Οι διαιτητές και κριτές από 01.02.18 έως 09.02.18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

31.1.18

Οι διαιτητές και κριτές από 01.02.18 έως 09.02.18


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 01/02/18   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/02/18. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ . 
ΠΕΜΠΤΗ 01.02.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΛΑΡΟΖΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Φ. ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02.02.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ Γ΄ΑΝ ΠΕΠΠΑΣ Δ.  ΧΡΟΝΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Γ΄ΑΝ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ Γ΄ΑΝ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Γ΄ΑΝ ΤΖΙΜΗΣ ΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ Γ΄ΑΝ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Γ΄ΑΝ ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Γ΄ΑΝ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΥΙΔ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 03.02.18
Α ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 18.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
Β ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 18.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 13.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΡΑΠΤΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 08.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
Β΄ΠΑΙΔΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
Γ΄ ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΒΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΒΠ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΒΕ ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΒΕ ΑΡΦΑΡΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΡΑΠΤΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΒΕ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΕΚΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΒΕ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ΒΕ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΤΥΡΕΛΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΒΕ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΕΝΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΕ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΜΙ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΜΠ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠ ΣΙΜΑ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΑΜΠ ΣΙΜΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΤΡΥΦΩΝΑ 13.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΑΜΠ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΑΜΠ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΜΠ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΑΜΠ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ., ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΜΠ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 17.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ (2) ΠΑΜΠ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ.ΜΠEΦΟΝ Π. ΦΑΛ. 14.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΜΠ ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Α 20.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΜΠ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΜΠ ΕΞΑΡΧΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΜΠ ΚΩΝΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΣΕΦ Β 16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ.ΜΠEΦΟΝ Π. ΦΑΛ. 11.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡ 11.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Δ. ΡΑΠΤΗΣ (ΜΙΛΩΝΑ Β) 17.00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 14.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΙΩΑΝΝΟΥ   ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ . ΠΟΡΦΥΡΑ 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 10.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΙΝΙ ΑΓ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ.,  ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 09.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 10.30  ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ) 10.30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΙΜΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΜΙΝΙ ΑΓ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 12.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.15 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΩΝΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04.02.18
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΛΕΚΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ Τ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΩΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 14.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΙΜΑΛΆΣ ΤΥΡΕΛΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΡΡΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ  Β
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΒ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΗΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΒ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 20.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΒ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΒ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΒ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΛΠΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 17.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΕΒ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΕΒ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΡΑΠΤΗ
Γ ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΓ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΓ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ   ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΠΙΤΣΑΚΗ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 17.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (2) ΠΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΓ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΗΚΑΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΓ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΤΖΗΚΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΓ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΓ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΤΣΑΦΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠ 22.15 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΓ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΕΓ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΣΕΦ Β 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΓ ΜΕΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 19.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΓ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 13.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΓ ΜΕΛΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΠΡΕΚΑΣ Α
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΕΓ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΟΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ

ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΚΩΝΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 09.30 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 12.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 10.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ  ΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 08.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΑΝ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 09.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
Τ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 17.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 15.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΆΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 15.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 20.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 13.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 15.30  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 16.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ

ΔΕΥΤΕΡΑ 05.02.18
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΘΕΟΝΑΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΠΕΡΑ ΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΠΑΛ.ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ Σ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΣΙΜΑ ΠΡΙΙΣΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑ Μ ΔΑΥΙΔ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΩΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΤΗ 06.02.18
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α-Β
ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ Π Α ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΙΤΣΑΚΗ
ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Π Α ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Ε Α ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ Π Α ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Ε Β ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ Π Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ Ε Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΓ ΣΤ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Π Α ΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΤΑΜΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Π Α ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ Ε Α ΤΕΡΖΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΑΥΙΔ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε Α ΠΟΝΤΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Ε Α ΤΖΙΜΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Α
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 20.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ Π Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 21.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Ε Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ.
ΚΛ. Τ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Β ΚΩΝΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ


ΠΑΙΔΕΣ Γ ΚΑΤ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΜΙΧΑΣ Γ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ


ΤΕΤΑΡΤΗ 07.02.18
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Α ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Μ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΟΝΑ Α  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΣΑΦΟΣ 

ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦ ΜΠΕΦ 21.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ Β ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ Β ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ Β ΧΡΟΝΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΣΑΦΟΣ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ  ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑ Μ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΠΕΜΠΤΗ 08.02.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΤΣΑΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΥΡΤΗ
ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΛΙΑΠΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09.02.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΜΟΥΛΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΚΑΖΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΡΦΑΡΑ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΤΟΥΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 



Ενδιαφέρουν