menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  9.11.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. –ΤΑΤΑΥΛΑ 45-61
Διαιτητές : Τζίμης Μέλης
Δεκάλεπτα : 5-15 , 14-25, 24-44, 45-61
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ( Ιμπραημάκης, Μαντζώρος):  Αλεξίου -, Ιωάννου 17(3), Μαντζώρος , Δαουτάκος 2 , Κοντούζογλου 2,  Βασιλείου , Καρασούλας 1, Βασιλάκος 3(1) , Βάσσης 4(1),  Πάσμα 2, Ιγιάμου 14 , Ρούτσης 
ΤΑΤΑΥΛA (Φαρμάκης ): φράγκος 5, Αβανίδης 11, Μαράντης Χεργκελετζης 10(2), Μαστρογιάννης , Κουτσουβάς 14(4), Αγραπίδης 9(1), Λουλούδης 2, Ραζής 4, Χουλιάρας 4,  Μπαιρακτάρης 2
Μεγάλη νίκη για τα Ταταύλα μέσα στο Μοσχάτο
Στην κορυφή το Πέραμα μαζί με Αστέρα Αγ. Δημ. 

ΠΕΡΑΜΑ – ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 79-64 
Διαιτητές  Γερουλάνος , Μπιτέρνας  
Δεκάλεπτα : 20-17, 44-31, 60-49, 79-64 
ΠΕΡΑΜΑ (Καλόσακας): Μπαμπούνης 2, Κουμπούρας 18, Κατσικάδης 3(1) , Κουντούρης 14(2) , Φιλίππου , Αρώνης 11,  Καίρης 5(1), Ιωάννου 10(2), Σαγρής 12(1) 
Α.Ε.Σ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ( Νικολαίδης, Μαγγιώρος ):  Καρασούλος  ,  Μαγγωνάκης 12,   Σωτηρόπουλος 2, Λεβαδείτης 15 (2), Ζέρβας 11(1), Παππάς 4, Γριπιώτης 5, Μαρόπουλος 2, Μπολουδάκης 11(1) 
ΕΑ  ΝΙΚΑΙΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 63-56
Διαιτητές : Θεοδωρόπουλος Κομιανίός 
Δεκάλεπτα : 15-14, 35-26, 52-38, 63-56
Ε.Α ΝΙΚΑΙΑΣ (Μανιάτης-Συρόγλου): Κογιώνης 12, Χαραλαμπίδης 6(1), Αγγελόπουλος 2, Ντώνη 11(3), Τσιριγώτης, Βαρλάς 26(4), Χριστοφοράτος, Ιωαννίδης 4, Μουστάκος, Κουτρομπίλας 2, Παυλίδης , Γιανδήμας 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Παπαευθυμίου, Δολιανίδης):  Πιστιόλης 14, Ευσταθίου 3(1), Βλαχάκης 21(4) Σοφιανόπουλος 1, Βήχος 3(1) , Μοναχός 4 , Παπαδόπουλος 7(1), Μπούζας 2, Ντάσκας , Λέσι 1,  Σαραντίδης
Απίστευτη ανατροπή για Πήγασο στο δ  δεκάλεπτο
ΑΟΝΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.   68-70 
Διαιτητές : Ζακεστίδης , Κούλης Χ. 
Δεκάλεπτα : 22-10, 28-17, 55-37 , 68-70
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος , Πέρρος) : Κόγκας 19(5) , Φλέγκας 8, Αγγλόπουλος 4, Παπαδάκης 8, Μαρκόπουλος 3, Ψάλτου 2, Παπαθανασόπουλος 26, Παπαδάκης 8 , Νικολάκης , Μαρκόπουλος , Δανατζόπουλος 3(1) , Μένταυλος 10 ,Αρνόκουρος 11 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  (Γιαννικάκης, Κουκιάς): Παπαγιωργάκης 2, Μαθιούδης 2,Αντιπάτης 7, Μπακάλης 4, Στεφανής 21(5), Κωνσταντόπουλος 23, Δημακαρέας 6,  Παπαγιαννακόπουλος 5(1) 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ . ΔΗΜ. –ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 70 48
Διατητές : Γαρίνη , Νικολοπούλου 
Δεκάλεπτα : 27-12 , 33-30 , 50-40, 70-48
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ (Κάσσης, Μαγγιώρος): Παπατρέχας 2, Φωστέρης 13(3), Ζαχαρόπουλος 6, Λούκος 8, Κασσάνος ,  Δούβος 18(1), Ζάβρας 6 , Νοίδης 2, Μάνασης 2,  Ακρίβος 7(2) Μουζάκης 6
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος Εμ.) : Καρμίρης 2 , Δασκαλούδης 5 Καρτζόγλου 1, Γούρνας 8, Ντακούλιας 7(1), Βελισσαράκος 6, Στουραίτης 9(1) , Λαδάς , Ρεπάνης 5, Ρουσσόπουλος ,  Σπυρίδωνος 5

Η Ελευθερία πέρασε από την Αργυρούπολη

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.  44-57
Διαιτητές: Τσάτσης, Γαραντζιώτης
 Δεκάλεπτα: 15-20, 26-30, 34-43, 44-57 
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  (Αδάμ, Φράγκος): Φύτρος 3, Λόης 2, Τσεπαπαδάκης 6(1) Μωυσίδης 2, Βλάχος 6(1), Παπαδημητρίου 3, Αλεξανδράκης 2, Καλούδης 4 (1), Μενιουδάκης 10, Παλουκάκος Κακάλης, Ρόζος 2 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Παπαναστασίου, Τσαραπατσάνης): Ζαρκαδούλας 5(1), Μαρκουίζος 15, Παυλιάς 4(1), Δέλλιος 8(2), Φελλάς 3(1), Βασιλείου, Τζαφέρης 6(1), Κρεμαστούλης, Νικολαΐδης, Σιδηρόπουλος 11(2), Γιαννόπουλος

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 73-79
Διαιτητές : Σπυρόπουλος , Κατσιμάρδος
Δεκάλεπτα : 24-22, 45-40, 64-61, 73-79
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  (Γκονουλού, Αντύπας): Σέϊφερ 24(5),  Μωραϊτης 2, Μπριασούλης 6(2) , Παπανικολάου 12(2), Μακρυγιάννης 14(2), Ψημάδης 3,Κάππος 10, Τσουρουπάκης , Παπαχατζής 2,
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Καβάσιλας): Κιούσης 13(2), Σμυρνής , Δουτσίνης 4, Κονταρίνης , Μούστα 18, Λαζαρίδης 14(3) , Παπανικολάου 8, Καραντανάς 15(1),Κολιούλης ,  Λάμπρου 5 , Καραγιώργης 2,Κίκης  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11 6 5 1 384 316
---------------------------------------------------------------
2 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ 11 6 5 1 444 410
3 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 10 6 4 2 396 380
4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 10 6 4 2 386 368
5 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10 6 4 2 412 387
---------------------------------------------------------------
6 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 10 6 4 2 397 381
7 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ 9 6 3 3 413 400
8 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 9 6 3 3 394 385
9 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 9 6 3 3 429 425
---------------------------------------------------------------
10 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 9 6 3 3 362 369
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 8 6 2 4 398 429
12 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ 7 6 1 5 316 375
13 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 7 6 1 5 368 415
-------------------------------------------------------------
14 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ 6 6 0 6 363 422

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right