menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.1.18 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
Α.Ο.Ν.Α -ΠΟΡΦΥΡΑΣ. 60 - 36
Διαιτητές : Τζιμης , Φιλιππου.
Δεκάλεπτα :  11-5, 28- 15, 40-30, 60- 36.
ΑΟΝΑ (Περρος ,Λαμπρόπουλος ):, Νικηφορου, Γκίκα , Ιακωβίδου  , Ναβάρο 4, Μελά , Αργυροπούλου 6(1), Γεβοντίαν 8(2), Ζεβαχιργιαν 11, Χατζόγλου 25(2) , Παπακωνσταντίνου Δ. 2, Αντωνιουδάκη 4, Μποντούρογλου 
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Δοντάς): Γιαπαλάκη 2,Χατζηχαραλαμπίδου , Κοκκίνη 7, Γκανά 4 , Σταθάκη 1 , Κοτσώνη 5, Ζαχαροπούλου 4,  Αγγελετάκη ,Ρεβιδη,   Λέκα 8(1), Δημητρακου , Μεμίνι 5 .
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  41-53
Διαιτητές : Κιουλάφας, Ανδρεόπουλος
Δεκάλεπτα : 09-10, 19-24, 31-43, 41-53
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Μαντζιώρης): Τσίρμπα 6, Μαργέτη, Οικονόμου, Μεγαλούδη, Στεντούμη   6, Πεφάνη, Πέππα 2, Τσεμπελίκου 19, Μαρμαρινού 2, Κοντού 4, Ροδίτη 2.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ( Μπούτας, Σταυρακόπουλος): Μανουρά Ε. 15, Παΐδα, Μανουρά Χ. 2, Μούλτση 15(3), Παπακωνσταντίνου Μ. 2, Καραγιαννάκη 9, Παπακωνσταντίνου Β. 7(1), Κούτρα 3, Κωστοπούλου.

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 48-57
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Γεωργόπουλος 
Δεκάλεπτα :  10-12, 24-25, 37-42, 48-57
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας ): Σπυριδονίδου 4, Σταμάτη 2, Μαρκάκου , Μάναλη 3, Χέλμι-Ρέππα , Θεοφίλου , Μεσσίνη 3, Χατζηγεωργίου 7, Καρακλή 15(4) , Νάτσκου 4(1) , Κολοβού Β., Κολοβού Κ. 10 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Καραπακλάς): Καρακούση 3(1) , Πύρρου 7 , Φωκιανού , Κούκη 6 , Καλογεράκου , Δαρζέντα 8, Πιτσάκη 19(1) , Ραφελέτου 7(1) , Καραμιχάλη 3, Ρίζου 4 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 41-37
Διαιτητές : Τζίμης , Νάκος 
Δεκάλεπτα : 09-12, 22-25, 34-31, 41-37
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος): Καρπαθιωτάκη 2, Κοσμή 11(3) , Πάτερου , Μανιάτη , Ριζογιάννη 2, Παρασκευοπούλου 3(1) , Γρυλλάκη 5, Κούπα , Ρίζου 2, Αγγελοπούλου 12, Πονομαρένκο 4
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Βαννού): Ολυμπίου , Κατσαρέα 3 , Παντέλη 24, Μπριγκιά , Μαρούγκα 3, Τσαγγαροπούλου 3, Παπακώστα Ανδρικοπούλου , Χαρούνι , Δρουμπούκη 2, Λυμπέρη , Σακελλαρίδου 2 , Δράκου , Παγώνη 2
      ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 19 10 9 1 504 401
2 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18 10 8 2 533 432
3 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 16 10 6 4 484 475
4 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 16 11 5 6 586 584
-------------------------------------------------------------------
5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 14 10 4 6 409 444
6 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 12 9 3 6 435 484
7 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 10 7 3 4 382 407
8 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 9 9 0 9 358 464





2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 36-78
Διαιτητές : Μαυρέλης Τζιμινίδης 
Δεκάλεπτα : 10-16, 18-28, 28-59, 36-78
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ (Μπακομήτρου): Γκοτσούλα 2, Μπακομήτρου Η. 12, Μπακομήτρου Ουρ. , Βεργή 2, Μπόγρη Μαρ. , Μπόγρη Μ. 2, Λούβαρη 3(1) μ< Μαυροδάκου , Βασιλακοπούλου 15(1) , Αναγνωτσοπούλου , Φακίρη 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καραγάνης): Ροδιτάκη 2, Σωτηρίου 10, Γκολιμπιάν 13, Ζεβαχιργιάν 2, Μπαρμπαλιά 10 , Φλεβαράκη 4, Προέδρου 10, Τσαχάλη 11(3) , Τσουμπρή 10(2) Σερδάρη , Τζινλή 6  

ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 33-58
Διαιτητές: Χρόνης , Καρύκας 
Δεκάλεπτα : 11-13, 17-41, 24-47, 33-58
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ (Αργέντου): Γανωτή 2, Μαυρίδου 10, Μουσούλη 12(2) , Σουλιώτη 2, Λούκου 3, Μούγιου 2, Μπακιρτζή Κίκη , Ντερβίσι 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Βασιλάκος): Κορδαλή 8, Λαμπράκη Μ. Χλέουα 4, Καναβάρου 13, Κοντοθανάση 2, Μαγιντόμπε 6 , Φλώκα 11(3) , Τσαμπίρα Μ. 2, Μπενέτου 3, Πετρή 5 , Τσαμπίρα Κ., Λαμπράκη Δ. 4 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. –ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 46-52
Διαιτητές:  Γαρίνη Πρισιμιτζάκης 
Δεκάλεπτα: 08-20 , 22-24,  35-36 , 46-52 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης Βαννού):  Αράμπαλη 4, Οικονομίδου 10(2) Σιτζάνη 2, Βράκα 19(2) Γιαννακοπούλου 2, Λαουλάκου , Βράκα Μ. Κιουρτζίδου , Οικονομοπούλου 9(2) Μοσχονά 
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (Καραπαναγιώτη): Ανδριοπούλου Τακίδη 20(4), Παπαστάμου 2, Ραμαντάνη 3(1) Μασέλου 11 Μουζάκη 15 , Τσαπαρίκου Μ. Τσαπαρίκου Γ. 1, Πέππα
 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 39-48
Διαιτητές : Πέππας Γ. Κωνής
Δεκάλεπτα : 13-10, 18-19, 30-29, 39-48
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Ζαβαντής Λινάρδος Σ.) Καμπόλη 11(1) ,Μπεθάνη 5 , Τζαβαρή Γ. 4, Κοκκινιώτη . Γιαννικάκη , Χαραλαμπάκη 2, Φαρμάκη , Λιάσκου 5, Παπανικολάου 12(4) Κατσέλη Τζαβαρή Αν.
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Κάργιαννης): Μοσκόβη , Πολυζώτη 7 , Μαντά , Ιωάννου 10, Τσομπανέλη 2, Δρένη 14(3) , Μπρονισέφσκα 4, Αργυροπούλου 2, Αυγουστόγλου 3, Αλεξιά 4, Ζήκα 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 22 12 10 2 780 519
2 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 21 12 9 3 702 471
3 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 20 11 9 2 574 451
4 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 18 11 7 4 685 494
------------------------------------------------------------
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 18 12 6 6 676 571
6 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 14 10 4 6 411 479
7 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 14 12 2 10 428 721
8 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ 13 11 2 9 413 682

9 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 13 11 2 9 422 703

       

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right