Η κλήρωση παίδων και εφήβων Γ΄ κατηγορίας (Β΄ ΦΑΣΗ)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 4 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ.
27-30/01/18
2Η ΑΓΩΝ
03-06/02/18
3Η ΑΓΩΝ.
 10-13/02/18
1-4
3-1
1-2
2-3
4-2
3-4
                            20-27/02/18                    03-06/03/18              10-13/03/18

ΠΑΙΔΕΣ
1ΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
1
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
4
ΠΕΡΑ
2


2ΟΣ

ΠΕΡΑΜΑ
3
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ
1
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ  ΙΙ
2
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4
3ΟΣ
ΑΚΑΔ. ΝΟΤ. ΠΡ.
4
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ
3
ΕΝ.Λ ΠΕΡΑΜΟΥ
2

4ΟΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
4
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ
1
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ.
3

5ΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
2

6ΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ
3
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ
4
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2

7ΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ
1
ΜΙΛΩΝΑΣ  ΙΙ
4
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΑΓ ΔΗΜ
2

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 4 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ.
27-30/01/18
2Η ΑΓΩΝ
03-06/02/18
3Η ΑΓΩΝ. 10-13/02/18
1-4
3-1
1-2
2-3
4-2
3-4
                            20-27/02/18                    03-06/03/18              10-13/03/18



ΕΦΗΒΟΙ 
1ΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
4
ΠΕΡΑΜΑ
2
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ
3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚ.
1


2ΟΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2
2ΟΣ 6ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
1
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ(ΙΙ)
4
3ΟΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ
1
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  
2
ΠΟΡΦΥΡΑΣ
4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
3

4ΟΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
3
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ
1
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
2
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
4

5ΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
3
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1
ΠΕΡΑ
2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣ
4

6ΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.
4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
3
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
2
ΤΑΤΑΥΛΑ
1


Η πρώτη αγωνιστική 
 ΣΑΒΒΑΤΟ 27.01.18 
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ 
Β΄ ΦΑΣΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
20.15
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ
13.45
ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
15.15
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ ΠΡ.
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
17.00
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ
21.15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ
18.15
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ
20.00
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΠΑΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ., ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ
21.00
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β
19.30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ
13.00
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ
21.30
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Ε
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ
21.45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΓ


 ΚΥΡΙΑΚΗ 28.01.18

 
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ 
Β΄ ΦΑΣΗ 






ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ ΔΡΑΠ
20.30
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(ΙΙ)
ΠΕΡΑΜΑ
Π2
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ
14.15
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
Π5





2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ
16.00
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Π6
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ
20.30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ.
Ε1
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
17.30
ΠΕΡΑΜΑ
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Ε1

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ
21.45
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Ε2
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ
14.00
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
Ε5
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ
15.15
ΑΣ ΠΕΡΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Ε5
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ
19.30
ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.
Ε6

ΤΡΙΤΗ 30.01.18
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ

Β ΦΑΣΗ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ
20.15
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ
ΜΙΛΩΝΑΣ  ΙΙ
Π
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ
22.00
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ
21.30
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
Ε
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ
21.30
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
Ε
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 
21.30ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙΕ
Από το Blogger.