menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.10.17 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΕΝ. . ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 79-81 ΠΑΡΑΤ. (ΚΑΝ. ΑΓ. 71-71)  
Διαιτητές : Καρύκας , Πέππας Γ.
Δεκάλεπτα : 16-13, 39-31, 57-51 , 71-71(καν. αγ.) 79-81
ΤEΛΑΜΩΝΑΣ  (Παπασάββας): Τόμπρος Χ, Νάννος 13, Δούνιας 10, Βαμβακάς 5, Ραγίτης 6, Νικολούσιος 30(2), Τόμπρος Α, Καμπούρογλου 6, Λεμπέσης Χ, Χαραλαμπίδης 9, Λεμπέσης Δ, Δουνιάς Ε
ΈΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ  (Αράπης, Βαννού) : Καρράς 22, Ένεζλης 5, Θωμάς 12(2), Τουμπανιάρης 18, Κουλουριώτης 6(1) Μουστάκας, Λιαδάκης, Τσέλιος 10(2), Λινάρδος Σαμπλί 4, Κόμπουλης 4, Καρακατσάνης


ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΌΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 78-45
 Διαιτητές : Καρακωνσταντόπουλος, Ανδρεόπουλος 
Δεκάλεπτα : 16-09, 35-25, 59-37, 78-45 ΄
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Μπούτας): Τάγκας, Ευκαρπίδης, Σωτηρόπουλος, Ρούσης, Μπακάλης 29 (1), Βασδέκης, Σταμπουλόπουλος Χρ. 25 (1), Καραϊσκάκης Παναγόπουλος 3 (1), Κιφοκέρης 16, Σταυρακόπουλος 3 (1), Σταμπουλόπουλος Β.
ΑΤΡΌΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Λαμπαδάριος, Εμμανουηλίδης): Μίζης 14 (1), Μασορελης 3 (1), Αγριμης 2, Μηνόγιαννης 9, Μπενιαμιν 4, Αρίμης 1, Μπρούτσος, Γέρακας 2, Στάγκος 8, Χριστακοπουλος, Αβραμακης 2, Γιαννικος.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. – ΑΕ ΡΕΝΤΗ  76-63 
Διαιτητές : Μαυρέλης Τζιμινίδης 
Δεκάλεπτα : 20-17, 37-29, 63-53, 76-63 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. (Ακτσόγλου): Τσιριγωτάκης 20(2), Στιβακτάκης 3, Σταυρόπουλος 21(4), Σπανός 20(2), Μαγγουρίδης , Μοδάκης 11(2) , Τσούμας 1, Παπακωνσταντίνου , Ζέφι , Σιδέρης 
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος): Μυλωνόπουλος 6, Μιχαλόπουλος 8(2) , Κόκκορης 3, Ρουμάνι 23(5), Αντωνουσάκης 2, , Γεωργούλης , Σπυράκος 8, Κωνσταντινίδης 4 , Κοτσάνης 6(2) , Αναγνωστόπουλος 3(1) 
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ  - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 74–63
Διαιτητές :  Γαρίνη Νικολοπούλου
Δεκάλεπτα : 29-17, 49-35, 62-51, 74-63
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν, Αμπατζής) : Αλεξιάς 10(2), , Μπακούρος , Ρουμελιώτης 8(2), Τσάβαλος 3(1), Γεωργιάδης 2, Ζώτος 18(4) , Κάρταλος 13, Τσολάκης 6, Άλλά, Καλούδης , Μελκονιάν 8

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ (Λουλουδάκης , Παππάς) : Κορωνιός 11(1) , Πετρόπουλος 4, Βασιλικός 19(1) Γουβιάς11, Χαλκιάς 3, Χριστοδουλόπουλος 9 , Ζαντιώτης 4, Σκουμής 2, Ανδριώτης , Γραικούσης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 41-53
Διαιτητές : Τζίμης Πέππας Δ
Δεκάλεπτα: 12-11, 23-24, 35-39, 41-53 
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 8, Κοτρότσος 4, Τριανταφύλλου 3(1), Γιαννακής 6(2), Κόϊκας 12(1) , Βουρνάς 2 , Ταρανάς , Παναγόπουλος , Δημητρόπουλος 2, Κοντοστέργιος , Μάρης 2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος , Γεωργάκης): Κονιδάρης 991) , Τζίτζης , Σαραντίδης 4,  Δογρανλής 17, Κοθράς 8,  Βαρβατάκος 10(1) Βήχος  , Ντάβος 5, Μακαρατζής 

HΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ 52-53 
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Σιμά 
Δεκάλεπτα : 22-11, 27-29, 43-39, 52-53 
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ: (Γκόρος, Καρατράντος): Φειδάς 13(1), Παπαδάτος 3(1), Κουνενής 2, Κουτρόπουλος 16(2), Τουρανάκος, Κουζινόγλου , Σταχίκας 2, Κοζομπόλης 6 , Αρβανιτάκης 8(2),Σάκος  Γιάννης , Διακουμάτος 2
ΕΝ΄. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Καλυβιανάκης Λαρόζας): Ζάνος , Κασσός 2 , Μουρίκης , Παναγιωτόπουλος 14(4), Γεωργακίου 1, Αρβανίτης 6(1) , Μακρινός 15(3) , Ασημομύτης , Μπάλας 5(1), Μπγιάλας 3(1) ,Κουτσουβέρης 2, Αμπράσι

 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ-ΒΑΡΗ 71-54
Διαιτητές : Αρφαρά Μαίμου
Δεκάλεπτα : 15-5, 32-25, 55-42 , 71-54
 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ(Ζαχαρίας ) : Κατήρας 1 Νικόλτσος , Τσολαρίδης 8(1) , Αγγελίδης 8 , Βήχος 6, Παπαδόπουλος 22(3) , Φάββας 13, Αθανασόπουλος 2, Μαγγανάς 8, Σακαράκας , Κορκίδης , Μαραγκίδης 3(1)
 ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ (Βρεττός): Χρηστοφής 10(1),Ανεμοδουράς 5, Μουργκέλης , Αγαλιώτης 11(1) Εξαρχέας  , Φουντούλης 6 , Κατσιούλης   7(2) , Παπαματθαίου , Παπαδάτος , Ιορδανίδης 5, Παπαθέος 5(1) , Βαρβαρίγος 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 6 3 3 0 170 128
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 6 3 3 0 241 214
3 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 5 3 2 1 190 175
4 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 5 3 2 1 193 190
5 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ 5 3 2 1 174 184
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ 5 3 2 1 212 204
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 4 3 1 2 143 192
8 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 4 3 1 2 176 166
9 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 4 3 1 2 176 177
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ 4 3 1 2 225 222
11 ΑΕ ΡΕΝΤΗ 4 3 1 2 185 205
12 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 4 3 1 2 193 182
13 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ 4 3 1 2 186 188
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 3 3 0 3 170 207

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right