menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.11.17 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1ΟΣ ΚΑΙ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 44-51
Διαιτητές : Μαίμου Ανδρεόπουλος  
Δεκάλεπτα : 12-05, 23-15, 34-35, 44-51 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Καραπακλάς): Καρακούση 1 Πύρρου , Φωκιανού , Κούκη 4, Καλογεράκου , Δαρζέντα 3, Πιτσάκη 24(3) , Δρακωνάκη 2, Ραφελέτου 8(1), Καραμιχάλη 2 , 
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  (Μπούτας, Σταυρακόπουλος): Μανουρά Ε. 13, Παίδα , Δάνδολα , Μούλτση 11(2), Μανουρά Χ,. 7, Παπακωνσταντίνου Μ., Καραγιαννάκη, Παπακωνσταντίνου Β. 7, Κούτρα, Μαρκοπούλου 13(2), Πλιάτσικα, Ξένου.
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 48-51 
Διαιτητές Τζίμης, Αρφαρά
Δεκάλεπτα 12-9,23-25,36-33,48-51
ΠΟΡΦΥΡΑΣ  (Δοντάς, Ηλιόπουλος) :Γιαπαλάκη 8, Χατζήχαραλαμπίδου 4, Κοκκίνη 3, Γκανά 11, Σταθάκη 2, Κοτσώνη 2, Ζαχαρόπουλου 4, Ξαγοράρη, Αγγελετάκη, Δημητράκου, Μεμίνι, Λέκα 14(1)
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ  (Ζαχαρίας) Σπυριδωνίδου, Σταμάτη, Μακράκου, Σαραμαντά, Θεοφίλου 5, Κοντοδιού 13, Μεσσήνη 2, Χατζηγεωργίου 9, Καρακλή 1, Νάτσκου 6, Ιωαννίδου 5(1), Κολοβού 10
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  31-56
Διαιτητές: Ανδρεόπουλος , Ζαχαρόπουλος 
Δεκάλεπτα : 6-8, 15-24, 21-40 , 31-56  
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Αράπης Βαννού ): Μπέκιου 4 Ανδρικοπούλου  3 , Μαρούγκα ,  Βώλου 5(1) , Τσαγκαροπούλου 2,  Δράκου, Κατσαρέα  3(1) Γρηγοροπούλου 6 Ανδρονικίδου, Κεκλίκογλου 2 Σακελλαρίδου 2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος) :Καρπαθιωτάκη 8 , Κοσμή  5 , Τσόχα 2 , Μανιάτη , Ριζογιάννη 4 Παρασκευοπούλου 2 Γρυλλάκη Κούπα 2 Ρίζου 6 , Αγγελοπούλου 9(1) , Πονομαρένκο 18 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
1 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 10 5 5 0 259 198
2 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 8 6 2 4 291 301
3 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 7 4 3 1 206 175
4 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 7 4 3 1 213 189
- ---------------------------------------------
5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 7 5 2 3 210 223
6 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 6 4 2 2 198 216
7 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 5 4 1 3 196 210

8 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 4 4 0 4 147 208
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  36-55
Διαιτητές : Μαυρέλης Νάκος 
Δεκάλεπτα : 09-20 , 19-39, 31-46, 36-55
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ (Γανωτή , Κατσαρά) : Γανωτή Μαυρίδου 2, Σουλιώτη 9(2) Μουσούλη 5(1) , Λούκου 5 , Κατσαρά 15 , Κίκη , Ντερβίσι , Μπακιρτζή 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης Βαννού): Αράμπαλη 2, Οικονομίδου 19(1) , Σιτζάνη 4, Βράκα Ελ.15(3) Γιαννακοπούλου , Λαουλάκου 9, Βράκα Μ., Γκιουρτζίδου , Οικονομοπούλου 6 , Μοσχονά 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ –ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 69-37
Διαιτητές:  Μέλης Μπιτέρνας 
Δεκάλεπτα 23-06, 38-17, 55-23., 69-37 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καραγάνης) Ροδιτάκη , Καρελλά 10, Σωτηρίου 9(1) Γκολιμπιάν 4, Ζεβαχιργιάν 7(1) , Μπαρμπαλιά , Φλεβαράκη 8 , Προέδρου 21(1) Τσαχάλη 7 , Τσουμπρή , Σερδάρη 1, Τζινλή 2
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Ζαβαντής) :Μετσάϊ , Τζαβαρή Α, Καμπόλη 3, Μπεθάνη 2, Τζαβαρή Γ. 8(1) Χαραλαμπάκη , Γιαννικάκη , Λιαγκόζη 4, Φαρμάκη 2, Ιωσηφίδη 10 Λιάσκου , Παπανικολάου 8(2) 
TEPΨIΘEA-BAPH 55-50 
Διαιτητές : Χρόνης , Καρύκας 
 Δεκάλεπτα : 17-14,27-25,38-39,55-50
TEPΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Βασιλάκος) Κορδαλή 2, Καπινιάρη 3, Καναβάρου 15 , Χλέουα 2, Μαγιντόμπε 20 Φλόκα 7(2) , Μπενέτου 2, Κάππου , Λαμπράκη Δ. 4 
BAPH(Χρυσοβελίδης ): :Bασιλάκη , Καραμέτου  10,Kρίλη  2,Mπρέλλου 13 Καλογεροπούλου 5, Ψυλλάκη 10 Μάλαμα 3(1) , Καβαλέγκα 1, Καραμέτου Χ.6, Νάκου
ΦIΛOΘΕΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 64- 37
Διαιτητές : Πέππας Γ. Αλιμπέρτης 
Δεκάλεπτα : 17-6, 29-15, 47-27 , 64-37 
ΦΙΛΟΘΕΗ (Καραπαναγιώτη) :Μπάρδη 2 Ανδριοπούλου , Τακίδη 2, Παπαστάμου 5(1) Ραμαντάνη 9(2) Μασέλου 10 , Σωτηρίου Μουζάκη 24 , Τσαπαρίκου Μ. 4, Τσαπαρίκου Γ. 6 , Μυστέκια Πέππα 2 
ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ (¨Λορέντζος) :Βεργή , Μπακομήτρου M 1, Μπακομήτρου Ουρ. Μπόγρη Μ 2 ,Μπίτσιου Λούβαρη , Μπακρατσά 16(5) , Μαυροδάκου 3, Βασιλακοπούλου 10, Αναγνωστοπούλου 3, Φακίρη 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 11 6 5 1 389 241
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 10 6 4 2 368 283
3 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 10 6 4 2 352 261
4 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 9 5 4 1 257 212
-- -----------------------------------
5 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 8 5 3 2 310 215
6 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 7 5 2 3 179 302
7 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 6 5 1 4 190 248
8 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ 6 5 1 4 185 308
9 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 5 5 0 5 156 316

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right