menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.11.17 από isaak

Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :
Ελευθερία Μοσχ.-Φάρος Κερατσινίου
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ 42-27 
Δεκάλεπτα : 11-2, 27-10, 34-19, 42-27
Διαιτητές : Κώνης , Πέππας  Γ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(Πέτρου ): Τζεμπελίκου  4, Κοκκαλάρα , Στοτσένη , Πέππα  Μ. 18(1), Ιωσηφίδη 3, Μαργέτη 10, Μαρούγκα , Μπρίγκια , Λούκου  3, Λιαδάκη , Γουργιωτοπούλου  4, Πόγκα . '
ΤΕΡΨΙΘΕΑ(Οικονομόπουλος): Κεφαλά 6, Μακρή Ε., Μπάστα 2, Καραβίδα 2, Αγκάϊ 5, Γρηγοριάδη, Καλαντζή, Ευριπιώτη 5, Μακρή Α. 2, Βοτζάκη3, Μάντζιου 2, Καραγιαννίδου


ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.34-56
Διαιτητές : Τζίμης Ιωάννου
Δεκάλεπτα :
 11-20 , 19-38 , 23-52 , 34-56 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ( Ζαρκαδούλας ):  Στεφαν 2, Μπουρσούκη Ε. 3 (1), Ρήγα 4, Γεωργακοπούλου , Βώλου 13 (3), Μπουρσούκη Μ. , Τσίρκα  2, Μυκονιάτη 2, Ναύλερη 4, Μπάμπου , Κέλι 3, Μαλλιαρού 1  .
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ( Παναγιωτόπουλος, Κοιλάκου ): Σταμούλου , Διακάκη , Mποκούζη , Zαμπούνη 5 , Ζαχαρίου , Tζουρά 2 , Kαραπατάκη 7, Φερεντίνου , Mαλλάρη , Xατζηλεοντή  32, Σταμου , Σακελλαρίδου 10 
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  59-26
Διαιτητές : Γαρίνη , Αρφαρά 
Δεκάλεπτα : 19-07, 41-13, 51-22, 59-26
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Τσομπανάκη): Λιγνού 14, Σακελλαρίου 7 , Μπουντούρη 14, Αναστασοπούλου 2, Μωραίτη Λ. 4, Καβούνη 4, Αποστόλου 5, Μωραίτη Γ. 5(1) , Αρμένη 4, Διαμαντοπούλου , Κεκλίκογλου , Νικολάκη 
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ((Ζότοβα): Παπακώστα 5, Χαρούνι 7(1), Πάγγου 4, Παπαθεοδώρου 2, Γιαννακοπούλου 2, Μιχαλοπούλου 2, Μπαλωμένου 4, Κονόμη Τζουνοπούλου Χασαπίδου 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 32-47
Διαιτητές: Φιλίππου Γιαννοπολίτης Ν. 
Δεκάλεπτα : 09-07, 19-20, 21-34, 32-47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. (Αργυρίου): Χατζηβέρογλου 2, Λυμπέρη Α. 11, Λυμπέρη Γ. 4, Ψαθάκη 4, Φλόκα 4, Καλογρίδη 2, Χάλιου 5(1) ,. Ξηνταβελώνη , Καπαρέλου , Τζανόγλου 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Κοπάτσκοβα) : Τσαγκαροπούλου 8, Ισαακίδη 7, Ολυμπίου 8, Παντελή Αθ. 13, Μπάκου 2, Γεροντίτη 2, Παντοπούλου 3(1) , Γεωργουσοπούλου 2, Γεωργακοπούλου 2, Λάσκαρη , Κλιντζιάν , Παντελή Φ.
ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 30 63
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 34 87






ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 16 8 8 0 557 265
2 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ 15 8 7 1 429 299
3 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 13 7 6 1 496 257
4 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13 8 5 3 335 398
5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12 7 5 2 385 261
6 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 11 7 4 3 330 311
-----------------------------------------------------------------------
7 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11 7 4 3 338 322
8 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 11 8 3 5 335 381
9 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 11 8 3 5 316 409
10 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 9 8 1 7 235 450
11 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 8 8 0 8 250 437
12 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 8 8 0 8 283 499

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right