menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  16.10.17 από isaak

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ –Π. ΦΑΛΗΡΟ  61-82    
Διαιτητές  : Γρίβα Αντωνίου Τηγάνης  
Δεκάλεπτα :10-20, 31-42, 48-57 , 61-82  
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου, Στάης ): Πρέκας 10 ,  Μαλτίδης 10 , Τζουμάνης 2, Καψαρίδης 10, Μπίμπας 4, Αρκουμάνης 15(1) , Φιρκάσης 8, Δημητρουλόπουλος ,  Μουζακιώτης 2,Τριανταφύλλου 
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γκιουλέας, Κωστολιάς): Αριστοτέλους 6(2) , Τσαγκαρούλης 2, Γεωργιάδης 4, Κοκαλιάς 8, Τσορμπατσίογλου 22(3), Σαμουρέλης ,  Τσιφτσής 2, Γρηγοράκος 7, Κασιμάτης 4, Κέκκης 13(2) , Περαντωνάκης 2,  Τσιπίδης 12 





ΠΟΡΦΥΡΑΣ- ΠΕΡΑ  60-68
Διαιτητές :  Μαγγουνής Ορφανός Μελισσάρης
Δεκάλεπτα : 20-17, 33-36, 46-56, 60-68
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Καράμπελας): Σκάνδαλος 11 , Τζώρτζης , Γουρδομιχάλης 7, Γιαννόπουλος 11(1) , Παπαφωτίου 7(1), Λοϊζίδης 13(1) , Καλαμαράς , Ιορδάνου  Πεταλάς 11(1) 

ΠΕΡΑ (Γκαναβίας , Φέρτης): Βαρδάλος 3(1), Θεολογίτης 6, Λάμπρου 5, Καδηγιανόπουλος 5, Ζέγγος 14(2),  Φωτόπουλος 21(1), Καμπούρης , Πιτούλης ,  Σωτηράκης 8, Οικονόμου 6(1)

                                                        




ΑΕ IKAΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 65-52 
Διαιτητές: Καρακωνσταντόπουλος Μαυρέλης , Παπαγεωργίου 
Δεκάλεπτα : 14-08, 36-27, 51-40, 65-52
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Χαριτάτος, Βαληνδράς) : Μόσσορας 9(2) ,  Ζεχερλής , Κουκουλομμάτης 9(3) , Πετρόπουλος 5(1) , Σκυφτός 2,  Λαναράς 12(2) , Κουτσιαύτης 9(1), Ντεφούδης , Λεκατσάς 1, Αγγελόπουλος 11(2), Παπαδούλης 7(1) Μάνδαλος
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Λούντζης): Μπογδανίδης 16(2), Μαλιάρας 3(1) , Καυκής Β. 8, Καυκής Α. 11(1), Ταχυνάκος Δ. 3(1), Σχορτσανίτης 8 , Μοναστηριώτης ,  Παπανίκος 3(1), Καβελάρης Η. , Ταχυνάκος Γ.




ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 53-57 
Διαιτητές : Αποστολίδης Αυγερινός Σακής  
Δεκάλεπτα : 13-15, 25-28, 40-47, 53-57 
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (Καλλιπολίτης,  Παππάς):  Μυλωνάς  , Αρμανίδης 6(2) ,Πρινέας , Μπεζαντάκος , Καρελλάς ,Ασημενιος 3,  Τριανταφυλλίδης 4, Πεζιρκιανίδης 5(1) ,Τσουκάτος 2,  Ραλλάκης 11(1) Παπαγεωργίου 22(4), Μουστάκας
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος Υφαντής): Κεχρής 6,  , Κοντόπουλος 8(2) , Πέτρουλας 2, Μαρούγκας 2, Ζακυνθινός 8(1), Μπαλάφας 12(3) , Στεφάνου , Τσολάκης 11(1) , Δημάκος 4, Δρακωτός , Καρατζίογλου ,  Σιδέρης 4





ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 73-65 
Διαιτητές : Παποαφωτίου Κούλης Κατσιμάρδος 
Δεκάλεπτα : 17-18, 36-36, 57-52, 73-65 
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Τασιόπουλος , Κωνσταντής):  Συγλέτος 11(1) , Κακαβάς Παντ. 6(1) ,Κόκκινος 11, Ψυχογιός 15(2), Παρασκευόπουλος 6(2) , Λυγγερίδης 4, Κασπαριάν 13(2) ,Παπαδόπουλος , Βλάχος 3 , Μπούτος 4, Τσίλαγας 
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Παντελάκης Κωσταρέλλος): Τράμπαρης 8(2) , Λιθόπουλος 11, Φουντής 10(2),  Καλής 5(1), Δεβεζόγλου 12,  Ρέππας 4, Καραντζάς 7, Θεοδωρικάκος 1, Στεργίου 4,, Φωτεινάκης 3(1) Δεμέναγας 
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 69-49 
Διαιτητές : Πόντας , Σιδέρης Τερζής 
Δεκάλεπτα : 20-12, 36-21, 51-36, 69-49
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης , Παλτσόγλου):  Γκιουρτσίδης Ε. , Τζοβάρας , Μαυροειδάκος 5(1), Λίπας , Μαραγκόπουλος 10,  Θεοχάρης 16, Γουλανδρής , Χάλαρης 22(5), Κουτσολιάκος 6 , Γκιουρτζίδης Σ. 4(1) , Χαριτωνίδης , Λούγαρης 6)
ΤΡΑΧΩΝΕΣ (Φώσκολος Φαραώ): Παπαζαφειρόπουλος 9(1), Ξυνογαλάς Πλατης 7 Γκίκας Παπαδημητρακόπουλος 7 Καπέτσης , Καδδάς 16(2) Χολέβας Μπακέας Εξηνταβελώνης 7 Κίτσιος Παπουτσής 3


ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΜΙΛΩΝΑΣ 43-72 
Διαιτητές  : Φασόλης Παπαδόπουλος Χρ., Καλαντζής 
Δεκάλεπτα : 12-23,24-33, 35-53, 43-72 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Μεσσήνης)  Μανίκας 1, Πολυτάρχου 2, Φωσσές 8, Αλεξανδρόπουλος 7, "Άμερσον 10, Παπαδόπουλος 3, Διαμαντής 2, Κόκκορης 2, Τσιγγενόπουλος 8
ΜΙΛΩΝΑΣ (Μάνος , Μητρόπουλος ) : Καρακώστας 22, Σουλινάρης 4, Βαρυπάτης 6, Ντόσκορης 3, Βουρλίτης 17, Παπανικολοπουλος 8, Χαιδάς 6, Σφυρής 6


Οι φωτογραφίες είναι ευγενική προσφορά της ιστοσελίδας moschatotaurossporty@blogspot.com

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 6 3 3 0 218 156
-----------------------------------------------------------------
2 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 6 3 3 0 233 197
3 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 6 3 3 0 229 210
4 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 5 3 2 1 215 195
5 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 5 3 2 1 213 169
---------------------------------------------------------------
6 ΠΕΡΑ ΑΣ 5 3 2 1 203 195
7 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY 5 3 2 1 192 202
8 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 5 3 2 1 190 170
9 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ 4 3 1 2 201 175
---------------------------------------------------------------
10 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 4 3 1 2 197 211
11 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 3 3 0 3 178 209
12 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ 3 3 0 3 173 213
13 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ 3 3 0 3 159 224
---------------------------------------------------------------
14 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 3 3 0 3 170 245

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right