menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  18.11.17 από isaak

Ποιοί θα αγωνιστούν το τριήμερο Σάββατο 18.11 -Κυριακή 19.11, Δευτέρα 20.11 (αναλυτικά )

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.11.17
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΣΕΦ Β 16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ
 ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ  11.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 12.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 09.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΙΜΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΡΦΑΡΑ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΣΕΦ Β 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 15.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΤΖΙΜΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Α 20.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 19.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ (2) ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α ΠΕΠΠΑΣ Δ   ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΣΤΑΜΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Α ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ Α  ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΡΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ Β1 ΠΛΆΧΟΥΡΑΣ ΠΙΤΣΑΚΗ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»-ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Β2 ΝΑΚΟΣ ΔΑΥΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY Β2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 20.30 ΒΑΡΗ - ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΒΠ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ. ΠΡΟΑΣ-ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΥΠΟΛ ΓΠ ΥΠΟΛ 10΄ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ-ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΠ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΓΠ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΓΠ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΣΑΡΡΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 13.45 ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΠ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΓΕ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΓΕ ΕΞΑΡΧΟΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ 
ΑΝ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 09.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 10.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 09.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 09.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β΄ (ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΔΙΟΓΕΝΟΥΣ ) 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ- ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ 

ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ΚΛΟΥΒΑ) 13.30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΡΦΑΡΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 17.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 19.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 14.30 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ   ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ 

ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Α ΝΑΚΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ- ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΜΕΝΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ- ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Β1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 11.00 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ- ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Β1 ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
6o KN ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ Β2 ΕΞΑΡΧΟΣ  ΤΖΗΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΑ Β2 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ Β2 ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ 

ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 20.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΒΕ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ 

1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 17.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 15.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΓΠ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΓΕ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 17.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ- ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΓΠ ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ.ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 18.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ- ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΓΕ ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΕ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.11.17
MINI ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.00 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΜΙΝΙ ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΕΡΜΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΜΠ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 1 ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ."ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΙΤΣΑΚΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 17.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 16.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΒΑΡΗΣ 2 ΓΑΡΙΝΗ ΝΑΚΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 15.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 18.15 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ 2 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΩΝΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΤΣΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 2 ΑΡΦΑΡΑ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ Α.  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ Α΄ΑΝΔΡ ΣΤΡΕΜΠΑΣΤΣΟΛΑΚΟΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ- ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Δ΄ΑΝΔΡ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΦΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ Α ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΗΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β΄ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΒΠ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΠΦΠΦ ΒΕ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΣΩΡΡΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΒΕ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΩΝΗΣ ΣΤΑΜΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Γ΄ ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΓ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚ.  ΑΛΜΠΑΝΗ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΓ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΓ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΓ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 12.00 ΑΝ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΓ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝΑΓ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΓ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΓ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΣΩΡΡΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΓ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΠΕΡΑΜΑ ΕΓ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΓ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.45 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ (2)-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΓ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣΠΙΤΣΑΚΗ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓ-ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ -ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚ. ΕΓ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 15.15 ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΓ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (2)-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΕΓ ΝΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 17.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΓ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΦ Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΔΕΥΤΕΡΑ 20.11.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 7η
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.30 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΝΕΒΛΗΘΗ 
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΑΚΚΗΣ ΣΑΛΠΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΣ -ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ   ΜΙΧΑΣ Γ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΩΝΗΣ  ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΥΚΗΣ  ΠΑΣΣΑΡΗ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ- ΜΟΣΧ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕΓΑΡΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΑΥΙΔ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ- ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right