίδης Γ.-Δεσλής-Παντελίδης (Ρόζης)

Δευτέρα 5 Μαρτίου

ΣΕΦ 18:00 Ολυμπιακός-Άρης Βαρδάλος-Ταρενίδης Στ.-Πιτσίλκας (Δούκας)



Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:



Σάββατο 3 Μαρτίου

ΕΑΚ Παπάγου 17:00 Παπάγου-ΑΕ Λάρισας Διαμαντής-Κοντίλης-Κυριακόπουλος (Ελευθεριάδης)

Περιβόλας 17:00 Απόλλων Πάτρας-Μαρούσι Κατραχούρας-Χαλαμπαλάκης-Λιότσος (Θεοδοσόπουλος)

ΔΑΚ Καστοριάς 17:00 Καστοριά-Ηρακλής Ξενικάκης-Ζαχαρής-Γερακίνης (Πλεξίδας)

Υμηττού 17:00 Αμύντας-Χολαργός Μάνος-Παπαθανασίου-Καλογερόπουλος Φ. (Άκελ)

Ψυχικού 17:00 Ψυχικό-Δούκας Θεονάς-Καραβίτης-Μηλαπίδης (Ορφανός)

Παν. Σαλπέας 17:00 Εθνικός-Δόξα Λευκάδας Τζαφλέρης-Καλογερόπουλος Λ.-Καρπάνος (Ντάβαρης)

Αγιάς 17:00 Ερμής Αγιάς Λαρ.-Περιστέρι Γεωργιάδης-Σιμητόπουλος-Λόρτος (Μπεκιάρης)

Καρδίτσα 17:00 Καρδίτσα-Αρκαδικός Ανδρικόπουλος-Συμεωνίδης-Τσιρτσιμάλης (Τέγα)



Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:



1ος Όμιλος

Σάββατο 3 Μαρτίου

Στρέφη 13:30 Τρίτων-ΑΣΚ Ιπποκράτης Μακρής-Κανελόπουλος Μ. (Σταματόπουλος)

Κυριακή 4 Μαρτίου

ΔΓ Γ. Παπασιδέρης 17:00 Κορωπί-ΑΕΝ Κηφισιάς Αποστολίδης-Αντωνίου (Τζουβάρας)

Στ. Βενέτης 17:00 Διαγόρας Δρυοπ.-Πανερυθραϊκός Θεοδωρόπουλος-Στρέμπας (Κουλούρης)

Ζωγράφου 17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Πρωτέας Βούλας Σκούτας-Λύρας (Λιμνιάτης)

Μάνδρας 17:00 ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος-ΚΑΟ Κορίνθου Δαρλαμήτσος-Νάστος (Ζερδεβάς)

Δύο Αοράκια 17:00 Ηράκλειο ΟΑΑ-Παγκράτι Δημόπουλος-Καρακάσης (Ναλετάκης)

ΔΑΚ Νίκαιας 18:00 Ιωνικός Νίκαιας-Πανελευσινιακός Σπυρόπουλος Σπ.-Γρίβα (Ζερβούδης)

1ο Δ, Χαϊδαρίου 17:00 Δάφνη Δαφνίου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Χρηστίδης Ηλ.-Φραγκούλη (Σταύρου)

2ος Όμιλος

Κυριακή 4 Μαρτίου

Χ. Χριστοδούλου 17:00 Ασπίς Ξάνθης-Χαρίλαος Τρικούπης Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ι. (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Αγρινίου 17:00 ΑΟ Αγρινίου-ΓΑΣ Χαλκηδόνας Κρεσταινίτης-Λογοθέτης (Μπέστιας)

Ανατόλια 17:00 ΣΑΑΚ Ανατόλια-ΣΑ Στρατωνίου Μαντήλας –Ντούρας (Παπαγεωργίου)

ΔΑΚ Πεύκων 17:00 Μαχητές Δόξας Πεύκων-Γ Φαρσάλων Παπαγερίδης-Εκιζογλου (Δροσόπουλος)

Λαγκαδά 17:00 ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά-Ίκαροι Σερρών Φακίτσας-Ξέρας (Σιμητόπουλος)

ΔΑΚ Κοζάνης 17:00 ΓΣ Ελιμείας-ΚΣ Γέφυρας Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Κηπουρίδης)

Παλαμά 17:00 Τιτάνες Παλαμά-Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου Τζίμα-Καρκαλέτσης (Γκαρτζονίκας)



Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:



1ος Όμιλος

Κυριακή 4 Μαρτίου

Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Οίαξ Ναυπλίου Σκαλτσής-Αργυρούδης (Κωστής)

Μελισσίων 17:00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ορφανός Ιορδ.-Καλαϊτζάκης (Δημητριάδης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-ΕΑ Πατρών Μαραγκάκης-Μυλωνάς (Παπαδόπουλος Στ.)

