Οι διαιτητές από Πέμπτη 18.01.18 μέχρι Παρασκευή 26.01.18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

18.1.18

Οι διαιτητές από Πέμπτη 18.01.18 μέχρι Παρασκευή 26.01.18



Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 18/01/18   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/01/18. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ . 
ΠΕΜΠΤΗ 18.01.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Ρ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΛΙΑΠΗ ΚΑΖΑΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΘΕΟΝΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΦΡ. ΣΑΛΠΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.01.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΡΦΑΡΑ ΣΙΜΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
    
ΣΑΒΒΑΤΟ 20.01.18
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΜΙΝ ΚΟΡ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ  ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΑΝ ΣΚΡΑ 17.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΙΝ ΚΟΡ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΙΝΙ1 ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΕΦ Β 16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΜΙΝΙ1 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΙΝΙ1 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ.ΜΠEΦΟΝ Π. ΦΑΛ. 11.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΝΙ1 ΕΡΜΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡ 10.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΙΝΙ1 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΜΙΝΙ2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.15 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΜΙΝΙ2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 09.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΙΝΙ2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ2 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΝΙ2 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ) 09.30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΜΙΝ3 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝ3 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΕΡΑ ΑΣ ΜΙΝ3 ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΙΝ3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΜΙΝ3 ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΜΙΝ4 ΙΩΑΝΝΟΥ  ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΙΝ4 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΜΙΝ4 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΜΙΝ4 ΚΩΝΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΑΜ1 ΣΙΜΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΜ1 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 19.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΜ1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΑΜ2 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΑΜ2 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜ2 ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Μ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 14.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΑΜ2 ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΜ3 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΑΜ3 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΜ3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΜ3 ΙΩΑΝΝΟΥ  ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ., ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΑΜ4 ΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 17.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΑΜ4 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛ 15.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΜ4 ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 17.45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ (2) ΠΑΜ4 ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΜ5 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. Τ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 16.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΜ5 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 18.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΜ5 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΜ5 ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΟΡ Α ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡ Α ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΟΡ Α ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΑΛΜΠΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΟΡ Α ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΚΟΡ Α ΣΙΜΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α ΑΡΦΑΡΑ ΝΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ KOR B1 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) KOR B1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ KOR B1 ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ KOR B1 ΄ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΣΣΑΡΗ ΤΥΡΕΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» KORB2 ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ(ΜΠΕΦΟΝ)  18.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ KORB2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 13.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ KORB2 ΤΖΙΜΗΣ ΜΗΝΑΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ KORB2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΤΟΒΗΛ ΦΩΣΤΗΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 19.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡΒ2 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΦΒ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΓ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΣΣΑΡΗ ΤΥΡΕΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 15.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΓ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ  ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ- ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  ΕΦΓ ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 12.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΓ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ  ΣΑΡΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/01/18

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 12.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΙΝ ΚΟΡ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 08.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΙΝ ΚΟΡ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΓΚ Α ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠ  20.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΓΚ Α ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 15.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΓΚ Α ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΓΚ Α ΕΡΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 16.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΓΒ1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΓΒ1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΓΒ1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΓΒ1 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 18.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΓΒ2 ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ 08.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΑΓΒ2 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΑΓΒ2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΡΟΜΙΝΙ 
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 16.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΡΟΜ1 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 14.45 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΜ1 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.45 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΡΟΜ1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΜ1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΡΟΜ2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 11.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΡΟΜ2 ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 13.30 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΟΜ2 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 12.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜ2 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 09.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΜ3 ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΡΟΜ3 ΝΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΡΟΜ3 ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΡΟΜ3 ΝΑΚΟΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΑΜ3 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΜ3 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΛΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΜ3 ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΜ5 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 09.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝ4 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΛΛΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 14.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 2 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 14.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 2 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 2 ΤΖΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΣΤΑΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 2 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΤΥΡΕΛΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1 ΤΖΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 1 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑ ΑΡΦΑΡΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΒ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΡΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 09.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΒ ΚΩΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 20.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΒ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΒ ΑΡΦΑΡΑ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ MOΣΚΟΒΗΣ  ΤΣΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΕΒ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΖΗΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΒ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 17.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΒ ΧΡΟΝΗΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΒ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
 ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΓ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΤΥΡΕΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 17.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΓ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΡΡΟΥ  ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΕΦΓ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΦΓ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β ΥΠΟΛ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΦΓ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ ( ΥΠΟΛ 3΄) 20.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΕΦΓ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ  ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΚ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ 22.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ EΦΓ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 20.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΦΓ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΛΕΚΟΥ ΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 22.01.18 
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ       
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΣΑΚΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΟΥΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.30 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΥΙΔ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΤΡΙΤΗ 23.01.18
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α-Β
ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Π ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ Π ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ Ε ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ Π ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΜΑΓΚΟΥΣΑΚΗΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Π ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Ε ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΜΙΧΑ Μ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ Ε ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑ Μ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ Π ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Ε ΠΟΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 20.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Π Β ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΖΙΑΚΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ Ε ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΖΙΑΚΑ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Ε ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΙΧΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Σ. ΜΠΕ 20.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ Π Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 21.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ Ε ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Β ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. Τ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ Ε Β ΧΡΟΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ Π Γ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΎΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ ΑΡΦΑΡΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (ΥΠΟΛ.)  Ε Γ ΑΡΦΑΡΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ(2) Π Γ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΜΠ3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24.01.18
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  KΑΡΥΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΞΑΡΧΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 20.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΕΜΠΤΗ 25.01.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ  ΖΙΑΚΑ ΛΙΑΠΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑ Μ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ . ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26.01.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΧΡΟΝΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΑΖΑΝΗ ΛΙΑΠΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 19.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ









Ενδιαφέρουν