ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΑΝ ΟΙ 20 ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 13.01.18 ΣΤΑ ΑΝΟΙΚΤΑ ΓΗΠΕΔΑ -ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΛΗΝ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

13.1.18

ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΑΝ ΟΙ 20 ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 13.01.18 ΣΤΑ ΑΝΟΙΚΤΑ ΓΗΠΕΔΑ -ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΛΗΝ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 13.01.18 ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-  ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 13.01.18
ΜΙΝΙ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΙΝΙ ΑΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Λ ΚΑΤΣΩΝΗ 11.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Δ. ΡΑΠΤΗΣ ΜΙΛΩΝΑ Β 19.00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 13.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ . ΠΟΡΦΥΡΑ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 11.45 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 10.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ.  ΒΑΡΗΣ 09.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΝΑΚΟΣ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 12.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΜΙΝΙ ΑΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 19.45 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 10.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΕΞΑΡΧΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΙΩΑΝΝΟΥ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 19.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΜΠ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΣΕΦ Β 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΜΠ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΤΡΥΦΩΝΑ 13.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΜΠ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ΚΛΟΥΒΑ) 14.30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΑΜΠ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 14.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΑΜΠ ΧΡΟΝΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΜΠ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΕΞΑΡΧΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜΠ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ (ΠΟΔΟΣΦ. ΓΗΠΕΔΟ) 17.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΜΠ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Α 20.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΜΠ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 14.30 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΜΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 17.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ (2) ΠΑΜΠ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 19.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΑΜΠ ΚΩΝΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΑΜΠ ΙΩΑΝΝΟΥ  ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 15.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜΠ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 13.15 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΥΠ ΑΝ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ Β ΠΑΙΔ ΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 20.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ Β ΠΑΙΔ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΡ Α ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΤΖΗΚΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΚΟΡ Α ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΟΡ Α ΤΖΙΜΗΣ  ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΟΡ Α ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΡ Α  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.45 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΟΡ Α ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
----------------------------------
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΚΟΡ Β1 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ ΠΕΙΡΑΙΚΟΥ 12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΡ Β1 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΟΡ Β1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΜΑΝΩΛΆΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΡ Β1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΚΟΡ Β2 ΝΑΚΟΣ ΔΑΥΙΔ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6o KN ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΚΟΡ Β2 ΝΑΚΟΣ    ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡ Β2 ΕΡΜΙΔΗΣ  ΜΕΝΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 08.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΚΟΡ Β2 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΜΕΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 18.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΥΡΕΛΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.00 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΦ Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΥΡΕΛΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 17.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΙΔ Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
CITY ΡΕΝΤΗ 09.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΙΔ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (2) ΠΑΙΔ Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΕΞΑΡΧΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΠΑΙΔ Γ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΕΦ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ (2) ΕΦ Γ ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΣΩΡΡΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΦ Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Ενδιαφέρουν