ΚΓ Λεχαίου 17:00 ΑΣ Ολυμπιάδα Λεχ.-Κεραυνός Αιγίου Λεκατσάς-Πατσατζόπουλος (Ελένης)

Κ. Αχαΐας 17:00 ΑΟ Αχαγιά 82-Απόλλων Σμύρνης Καρανικόλα Αλ.-Καρανικόλα Ελ. (Πίγκας)

Κοντόπευκου 17:00 ΚΑΠ-ΑΟ Καλαμάτα 1980 Ντάνος-Μαρίγλη (Φαλούκας)

Ακράτα 17:00 ΑΟ Ακράτα-ΑΟ Γλαύκος Αναστασίου-Ουσταμπασίδης (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος

Χαλκιοπούλειο 17:00 Έσπερος Λαμίας-ΠΟΚ Έσπερος Καρακώστας-Παζόλης (Βαρνάς)

Πετρούπολης 17:00 Άρης Πετρούπολης-ΑΟΚ Χανιά Μακρόπουλος-Ασλανίδης (Παππάς)

Χαλκ. Αναστασιάδη 15:00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Κοτσίρης-Τηγάνης (Κάλφα)

Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΕ Πεντέλης Μαραμής-Αντωνιάδης (Δραμεσιώτης)

Βαρδινογιάννειο 17:00 ΟΦΗ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Ευαγγελινός)

Σχηματαρίου 17:00 Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Νίκαιας Γεράνιος-Λάμπος (Δεσάρτης)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 ΑΟΚ Βέροιας-Νικόπολη Πρέβεζας Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ. (Καλοτσής)

ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 17:00 ΑΠΣ Πτολεμαΐδας-Φαίακας Κέρκυρας Παπαδόπουλος Χ.-Βασιλόπουλος (Μπαταούλα)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας Θεοδώρου-Γαζέτας (Χαραλάμπης)

ΔΑΚ Αγρινίου 14:30 ΓΕ Αγρινίου-Νίκη Βόλου Λαμπίρης-Μπακετέα (Μπέστιας)

Πολυκάστρου Κιλκίς 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Ίκαροι Τρικάλων Σελεβός-Κουκουλεκίδης (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Πειραιά 17:00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02-Πρωτέας Γρεβενών Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Δέλλας)

4ος Όμιλος

Ν. Σκοπού Σερρών 18:00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Κένταυρος Καλλικράτειας Ζαχαριάδης-Λάλα (Γιαβρής)

Μαντουλίδης 18:00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-ΧΑΝΘ Λουλουδιάδης-Πράτος (Λαδένης)

ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-Αστέρας Σίνδου Πετανίδου-Δέλλας (Σακελλαρίου)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΑΕ Κομοτηνής-ΑΟ Πολύγυρου Μπακάλης-Γιαννούλης Α. (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ελευθερούπολης 18:00 ΓΣ Ελευθερούπολης-ΑΣ Μακεδονικός Παπαδόπουλος Θ.-Ελευθεριάδης (Μπρίγκος)

ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-ΓΑΣ Κομοτηνή Παργιανόπουλος-Λελούδας (Παραλυκίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΣ Ευκαρπίας Φουτζήλας-Γρεκός (Τζιοπάνος)



Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 17ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:



Σάββατο 3 Μαρτίου

Π. Γιαννακόπουλος 14:00 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος Κονταράτος-Αθανασόπουλος (Γολεγού)

Κυριακή 4 Μαρτίου

ΔΑΚ Γλυφάδας 14:30 Ολυμπιακός-Φάρος Κερατσινίου Ζακεστίδης-Κάρδαρης (Μπεσκάκη)

ΔΑΚ Λευκάδας 13:00 Νίκη Λευκάδας-Δάφνη Αγίου Δημητρίου Ρίζος-Μαγκαφάς (Μυζίκος)

Επταπύργιου 14:00 Παναθλητικός Συκεών-Αθηναϊκός Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Φωτιάδης)

Εσπέρου 13:00 Εσπερίδες Καλλιθέας-Πρωτέας Βούλας Φασόλης-Πλιάκας (Ηπιώτης)

ΕΑΚ Βόλου 12:00 Ολυμπιακός Βόλου-ΠΑΟΚ Ταρενίδης Κ.-Μελανίδης (Μόρφης Στ.)



Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Α2 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, είναι:



1ος Όμιλος

Σάββατο 3 Μαρτίου

Κλαδισού 13:30 ΑΟ Χανίων-Αγ. Παρασκευής Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Χριστινάκης)

Κυριακή 4 Μαρτίου

Α’ Κλ. Ηλιούπολης 12:00 ΓΣ Ηλιούπολης-Ανταγόρας Κω Κιουλάφας-Τσακιράκη (Πόθου)

Πετρούπολης 15:00 Άρης Πετρούπολης-ΚΑΟ Μελισσίων Λαζόγκα-Τούσης (Παπαδόπουλος Κ.)

Καλυβίων 18:30 ΓΑΣ Καλυβίων-Σπόρτιγκ Τεφτίκης-Τζίμης (Μπουρνάς)

Ζωγράφου 14:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΟ Προφήτη Ηλία Νερομυλιώτης-Βελέτζας (Σαμαρτζή)

Μοσχάτου 12:00 Ελευθερία Μοσχάτου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μελισσάρης- Σκουλαρίκης  (Ευστρατίου)

2ος Όμιλος

Κυριακή 4 Μαρτίου

Αγ. Θωμά Λαρ. 14:00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου Μπαρδάς-Μπούγλος (Αγορογιάννης)

ΔΑΚ Σερρών 13:00 Πανσερραϊκός-Πιερικός Αρχέλαος Διχταπανίδης-Τσάνταλη (Γιαβρής)

Δ. Κραχτίδης 12:00 Τιτάνες Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς Λαδάς-Θωμόπουλος (Στουπίδης)

ΕΑΚ Σταυρούπολης 13:30 ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΕ Πυλαίας Παπαδοπούλου Κ.-Θρασυβουλίδης (Αχταρίδης)

Χ. Χριστοδούλου 13:00 Ασπίς Ξάνθη-Άρης Θεσσαλονίκης Κανελλόπουλος-Παναγιωτίδης (Σαλικίδης)

Ιβανώφειο 14:00 Ηρακλής-ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης Αναστασιάδης-Ηλιόπουλος (Τοζακίδης)

basket.gr

Ενδιαφέρουν