Οι διαιτητές και κριτές από Πέμπτη 25.01.18 έως Παρασκευή 02.02.18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

25.1.18

Οι διαιτητές και κριτές από Πέμπτη 25.01.18 έως Παρασκευή 02.02.18



Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 25/01/18   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/02/18. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ . 
ΠΕΜΠΤΗ 25.01.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ  ΖΙΑΚΑ ΛΙΑΠΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ OΔ. ΠΑΠ. 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑ Μ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ . ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26.01.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΚΑΡΙΚΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΧΡΟΝΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΑΖΑΝΗ ΛΙΑΠΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 19.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ




ΣΑΒΒΑΤΟ 27.01.18
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΡ Α ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΚΟΡ Α ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΟΡ Α ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.45 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΟΡ Α ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΡ Α ΑΡΦΑΡΑ  ΕΞΑΡΧΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΕΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
-----------------------------------------------------------------
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΟΡ Β ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΚΟΡ Β ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡ Β ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΚΟΡ Β ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
6o KN ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΒ ΝΑΚΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΚΟΡΒ ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΚΟΡΒ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΤΣΑΦΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΜΕΓΙΣΤΗΣ 18.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΚΟΡΒ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΚΟΡΒ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΡΡΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Β
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 20.30 ΒΑΡΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Β ΓΑΡΙΝΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΒ ΑΝΑΒ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ Β΄ ΦΑΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 1Π ΧΡΟΝΗΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΙΜΑ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ ΠΡ. 3Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 17.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ 21.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 4Π ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 4Π ΠΕΠΠΑΣ Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 3Ε ΠΕΠΠΑΣ Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ., ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε ΜΑΥΡΕΛΗΣ   ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.30 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 7Π ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΖΙΚΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 13.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 3Ε ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΙΜΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΓ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 14.30 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Τ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΣ 16.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 19.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 17.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 19.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ (2) ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΡΜΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Α 20.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ΚΛΟΥΒΑ) 13.30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 13.45 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΣΕΦ Β 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ  ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 15.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΝΑΚΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 11.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 11.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 14.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ . ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΞΑΡΧΟΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 10.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΣΙΜΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28.01.18
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ."ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 1 ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 1 ΜΕΛΗΣ   ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 15.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 1 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 18.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 2 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ 2 ΓΑΡΙΝΗ  ΧΡΟΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ AΛΕΒΙΖΟΣ  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π Β ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Π Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Π Β ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ Π Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΣΙΜΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ΄ΑΝ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΩΡΡΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ Β΄ ΦΑΣΗ

ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ ΔΡΑΠ 20.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(ΙΙ) ΠΕΡΑΜΑ Π2   ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΣΤΑΜΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Π5 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π6 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. Ε1 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΣΑΦΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 17.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε1 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΕΝΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ Π5 ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΑΣ ΠΕΡΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ε5 ΜΕΛΗΣ  ΣΙΜΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Ε6 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ  ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 18.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 08.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 11.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 09.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΞΑΡΧΟΣ  ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
CITY ΡENTH 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΝΑΚΟΣ  ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 14.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ  ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ   ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ  ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 13.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.15 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΙΩΑΝΝΟΥ   ΝΤΕΜΕΛΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΑΝ. ΤΥΡΕΑΣ 09.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ  ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΝΑΚΟΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ
2ο ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝΔ 13.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 13.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ) 11.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ) 09.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΧΡΟΝΗΣ  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 14.45 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ 09.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΜΠ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΑΡΤΑΚΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΜΠ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 29.01.18
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΑΡΑΜΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛ 21.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΣΙΔΕΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ. ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΓΡΙΒΑ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.30 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 19.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΤΑΚ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΥΙΔ ΑΛΜΠΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΤΥΡΕΛΗ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΡΥΚΑΣ  ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑΣ Α ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 17.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΤΡΙΤΗ 30.01.18 

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α-Β
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Π ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΕΡΖΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» Ε ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ  ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Π ΓΡΙΒΑ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ. ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Ε ΜΠΟΥΚΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ Π ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΜΙΧΑ Μ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΑΓΚΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑ Μ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Π ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Ε ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ


ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Σ. ΜΠΕ 20.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ Π ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 21.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ E ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.30 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΜΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 20.00 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π ΤΖΙΜΗΣ ΜΕΛΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ Τ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΙΜΑ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Ε ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΙΙ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΑΚΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 31.01.18
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΝΕΑΝ ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΠΑΛΛΑΣ ΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΝΕΑΝ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΝΕΑΝ ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦ ΜΠΕΦ 21.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΝΕΑΝ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΕΑΝ ΄ΠΑΠΆΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΝΕΑΝ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ


ΠΕΜΠΤΗ 01.02.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΛΑΡΟΖΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Φ. ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02.02.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ Γ΄ΑΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Γ΄ΑΝ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ Γ΄ΑΝ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Γ΄ΑΝ ΤΖΙΜΗΣ ΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ Γ΄ΑΝ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Γ΄ΑΝ ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Γ΄ΑΝ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΥΙΔ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Ενδιαφέρουν