menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.11.17 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών κριτών από Πέμπτη 09.11.17 μέχρι Παρασκευή 17.11.17

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 09/11/17   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/11/17. 
Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 09.11.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.45 ΑΟΝΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΖΙΜΗΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΠΑΛ ΚΛΚ. ΑΓ./ ΔΗΜ ΘΕΟΜ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ ΓΑΡΙΝΗ  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΣΑΤΣΗΣ ΓΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10.11.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΗΝΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΒΑΡΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΓΑΡΙΝΗ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.11.17

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ, ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 09.30 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 09.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ) 19.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 09.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΝΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 10.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 11.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΒΑΡΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΣΧΙΣΤΟΥ (ΔΕΡΒΕΝΑΚΙΩΝ) 11.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΣΧΙΣΤΟΥ (ΔΕΡΒΕΝΑΚΙΩΝ) 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ι Α ΤΖΙΜΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Α ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΑΠΗ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦΑΔΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 15.15 ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ Σ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΙ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΝ ΔΑΚ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 14.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΛΙ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΚΓ Δ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 17.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ., ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΚΚΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.45 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΟΝΑ Α ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΡΡΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Α ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΖΙΑΚΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ Α ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 20.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ Γ. ΔΗΜ. Α ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΑΖΑΝΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β 1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Β 1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Β 1 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΕΝΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Β 1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Β 1 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 13.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΒΑΡΗ Β 2 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Β 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 08.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Β 2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΝ ΦΡΕΤΤΥΔΟΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Β 2 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 14.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΡΙΟΑΡΧΟΙ Β 2 ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ     ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ

Γ Π-Ε
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΚΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΥΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 17.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π ΚΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΥΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 15.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 17.00 ΜΕΓΑΡΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔ Ε ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΙΤΣΑΚΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΜΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ. ΠΡΟΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ Ε ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΛΥΦ 13.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ Ε ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.11.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 7η
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΡΑΧΙΩΤΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝ  ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ ΓΥΝ ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΥΝ ΧΡΟΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΥΝ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΑΥΙΔ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΥΝ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΥΝ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΛΠΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΓΥΝ ΜΑΙΜΟΥ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
Π-Ε
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  Π Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΝΑ Π Β ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 19.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ/. Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΡΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 17.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Β ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΗΚΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β ΤΖΙΜΗΣ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΙΤΣΑΚΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΜΠ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 12..00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π Γ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΙ Π Γ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Π Γ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΕΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Ε Γ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΕΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 17.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Γ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18,.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΣΤΙΑ ΑΡΓ Ε Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ Π Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΖΑΝΗ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΡΗΣ  ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΑΦΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΠΕΡΑΜΑ Ε Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΡΡΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Ε Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 10.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π Γ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ., ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΝΙ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 13.15 ΝΕΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΜΙΝΙ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛΣΑΛ 14.45 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΜΠ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 13.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΜΠ ΚΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 13.11.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 7η
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΘΕΟΝΑΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΣΑΛΠΑ
ΠΑΛ. ΚΛ/. ΑΓ./ ΔΗΜ ΘΕΟΜΗΤ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ Π.ΦΑΛΗΡΟ ΜΠΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ -ΜΟΣΧ.- ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΓ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ  - ΠΕΠΠΑΣ Δ    ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 21.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΑΡΥΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΣΙΜΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΤΡΙΤΗ 14.11.17
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΓΡΙΒΑ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Α ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΤΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ Ε Α ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΑΛΑΒΡΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Α ΛΥΡΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ./ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ Ε Β ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ./ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α ΣΚΟΥΤΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΜΠΟΥΚΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΥΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΑΡΗ Π Β ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡ ΖΙΩΓΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. Ε Α ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Β ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
2οΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΑΝ ΦΟΙΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΣΑΦΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΣΑΦΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Ε Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΩΡΡΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ Π Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ (ΚΑΛΛΙΘ) 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ Σ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ Π Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΙΑΚΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Ε Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣΘ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΛΙΑΠΗ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΗΚΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΒΑΡΗΣ (ΜΟΥΤΟΥΣΗ) 21.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΑΛΜΠΑΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑ Π Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 15.11.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Α ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ Α ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α ΑΡΦΑΡΑ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 16.11.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΠΕΙΡ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ ΔΗΜ ΤΣΑΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΕΡΑΜΑ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17.11.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΛΙΑΠΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΛ./ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΥΙΔ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΩΝΗΣ  ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΥΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right