menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.11.17 από isaak

ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ OI ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΑ ΑΝΟΙΚΤΑ ΓΗΠΕΔΑ

Κοινοποίησέ το :
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΑΝ ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.11.17   ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΕ ΑΝΟΙΚΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ. ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΤΕΛΟΣ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΥ ΕΠΡΟΚΕΙΤΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  17.11.17 ΣΕ Ν. ΠΕΡΑΜΟ ΚΑΙ  ΤΕΛΑΜΩΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 20.11 . 17 ΕΝΩ ΑΝΤΙΘΕΤΑ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΝΑΒΟΛΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.11.17
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 09.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 10.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 09.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 09.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β΄ (ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΔΙΟΓΕΝΟΥΣ ) 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ- ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ΚΛΟΥΒΑ) 13.30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΡΦΑΡΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΑΝ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 17.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 19.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 14.30 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ   ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Α ΝΑΚΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ- ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΜΕΝΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ- ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Β1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 11.00 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ- ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Β1 ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

6o KN ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ Β2 ΕΞΑΡΧΟΣ  ΤΖΗΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΑ Β2 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ Β2 ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β

ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 20.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΒΕ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ

1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 17.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 15.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΓΠ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΓΕ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 17.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ- ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΓΠ ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ.ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 18.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ- ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΓΕ ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΕ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right