menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.1.18 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από ΠΕΜΠΤΗ 11.1.18 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.1.18

Κοινοποίησέ το :






Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 11/01/18   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/01/18. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ . 

ΠΕΜΠΤΗ 11.01.18
Β ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΟΝΤΑΣ   ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΘΕΟΝΑΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΚΑΖΑΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ  ΤΕΦΤΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΔΕΛΓΑΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12.01.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΣΙΜΑ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ  ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΠΕΡΑ ΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 19.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΑΜΠ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ OMΑΔΟΣ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Β  ΕΞΑΡΧΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13.01.18
ΜΙΝΙ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΙΝΙ ΑΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Λ ΚΑΤΣΩΝΗ 11.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Δ. ΡΑΠΤΗΣ ΜΙΛΩΝΑ Β 19.00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 13.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ . ΠΟΡΦΥΡΑ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 11.45 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 10.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ.  ΒΑΡΗΣ 09.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΝΑΚΟΣ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 12.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΜΙΝΙ ΑΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 19.45 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 10.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΕΞΑΡΧΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΙΩΑΝΝΟΥ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 19.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΜΠ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΣΕΦ Β 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΜΠ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΤΡΥΦΩΝΑ 13.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΜΠ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ΚΛΟΥΒΑ) 14.30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΑΜΠ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 14.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΑΜΠ ΧΡΟΝΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΜΠ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΕΞΑΡΧΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜΠ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ (ΠΟΔΟΣΦ. ΓΗΠΕΔΟ) 17.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΜΠ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Α 20.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΜΠ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 14.30 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΜΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 17.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ (2) ΠΑΜΠ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 19.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΑΜΠ ΚΩΝΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΑΜΠ ΙΩΑΝΝΟΥ  ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 15.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜΠ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 13.15 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΥΠ ΑΝ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ Β ΠΑΙΔ ΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 20.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ Β ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΗΣ  ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΡ Α ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΤΖΗΚΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΚΟΡ Α ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΟΡ Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΟΡ Α ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΡ Α  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.45 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΟΡ Α ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
----------------------------------
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΚΟΡ Β1 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ ΠΕΙΡΑΙΚΟΥ 12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΡ Β1 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΟΡ Β1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΜΑΝΩΛΆΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΡ Β1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΚΟΡ Β2 ΝΑΚΟΣ ΔΑΥΙΔ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6o KN ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΚΟΡ Β2 ΝΑΚΟΣ    ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡ Β2 ΕΡΜΙΔΗΣ  ΜΕΝΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 08.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΚΟΡ Β2 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΜΕΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 18.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΥΡΕΛΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.00 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΦ Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΥΡΕΛΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 17.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΙΔ Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
CITY ΡΕΝΤΗ 09.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΙΔ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (2) ΠΑΙΔ Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΕΞΑΡΧΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΠΑΙΔ Γ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΕΦ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ (2) ΕΦ Γ ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΣΩΡΡΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΦ Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14.01.18
ΠΡΟΜΙΝΙ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΚΚΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ  11.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΡΦΑΡΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΩΝΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΡΟΜΙΝΙ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΡΟΜΙΝΙ ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΑΝ ΝΕΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ ΕΞΑΡΧΟΣ  ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΠΡΟΜΙΝΙ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝΔ 13.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΡΟΜΙΝΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΡΟΜΙΝΙ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ   ΝΑΖΙΡΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 10.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ ΙΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 08.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΜΙΝΙ ΚΟΡ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΜΙΝΙ ΚΟΡ ΕΞΑΡΧΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 19.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΓΚ Α ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
CITY ΡENTH 10.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΑΓΚ Α ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 13.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚ Α ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΓΚ Α ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 11.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΒ1 ΚΩΝΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΓΚΒ1 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 13.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΓΚΒ1 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑ 15.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΑΓΚΒ1 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 17.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΑΓΚΒ2 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΓΚΒ2 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΓΚΒ2 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ -ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ 18.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΜΙΝΙΑΓ ΕΞΑΡΧΟΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 11.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΜΙΝΙΑΓ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΣΚΡΑ 12.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙΑΓ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΜΠ ΣΙΜΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΑΜΠ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Μ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 14.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΑΜΠ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΜΠ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΑΡΤΑΚΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΜΠ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 13.30 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΕΡΑΜΑ ΜΙΝΙ ΚΩΝΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ."ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ."ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" 17.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΦΑΡΑ ΧΡΟΝΗΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΘΕΟΙΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΡΑΠΤΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 16.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΣΙΜΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Α΄
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Α ΠΑΙΔ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ Β ΕΦ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΡΑΠΤΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Β ΕΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΛΕΚΟΥ ΠΙΤΣΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Β ΕΦ ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΚΟΣ ΣΤΑΜΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ Β ΕΦ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Β ΕΦ ΣΙΜΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 13.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΕΦ Γ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 18.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΙΔ Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΙΔ Γ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 19.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΦ Γ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΩΡΡΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΦ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΩΡΡΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 17.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΙΔ Γ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΙΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΙΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΑΙΔ Γ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΠΑΙΔ Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΣΙΜΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ Γ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΕΦ Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΦ Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΗΚΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΦ Γ ΑΡΦΑΡΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.45 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΕΦ Γ ΧΡΟΝΗΣ  ΣΤΑΜΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 19.45 ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΕΦ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 15.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΦ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΙΑΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 16.45 ΠΕΡΑ ΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΙΔ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΙΑΚΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΕΦ Γ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15.01.18
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΛ.ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΛΙΑΚΑΣ ΖΙΩΓΑΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 19.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ. ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛ 20.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ  ΛΥΡΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 21.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΤΥΡΕΛΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
 ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ  21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΑΥΡΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛ 22.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛOΣ   ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΤΡΙΤΗ 16.01.18
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α-Β
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Α Π ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΑΚΚΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Α Π ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ."ΑΝΔΡ ΒΑΡΙΚΑΣ" 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Α Ε ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ Α Π ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΟΝΑ Α Ε ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α Π  ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΛΥΡΑΣ  ΤΟΒΗΛ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α Ε ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΤΟΒΗΛ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑ Α Π ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Α Π ΠΟΝΤΑΣ ΤΕΡΖΗΣ ΛΙΑΠΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Σ. ΜΠΕ 20.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Β Π ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Σ. ΜΠΕ 21.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Α Ε ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 20.00 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Β Π ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.30 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Α Ε ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β Π ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Β Ε ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.30 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» Α Ε ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π Β ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ Π Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔ (2) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΙΛΩΝΑ 21.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ (2) ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ Π Γ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 20.00 ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ Π Γ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ Π Γ ΑΡΦΑΡΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚ ΕΛΛΗΝ 20..00 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ (2) ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΑΓ. ΠΑΡ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ (2) ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ Π Γ ΣΙΜΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ Ε Γ ΣΙΜΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ Ε Γ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΌΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
AN. ΑΡΤΑΚΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ (2) ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ Ε Γ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Ε Γ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΖΗΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ (2) Ε Γ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΒΑΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 21.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΔΑΥΙΔ ΠΡΕΚΑΣ Χ 
ΤΕΤΑΡΤΗ 17.01.18
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Α ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ Β ΑΡΦΑΡΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΕΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ Β ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΡΡΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 18.01.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Ρ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΛΙΑΠΗ ΚΑΖΑΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΘΕΟΝΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΦΡ. ΣΑΛΠΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.01.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΡΦΑΡΑ ΣΙΜΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right